Przegląd katalogu
- 243 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 243 wyników
Przeglądaj zoologiczny w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 243 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 54,794 opinii i ocen.
“Dziękuję bardzo za okazanie dużej cierpliwości i precyzji przy wyjątkowo niecierpliwym Tomku. Wspaniałe podejście do Tomka. Serdecznie Pozdrawiamy Z wyrazami dużego Szacunku Basia z Tomkiem”
“Ładnie, spokojna okolica, dobry punkt!”
“Dziękujemy za wspaniałą obsługę, adopciaki szczęśliwe w ciepłym rodzinnym domku. Już mamy imiona "Niko" i "Perełka" polecamy wszystkim z korzystania z tego sklepu zoologicznego, pełna profeska! Pozdrawiamy”
“Apteka trochę droższa niż konkurencja, ale Pan farmaceuta jest najmilszym człowiekiem, jaki kiedykolwiek obsługiwał mnie w tego typu przybytku. Cierpliwy i miły, zawsze doradzi i udzieli wyczerpujących informacji na temat leków i jego alternatyw”
“Bardzo polecam, młody chłopak z pomocy aptecznej mega pozytywny i sympatyczny człowiek.”
“Bardzo miła obsługa. Pani Farmaceutka Marzena sama zaproponowała, że zadzwoni i odłoży dla mnie leki których chwilowo nie było w hurtowniach i tak się stało. Bardzo dziękuję.”
“Super apartament z możliwością pobytu z psem. Budynek z garażem podziemnym, windą oraz balkonem. Apartament w spokojnej okolicy zaraz obok parku (dla właścicieli psów perfekcyjnie). Zaraz obok znajduje się dobra restauracja, a kawałek niżej można zrobić zakupy w sklepie. Kontakt z właścicielami zarówno mailowy jak i telefoniczny perfekcyjny. Polecam gorąco.”
“Bardzo fajny apartament, dobrze wyposażony, polecam”
“Mały zoologiczny osiedlowy. Dla kota i psa wszystko czego potrzeba. Pani przemiła ;) ! Ceny atrakcyjne. Polecam!!!”
“Bardzo miły i uprzejmy pan, zawsze doradzi”
“Zadowolona, polecam, piesek został ostrzyżony dokładnie. Pani bardzo miła :)”
“Bardzo życzliwe panie farmaceutki, posiadają aktualną wiedzę na temat leków, co niestety nie jest standardem w innych aptekach. Niejednokrotnie pomogły w doborze trafionego medykamentu. Polecam”
“23.04.2022r mieliśmy tę przyjemność, odbycia w tym lokalu pożegnania emeryckiego. Z czystym sumieniem polecam ten lokal. Bardzo pomocni właściciele. Jedzonko smaczne, ładnie podane. Obsługa krzątająca się dbała o nas bez zarzutów. Nasi goście zadowoleni. My również. Dziękujemy.”
“Cena odpowiednia do warunków. Byliśmy na krótko, dzieciaki zadowolone. Ogólnie mieszkali tam pracownicy ale było kulturalnie.”
“Pokoje będą nowe, hotel jest w trakcie remontu. Super wiadomość, bo to piękny przykład architektury międzywojennej w powstającej wtedy Gdyni.”
“Super miejsce na nocleg z posiłkami. Sympatyczni właściciele. Smaczne jedzenie. Spokojnie, bezpiecznie. Polecam!”
“pasza dla koni z górnej półki , ceny troch e wysokie ale widzę ze mój koń wcina ją z ochotą”
“Profesjonalna i bardzo miła obsługa, super byłoby wszędzie spotykać się z taką życzliwością. Pozdrawiam i wszystkim polecam”
“Wyjątkowy sklep! Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami, zwłaszcza z tą, ze Pani właścicielka jest przeurocza i potrafi bardzo dobrze doradzić. Moj pies dawno nie jadł suchej karmy z takim apetytem :) Będziemy wracać! Ania i Diego”
“Bardzo polecam . Miły sympatyczny właściciel . Pokój bardzo czysty wyposażony w lodówkę i TV. Bardzo łatwo dojazd do centrum . Okolica cicha i spokojna . Super wyposażona kuchnia . Bardzo blisko sklepu .”
“Duży wybór i miła obsługa klienta. Kotki zadowolone z każdych zakupów. :)”
“Nowoczesne mieszkanie,gustownie urządzone dobrze wyposażone, wspaniały widok na port. Polecam”
“Miła obsługa i duży wybór karm. :)”
“Świetna obsługa piesek ładnie wygląda jestem bardzo zadowolona Oli piesek szczęśliwy”
“Hotel bardzo przyjemny. Klimatyczna restauracja. Miła obsługa. Polecam w 100%”
“Bardzo sympatyczny pan, który zawsze dobrze doradzi :)”
“Przyjechałyśmy z córką na Opener i w tym czasie ciężko z noclegiem…pierwszy raz spałyśmy w hostelu i jesteśmy bardzo zadowolone z 4 dniowego pobytu. Właściciel bardzo sympatyczny, każdego dnia robił nam kawę. W pokoju i łazience czysto, łóżka wygodne, pościel pachnąca.Miła obsługa- pozdrawiamy panią sprzątającą ;)”
“Gorąco polecam.Moj kotek jest w świetnej formie.”
“Wszystko Ok, pani zna się na zwierzątkach, pracowała kiedyś w przychodni weterynaryjnej, polecam z czystym sumieniem”