Przegląd katalogu
- 123 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 123 wyników
Przeglądaj cafe w Chorzowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 123 wyników w Chorzowie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 53,860 opinii i ocen.
“Super miejsce , super ludzie , klimat mega , jedzonko jak u babci polecam”
“Sprzedawca Kamil Super sprzedawca. Godny polecenia. Współpraca poprzez oferowania zestawów promocyjnych - zaangażowany w 110%. Polecam żabkę jak i sprzedawce :) Polecanie aplikacji jak i produktów z koszyczka przy każdej transakcji. Ten sklep spełnia wymagania standardu BiH+”
“Dystrybutor najlepszej włoskiej kawy Attibasti”
“Super miejsce na imprezę miło i przytulne,tak kameralne”
“Błyskawiczna realizacja i super kawa. Polecam.”
“Chodząc po parku w taką pogodę, to świetne miejsce gdzie można się zagrzać przy kominku:) jadąc autem można też napić się,,zerówki" są też posiłki, ale nie jedliśmy :) swobodna atmosfera to kolejny atut”
“Dobre jedzenie i miła obsługa. Oczywiście płacisz trochę więcej niż w zwykłej restauracji, ale myślę, że to normalne w miejscu turystycznym. Byliśmy tam przez 2 dni i zawsze wychodziliśmy zadowoleni.”
“Ja lubię tą żabkę, byłam przed chwilą po ciastka i batoniki. Szef mega miły i szefowa również :D serdecznie polecam”
“najlepsza zabka w okolicy!! zawsze czysto i mila obsluga a szczegolnie mloda pani w farbowanych blond wlosach, zawsze pomoze a jak trzeba to i doradzi. polecam calym sercem!!”
“Fajne i klimatyczne miejsce. Miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.”
“Pieczywo, ciasta, spożywka. Czynna od rana do późnego wieczora.”
“Byłem tam wczoraj nie jest jakoś mega ale może być dla mnie ok”
“Korzystałam z aplikacji too good to go.”
“Polecam gdy szłam na piwo nie miałam zamiaru nic jeść ale po tych zapachach z kuchni się skusiłam bardzo pyszne jedzenie świeże i przyprawione bardzo miła obsługa polecam wszystkim”
“Pozdrawiamy serdecznie przeuroczą P. Ewę i Sylwię. Dziękujemy za smaczne panini z dedykacją.”
“Dzis 9.1.2018 obsługiwała mnie bardzo miła Pani ..super zapakowala pyszne ciasto ..bardzo uprzejma i profesjonalna pomimo tego ze to byl pierwzy dzień pracy tej Pani..we wszystkich ziarenkach powinny byc takie Panie ...polecam !”
“McDonald’s to jedno z moich ulubionych miejsc, kiedy potrzebuję szybkiego, pewnego i smacznego posiłku. Za każdym razem, gdy tu przychodzę, jedzenie jest podane świeże, a obsługa działa sprawnie i bez zbędnego oczekiwania. Lubię tę restaurację za to, że mogę tu znaleźć bardzo duży wybór w menu, dzięki czemu każdy z domowników znajdzie coś dla siebie. Najczęściej wybieram dania z kurczakiem, bo są chrupiące i dobrze doprawione – zwłaszcza McChicken, McCrispy i oczywiście klasyczne nuggets. Jeśli mam ochotę na coś bardziej sycącego, to kanapki z wołowiną, takie jak Big Mac czy McRoyal, są zawsze przygotowane tak samo dobrze. To duży plus, bo wiem, czego się spodziewać i nie ma rozczarowań. W sezonie uwielbiam kanapkę Drwala, która zawsze wraca jesienią i zimą – sycąca, aromatyczna i idealna na chłodniejsze dni. Świetnie, że McDonald’s regularnie wprowadza takie limitowane nowości, bo dzięki temu menu się nie nudzi. Często jestem tutaj także z dzieckiem i muszę przyznać, że Happy Meal jest świetnie skomponowany – można wybrać zdrowsze dodatki, jak jabłka czy marchewkę, a zabawki zawsze robią furorę. To naprawdę dobre miejsce na szybki obiad z maluchem. Dużo dobrego mogę też powiedzieć o opcjach wege – McPlant smakuje naprawdę dobrze i świetnie sprawdza się, kiedy mam ochotę na coś lżejszego. Do tego ulubione frytki, McFlurry albo kawa z McCafé i mam gotowy, szybki zestaw na przerwę w ciągu dnia. Lokal jest zwykle czysty i zadbany, stoliki sprzątane na bieżąco, a zamówienia wydawane szybko — także przez kioski samoobsługowe, które bardzo ułatwiają składanie zamówienia. Podsumowując: McDonald’s to pewne, szybkie i smaczne jedzenie, duży wybór w menu i idealna opcja na rodzinny obiad, przekąskę w biegu albo coś na wynos. Zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto lubi klasyczne fast-foody, sezonowe nowości i wygodę.”
“Nowa Pani bardzo miła. Rozmowa "po przyjacielsku" mimo jednego z pierwszych spotkan. Jedzenie pyszne i czysto w lokalu czego nie można bylo powiedziec na temat poprzedniczki. 5 gwiazdek mysle ze nie naciągane.”
“Żabka jak to Żabka. Towary dołożony, obsługa bez jakichkolwiek zastrzeżeń, Ruch umiarkowany, ceny na poziomie, widoczne dla potencjalnego klienta.”
“Nie zdarzyło mi się tutaj nigdy dostać zimnej kawy, pomylonego zamówienia czy długo czekać, nawet w godzinach szczytu. A to, co zdecydowanie wyróżnia tę lokalizację w porównaniu do tych w okolicy, to przemiła obsługa! Pracownicy są uśmiechnięci, chętni do pomocy. W lokalu jest czysto, stoliki nie są zaśmiecone. Polecam!”
“Od dłuższego czasu zbieraliśmy się z partnerem na kebaba do Amira. Partner wybredny i nieufny bo często zawodzilismy się na kebabie( bo za mało mięsa,za dużo rurówek,bez sosu,mięso słone lub coś co nie powinno znaleść się w kebabie ) no i weszliśmy w środku tygodnia...a tu taka niespodzianka! Mięso idealne! Soczyste na całej długości placka,surówki też smaczne (nie ze słoika tak jak to czasem bywa) sos idealnie nie za dużo nie za mało...szok ja oczywiście byłam testerem i kupiłam pierwsza za chwile partner kupił i dostał mega porcje ☺️ polecam”
“Zamówienie pyszne.pl. Jedzenie było u nas po 40 minutach (750m). Jedzenie ciepłe. Frytki - dobrze wypieczone, przyzwoity ser, fajnie opakowane. Kebab - sos intensywny i gęsty, warzywa bardzo świeże, mięso w porządku. Można polecić jako szybki posiłek”
“Jedzenie przygotowane na świeżo, bardzo miła pani. W skrócie jak na takie jedzenie jest tanio i bardzo smacznie. Polecam w pełni!”
“Bardzo miła i kompetentną obsługa.Pani ekspedientka która dzisiaj mnie obsługiwała jest super grzeczna, umie doradzić przy zakupie,uśmiechnięta i miła.Kilka razy już tutaj robiłam zakupy ale ta pani która obecnie tu sprzedaje naprawdę jest super sprzedawcą i zasługuje na dużą pochwałę.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony...miła obsługa....”