Dobre jakościowo produkty w przystępnych cenach, zwłaszcza kiedy trafimy na obniżki.
Zdjęcia
Opinie
-
Zygmunt ★★★★★
-
Mark Gyk ★★★★☆
Miła obsługa, dość duży sklep. Jednak widziałem już sklepy H&M z lepszym zaopatrzeniem. Ponadto dziwnie znikające towary ze strony internetowej w jeden dzień pokazuje że dany towar jest na tym konkretnym sklepie w dużej ilości a na drugi dzień nie ma już wcale.
-
MbB ★★★★★
5 gwiazdek dla Pani za kasą. Przemiła i bardzo uprzejma. Dziś na zakupach dzięki tej uroczej młodej Pani w czarnych włosach wyszliśmy szczęśliwi z ccc ponieważ dzięki niej syn zakupił buty rozmiarze 47.5 :-) W całym centrum szukaliśmy sami bo nikt z obsługi w pozostałych sklepach z obuwiem nie raczył nam pomóc tylko pokazali palcem ze może tam.......wszyscy nadęci, opryskliwi, niemili. Za to w ccc przemiła niespodzianka. Kupiliśmy buty dla córki i Pani przy kasie zapytała czy nie chcemy skorzystać z promocji przy zakupie drugiej pary butów. Odpowiedzialm ze chcemy ale nie ma rozmiaru dla syna. Wtedy Pani przyniosła stos pudełek z w butami :-) w rozmiarach 47 :-) poszukując różnych modeli w różnych alejkach :-) uśmiechnięta i promienna :-) Naprawdę cieszymy się ogromnie bo jest problem z tym rozmiarem stacjonarnie. Wielki minus dla ccc ze nie można obsłudze pozostawić napiwku, uważam że jest to bardzo nie w porządku dla pracowników
-
Monika Górska ★☆☆☆☆
OBSŁUGA DRAMAT !!! Pierwszy raz byłam w sklepie h&m na Sarnim Stoku. Do sklepu przyjechałam zrobić zwrot, było około 25 minut do zamknięcia sklepu, w środku pustki, byłam jedyną osobą na parę osób z obsługi. Po chwili stania przy kasie podeszła młoda ekspedientka, ostentacyjnie żująca gumę ( przez cały czas jak mnie obsługiwała, jeszcze mlaszcząc przy tym z otwartą buzią), nie odpowiedziała na moje ' Dobry wieczor', przez całą obsługę nie raczyła na mnie nawet spojrzeć. Ekspedientka obrażona na cały świat, nieuprzejma, arogancka, oczywiście żadnego 'do widzenia' też brak, mimo, że do końca zachowałam spokój i byłam uprzejma, mimo tak beznadziejnego zachowania obsługi. Nie polecam, dziewczyna zachowywała się jak patologia, a nie obsługa sklepu.
-
Katarzyna Kania ★★★★★
Bardzo miła obsługa, ekspedientki i ekspedienci zawsze uprzejmi, uśmiechnięci, pomocni. Dzis jak tylko kilka osób więcej stanęło w kolejce była wezwana pomoc i od razu 3 kasy byly otwarte. Przyjazna atmosfera i profesjonalizm. Dziewczyna, która mnie obsługiwała była bardzo miła, pomogła mi znaleźć kupon zniżkowy w apce (dzięki:)) Sklep jest czysty, wszystko ładnie poukładane, szczególnie czesto odwiedzam dział dla dzieci i jest tam bardzo przejrzyście i schludnie.
-
blaki blaki ★★★★★
Bardzo polecam pani w platynowych włosach przekochana i cudowna pozdrawiam❤️❤️
-
Oliwier Wiśniewski ★★★★★
Świetne podejscie Pani w Blond wlosach na kasie ❤️ dziekuje❤️
-
Wojtek Fuchs ★★★★★
Fajny wybór rozmiarów polecam.
-
Julia Lujka ★☆☆☆☆
Wredna dziewczyna, żadnego dzień dobry do widzenia, rzuciła paragonem i poszła xd żenada
-
Mariola A. ★★★★★
Sieciówka z przystępnymi cenami, nie trzeba kupować ubrań „do końca życia”;). Obsługa bardzo pomocna, uprzejma i miła. W tym miejscu na pewno:).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres H&M?
H&M znajduje się przy Sarni Stok 2, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do H&M?
Można skontaktować się z H&M pod numerem +48 338 272 940
Jak można dotrzeć do H&M?
Do H&M można dotrzeć, korzystając z poniższego linku