BeautyExperts_Studio
“Byłam w salonie pierwszy raz, jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, wysokiej jakości manicure. Polecam od całego serca ❤️”
Znaleziono 3 wyników
“Byłam w salonie pierwszy raz, jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, wysokiej jakości manicure. Polecam od całego serca ❤️”
“Obsługa miła i na wysokim poziomie. Fryzjerka Yana miała bardzo dobrą wizje na moje włosy idealnie pasują do twarzy i mojej stylizacji. З повагою.”
“Do Pani Gosi chodzę na pedicure od prawie roku i mogę stwierdzić że moje stopy nigdy nie wyglądały tak dobrze jak teraz. Mając duże problemy ze skórą stóp przeszłam przez kilkanaście gabinetów kosmetycznych, jednak problem z pęknięciami, suchością i bólem zawsze nawracał. Odkąd regularnie chodzę do Pani Małgosi, przestałam mieć problemy ze stopami, mogę nosić każde buty bez bólu. Perfekcyjnie dobrana pielęgnacja, polecenia przetestowanych kosmetyków i właściwie wykonany pedicure - to gwarantuje wizyta u Pani Hybrydowa. Do tego zawsze miła atmosfera, nawet nie wiem kiedy zleci wizyta. Bardzo mocno polecam! ☺️”