Opinie

  1. Zygmunt ★★★★★

    Dobre jakościowo produkty w przystępnych cenach, zwłaszcza kiedy trafimy na obniżki.

  2. Mark Gyk ★★★★☆

    Miła obsługa, dość duży sklep. Jednak widziałem już sklepy H&M z lepszym zaopatrzeniem. Ponadto dziwnie znikające towary ze strony internetowej w jeden dzień pokazuje że dany towar jest na tym konkretnym sklepie w dużej ilości a na drugi dzień nie ma już wcale.

  3. MbB ★★★★★

    5 gwiazdek dla Pani za kasą. Przemiła i bardzo uprzejma. Dziś na zakupach dzięki tej uroczej młodej Pani w czarnych włosach wyszliśmy szczęśliwi z ccc ponieważ dzięki niej syn zakupił buty rozmiarze 47.5 :-) W całym centrum szukaliśmy sami bo nikt z obsługi w pozostałych sklepach z obuwiem nie raczył nam pomóc tylko pokazali palcem ze może tam.......wszyscy nadęci, opryskliwi, niemili. Za to w ccc przemiła niespodzianka. Kupiliśmy buty dla córki i Pani przy kasie zapytała czy nie chcemy skorzystać z promocji przy zakupie drugiej pary butów. Odpowiedzialm ze chcemy ale nie ma rozmiaru dla syna. Wtedy Pani przyniosła stos pudełek z w butami :-) w rozmiarach 47 :-) poszukując różnych modeli w różnych alejkach :-) uśmiechnięta i promienna :-) Naprawdę cieszymy się ogromnie bo jest problem z tym rozmiarem stacjonarnie. Wielki minus dla ccc ze nie można obsłudze pozostawić napiwku, uważam że jest to bardzo nie w porządku dla pracowników

  1. Monika Górska ★☆☆☆☆

    OBSŁUGA DRAMAT !!! Pierwszy raz byłam w sklepie h&m na Sarnim Stoku. Do sklepu przyjechałam zrobić zwrot, było około 25 minut do zamknięcia sklepu, w środku pustki, byłam jedyną osobą na parę osób z obsługi. Po chwili stania przy kasie podeszła młoda ekspedientka, ostentacyjnie żująca gumę ( przez cały czas jak mnie obsługiwała, jeszcze mlaszcząc przy tym z otwartą buzią), nie odpowiedziała na moje ' Dobry wieczor', przez całą obsługę nie raczyła na mnie nawet spojrzeć. Ekspedientka obrażona na cały świat, nieuprzejma, arogancka, oczywiście żadnego 'do widzenia' też brak, mimo, że do końca zachowałam spokój i byłam uprzejma, mimo tak beznadziejnego zachowania obsługi. Nie polecam, dziewczyna zachowywała się jak patologia, a nie obsługa sklepu.

  2. Katarzyna Kania ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, ekspedientki i ekspedienci zawsze uprzejmi, uśmiechnięci, pomocni. Dzis jak tylko kilka osób więcej stanęło w kolejce była wezwana pomoc i od razu 3 kasy byly otwarte. Przyjazna atmosfera i profesjonalizm. Dziewczyna, która mnie obsługiwała była bardzo miła, pomogła mi znaleźć kupon zniżkowy w apce (dzięki:)) Sklep jest czysty, wszystko ładnie poukładane, szczególnie czesto odwiedzam dział dla dzieci i jest tam bardzo przejrzyście i schludnie.

  3. blaki blaki ★★★★★

    Bardzo polecam pani w platynowych włosach przekochana i cudowna pozdrawiam❤️❤️

  1. Oliwier Wiśniewski ★★★★★

    Świetne podejscie Pani w Blond wlosach na kasie ❤️ dziekuje❤️

  2. Wojtek Fuchs ★★★★★

    Fajny wybór rozmiarów polecam.

  3. Julia Lujka ★☆☆☆☆

    Wredna dziewczyna, żadnego dzień dobry do widzenia, rzuciła paragonem i poszła xd żenada

  1. Mariola A. ★★★★★

    Sieciówka z przystępnymi cenami, nie trzeba kupować ubrań „do końca życia”;). Obsługa bardzo pomocna, uprzejma i miła. W tym miejscu na pewno:).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres H&M?

H&M znajduje się przy Sarni Stok 2, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do H&M?

Można skontaktować się z H&M pod numerem +48 338 272 940

Jak można dotrzeć do H&M?

Do H&M można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements