Przegląd katalogu
- 3,850 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 3850 wyników
Przeglądaj baby stores w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,850 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 1,261,416 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera baby stores z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Fajnie zaopatrzony sklep Miła atmosfera i obsługa. Bardzo miła Pani w długich ciemno blond włosach p. Agnieszka. Wskazała mi produkt i doradziła z uśmiechem”
“Kocham ten sklep za to, że nie ma w nim muzyki❤️❤️❤️ Nareszcie w spokoju można robić zakupy po ciężkim dniu pracy, kiedy człowiek jest już przebodźcowany. Obecnie, chodzę tylko do Primarku, tylko tam zostawiam pieniądze, gdyż tylko tam nie atakuje mnie durna muzyka.”
“Sklep z tanimi produktami różnego typu. Ozdoby, artykuły plastyczne, artykuły biurowe iinne. Dobra alternatywa dla tych którzy szukają ekonomicznych rozwiązań.”
“Polecam to miejsce, zakupy udało się zrobić szybko i bezproblemowo”
“Przemiła i przede wszystkim pomocna obsługa! Oby Każdy H&M miał taki zespół jaki ma sklep Ruda Śląska Plaza. Gorąco polecam!”
“Jesteśmy z Małżonką pod wielkim wrażeniem tego w jaki sposób Panie z obsługi tego sklepu podchodzą do swoich klientów.Kupowalismy dla wnuczki parę pięknych ubranek i byliśmy ze względu na swój wiek trochę zagubieni,przemiłe i z wielką empatią Panie z obsługi pomogły Małżonce dopasować i skompletować ubranka a później już przy kasie doradziły i pomogły założyć aplikację, która w tych zakupach obniżyła nam rachunek. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak wielkie zrozumienie dla osób starszych i pomoc jakiej udzielają. Rzadko się to zdarza w innych sklepach. Dziękujemy i polecamy ten właśnie sklep.”
“Bardzo przystojny i pomocny pracownik z blond wlosami w kitce, posiada bardzo uwodzicielski ton glosu, az chce sie kupowac”
“Bardzo miła obsługa, ekspedientki i ekspedienci zawsze uprzejmi, uśmiechnięci, pomocni. Dzis jak tylko kilka osób więcej stanęło w kolejce była wezwana pomoc i od razu 3 kasy byly otwarte. Przyjazna atmosfera i profesjonalizm. Dziewczyna, która mnie obsługiwała była bardzo miła, pomogła mi znaleźć kupon zniżkowy w apce (dzięki:)) Sklep jest czysty, wszystko ładnie poukładane, szczególnie czesto odwiedzam dział dla dzieci i jest tam bardzo przejrzyście i schludnie.”
“Świetna obsługa i dobrej miejsce na zakupy w czyżowicach na wysokim poziomie przebywam blisko i czasem robię zakupy”
“Fajny Haendeem. Jak jeszcze mi się chciało jeździć po galeriach to tam nie raz byłem i coś sobie kupiłem. W zeszłym roku na promocji wyrwałem fajną kurtkę. Bomberka taka, kolor nie wiem jaki to jest, taki piaskowy? Khaki? Pieron go wie, ale kurteczka fajna.”
“Porządek, duży wybór. Nie ma tłumów, więc można spokojnie robić zakupy :-)”
“Bardzo mocne buty, nadają się idealnie do dokręcania śruby przy wymianie opon.”
“Super sklep, duży wybór artykułów sezonowych, świetnie wyposażony, czysto i porządek na półkach. Miła obsługa. Pani Danuta, która parę komentarzy niżej napisała, że jej się nie podoba lokalizacja i ,że ma się wynieść stąd ten sklep, mam nadzieję, że robi zakupy już tylko w Europie Centralnej.”
“Bardzo miła Pani z obsługi pomogła mi w zamówieniu online i opowiedziała o możliwości zostawienia czystej, (uszkodzonej lub nie) odzieży do recyklingu za kupon zniżkowy. Polecam ☺️”
“Dziękuję za profesjonalną obsługę Pani Teresie ! Wiedza, kompetencja i przede wszystkim chęci i dobra wola pomocy w zakupach. Pozdrawiam serdecznie !!!”
“Świetny sklep, choć mógłby być nieco większy. Obsługa bardzo miła. Widać, że zależy im na kliencie, bo wielokrotnie przeglądały moją aplikację i rozbijały mi transakcje tak, żebym wyszła od nich z jak największym rabatem. Za to czytałam tutaj inne opinie o kartach płatniczych i szczerze jestem zaskoczona. Przecież to normalne, że jeśli daję komuś moją kartę do ręki, to ten ktoś musi zweryfikować, że jest ona moja. Sory, takie mamy prawo w tym kraju i to zrozumiałe, że sklepy muszą to wszystko przestrzegać. Każdy taki mądry, a jakby Was okradli i kasjer przyjął taką kartę to byłaby afera.”
“Fajjny sklep, z milą obsługą. Duży wybór produktów. Można trafić na obniżkowe okazje.”
“Bardzo kompetentna obsługa, przeanalizuje i doradzi co kupić. Warta każdych pieniędzy a tak marnie opłacani. Przykro się czyta komentarze ludzi z fanaberiami i wypchanym portfelem.”
“Sklep super, zawsze ład i porządek. Niestety ludzie a raczej dzieci nie znają granic, następnym razem polecam całą zasłonę wylizać :P”
“Mieszane uczucia w tym sklepie. Przeogromny wybór i bardzo duży asortyment. Szkoda, tylko że z jakością tam trochę jak u chińczyka na bazarze, ale daje 5 na zachętę bo macie miłą obsługę.”