Przegląd katalogu
- 447 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 447 wyników
Przeglądaj zrobić manicure w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 447 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 20,022 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera zrobić manicure z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Sopot, Rumia i innych.
“Wczoraj byłam pierwszy raz i jestem mega zadowolona:) przemiana dosyć odważna, nigdy nie miałam tak krótkich włosów, ale naprawdę wyszłam z salonu bardzo zadowolona. W szczególności polecam Panią Wiktorie, przemiła osoba i bardzo dobra fryzjerka:) będę się tam pojawiała częściej:)”
“Bardzo polecam, schludnie, czysto, skórki bardzo ładnie obcięte, wszystko się trzyma i nie odpada”
“Kocham panią Anię! Mani od Pani Ani trzymało się 5 tygodni bez odprysków czy zapowietrzeń. Idealny kształt, trwała stylizacja i niewidoczny odrost (akurat miałam french na cielistej bazie). Po 5 tygodniach nadal wyglądałam schludnie. Wahałam się czy napisać tę opinię bo boję się, że braknie dla mnie terminów ^^”
“Balona Sopot cudowne miejsce, zabiegi zawsze działające na korzyść, dające realne promienne efekty, standard, obsługa, zaopiekowanie konsultacje wszystko najlepsze ❤️ Od wejścia piękne uśmiechnięte twarze witające z radością. Ja korzystam od wielu lat z opieki pani Martyny i dziękuję za tą opiekę Jej i całemu salonowi ❤️”
“Jestem zachwycona! Miła, profesjonalna obsługa, paznokcie zrobione perfekcyjnie i dokładnie tak, jak chciałam. Na pewno wrócę i polecam każdemu ❤️”
“Najlepszy gabinet kosmetyczny w jakim byłam. Zabiegi starannie wykonane, z dbałością o szczegóły. Miła atmosfera i przytulne wnętrze. Polecam!”
“Polecam bardzo serdecznie! Była to moja pierwsza wizyta w tym salonie i już od samego wejścia wiedziałam, że trafiłam w świetne miejsce! Atmosfera w tym salonie była wspaniała, a Pani Beata najlepsza fryzjerka jaką poznałam. Pełen profesjonalizm! Pierwszy raz czułam się zaopiekowana i doinformowana co dzieje się na mojej głowie i pierwszy raz wyszłam od fryzjera zadowolona z efektu końcowego. Byłam wręcz wzruszona, gdyż nigdy nie trafiłam na tak dobrego fryzjera.Super podejście do klienta!”
“Miejsce godne polecenia!! Pani Gosia jest nie tylko wspaniałą stylistką paznokci ale również świetną instruktorką. Wiem bo miałam przyjemność szkolić się u Pani Gosi ☺️ Pełen profesjonalizm. Polecam!”
“Od lat korzystam z usług- jestem nieodmiennie zadowolona. Robię tu pedicure i manicure oraz brwi. Zawsze pełen profesjonalizm. Dobra nie narzucajaca się atmosfera, panie, które potrafią doradzić ale też zrozumieć w lot o jaki efekt mi chodzi. Dlatego polecam :)”
“Klaudia jest geniuszem i cudownym kompanem w rozmowach.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie. Makijaż permanentny brwi wykonany bardzo starannie. Bardzo miła atmosfera Polecam serdecznie ❤️”
“Bardzo miłe podejście do klienta. Przekłucie ucha przebiegło niemal bezboleśnie. Serdecznie polecam .”
“Miłe Panie , dobre cięcie. Jestem zadowolony .”
“Polecam! Najlepsze rzęsy oraz paznokcie jakie miałam, Pani która wykonuje usługi jest przemiła.”
“Wspaniałe miejsce. Jestem klientką praktycznie od początku istnienia salonu. Pani Magda, P. Nicola i P. Wioletta to profesjonalistki. Korzystam z zabiegów na twarz, makijaż permanentny i paznokcie. Przemiła atmosfera, sterylnie, czuję że jestem zawsze w dobrych rękach. I widoczne efekty :)”
“Korzystam z usług salonu Be Beauty od lat i nie zmienię na inny. Najpiękniejsze rzęsy i paznokcie. Najwyższa jakość usług, przesympatyczna atmosfera powoduje że każda wizyta jest prawdziwym relaksem. Bardzo bardzo polecam!!!”
“Bardzo miły zespół. Dziewczyny są zawsze przyjazne. A także, sądząc po wszystkim, dbają o jakość świadczenia usług, doskonaląc własne umiejętności zawodowe.”
“Pani Julia niesamowita. Manicure pięknie zrobiony , ksztalt idealny, zdiagnozowała, że paznokcie nie nadają się do hybrydy, poleciła specjalne kosmetyki, dzięki którym paznokcie na nowo odżyją. Całe szczęście, że trafiłam na odpowiednią osobę, która od razu zobaczyła, że stan moich paznokci jest w opłakanym stanie. Dziękuję.”
“Bardzo profesjonalnie wykonane strzyżenie i keratynowe prostowanie włosów. Do Pani Alli przyjeżdżam z Gdańska, zawsze jest miło, z doradztwem i fachowym wykonaniem. Serdecznie polecam!”
“Od 2018 roku (jeszcze w starej lokalizacji) miałam przyjemność trafić na Panią Kasię, do której chętnie, regularnie wracam. Pani Kasia ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Świetnie dobiera kształt paznokcia i doradza kolor lakieru, tak aby dłoń wyglądała kobieco i delikatnie. Ponadto, zawsze słucha i potrafi sprostać wymaganiom. Pani Kasia jest osobą zaangażowaną, dbającą o swoje klientki i dobrą atmosferę podczas zabiegu/usługi - specjalnie dla mnie dokupiła kolor lakieru o jaki wcześniej prosiłam (bardzo dziękuję!). Pani Kasia robi wszystko, aby klientki wychodziły zadowolone. Podpowie jak ułożyć rękę w lampie, aby lakier dobrze się rozłożył i utwardził, poprawi jak coś uszkodzę, naprawi złamany paznokieć, pracuje dokładnie, dba o szczegóły a efekt końcowy jest zawsze bardzo dobry. Polecam”
“Bardzo polecam salon Dolce Vita jeśli chodzi o strzyżenie męskie. Z całego serca mogę polecić Panią Monikę która jest świetną fryzjerką a w dodatku idealną osobą do rozmów na każdy temat. Poleciłem ją już kilku osobom i każdy wychodził zadowolony.”
“Gorąco polecam ,przemiła atmosfera i profesjonalny manicure, który utrzymuje się nawet do 4 tygodni.”
“Pani Kasia jest mistrzynią szybkich mani&pedi. Nigdzie nie miałam tak sprawnie i szybko zrobionych paznokci jak w Sopocie. Poparte na ponad półtorej roku regularnych hybryd :)”
“Najlepszy serwis, polecam. Możesz uzyskać wysokiej jakości manicure i wysokiej jakości koloryzację włosów!!!”
“Najlepszy salon fryzjerski i kosmetyczny w Sopocie. Celująca obsługa na wysokim poziomie. Zespół bardzo miły i kompetentny. Polecam 10/10”
“Wielokrotnie korzystałam z usług depilacji laserowej w tym salonie. Profesjonalna i miła obsługa. Pani pracuje na laserze firmy Vectus, który uważam, że działa bardzo skutecznie, jestem zadowolona z efektów. Polecam”
“Pedicure pięknie wykonany. Pani Ewa jest przemiłą, ciepłą osobą ❤️ bardzo wszystkim polecam!”
“Polecam serdecznie Panią Sarę, ratuje moje paznokcie co miesiąc, super salon.”
“Szkolenie u Kasi to nie tylko profesjonalizm, ale sama przyjemność. Wiedza sama wchodzi do głowy. Cudowne podejście do kursanta, ale i do modelek. Bardzo polecam, jeśli szukacie osoby, która indywidualnie do Was podejdzie. Sama na pewno jeszcze tutaj wroce.”
“Profesjonalne podejście do klienta Domowa atmosfera Innowacyjne wzory Zawsze wychodzę z tego miejsca zadowolona w 100% i nie zamienię na nikogo innego :)”