Przegląd katalogu
- 201 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 201 wyników
Przeglądaj zoo w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 201 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 108,939 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera zoo z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Sopot, Reda i innych.
“Rewelacyjne miejsce na samotny spacer, spacer we dwoje, jak i całą rodziną. Wiele ścieżek i urokliwych zakątków. Jest też plac zabaw, scena wraz z przedstawieniami(poza pandemią), można odpocząć na ławkach i skorzystać z możliwości biegania po górkach. Teren na spacery znany i doceniany już przed II wojną światową. Polecam na wszystkie pory roku.”
“Mnóstwo atrakcji dla 11-latka ale i rodzic nieźle się zmęczą i ubawią. Bardzo wymagająca trasa czerwona, gdzie o dziwo lepiej radzą sobie dzieci niż dorośli, wymaga dużo pracy mięśniami. Dla mniejszych i początkujących do wyboru 3 inne trasy w tym jedna nowa z ciekawymi przeszkodami (wiszący kajak czy ruchome drabiny) Strzelnica ciekawa, pistolety dobrej jakości. Ciekawa zjeżdżalnia, taki symulator zimy latem. Obsługa miła i pomocna. Bardzo polecam.”
“Miła obsługa nigdy nie widziałem kolejek, polecam dla wędkarzy, kupiłem czerwonych robaków.”
“Byłam dzisiaj pierwszy raz z moim kotem dostał zastrzyk na wściekliznę pani doktor przemyła jemu uszy zważyła kota zobaczyła czy nie ma pcheł kupiłam jeszcze trzy tabletki na odrobaczenie dla siebie i dla sąsiadki (dwa koty ma) i zapłaciłam tylko 90 zł za to wszystko Pani doktor bardzo spokojna i sympatyczna kobieta dużo nie mówi ale na pytanie odpowiada Ktoś jej bardzo nie lubi że takie brzydkie opinie daje bo są różni ludzie nawet jak jest dobrze to im jest źle Jestem całkiem obcą osobą ani rodziną ani koleżanka dodaje tylko swoją opinię naprawdę jestem dzisiaj zszokowana tak niską ceną za tą usługę bo wydzwanialam do innych weterynarzy i sam zastrzyk kosztuje 90 zł na wściekliznę polecam”
“Relaksuję się i uwielbiam jak maluszki się bawią. No i nie tylko maluszki ale też młodzież”
“Fajnie że na półwyspie są jeszcze takie miejsca.”
“Super miejsce , dużo strusi i inne zwierzątka. Osobny duży plac zabaw dla dzieci , kawiarnia, toalety. Bezpłatne miejsce do zaparkowania auta. Czysto i przyjemnie.”
“Ładny duży wybieg otwarty,dobze widac wielblady.”
“Jedyny wielki żal to że nie są młodsze i że nie jest to para jednego gatunku.”
“Świetne miejsce, bardzo miły i uprzejmy personel. Rodziny z dziećmi na pewno znajdą tam zajęcie na dłuższy czas. Jedyna rzecz, która mi się trochę nie spodobała, to fakt, że mimo dość wysokiej ceny wstępu (69 zł), karma dla zwierząt nie jest wliczona w cenę – to już trochę drobnostkowe. Byłoby o wiele milej, gdyby ten kubeczek z marchewką był w cenie. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Zrobicie tam na pewno piękne zdjęcia na pamiątkę — chłopaki i dziewczyny, którzy tam pracują, z chęcią w tym pomagają.”
“Aquapark Reda to wyjątkowe miejsce, które zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ogromny wybór atrakcji – od basenów z falami, przez emocjonujące zjeżdżalnie, aż po relaksujące strefy saun – sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wyróżnikiem obiektu są rekiny pływające za szybą podczas zjeżdżania rurą, co tworzy niezapomniane wrażenia. Obiekt jest nowoczesny, czysty i dobrze zorganizowany, a obsługa miła i pomocna. To świetne miejsce na rodzinny wypad, aktywny dzień z przyjaciółmi czy chwilę relaksu. Zdecydowanie warto tu wracać, bo za każdym razem można odkryć coś nowego”
“Przyjemne miejsce z ładnymi widokami.”
“Świetnie wyposażony, nieduży, ale kompletny sklep zoologiczny. Artykuły dla psów, kotów i gryzoni głównie - od zabawek, przez obroże przeciwkleszczowe, szampony, po transportery i karmę. Przemiły pan właściciel.”
“Super obsługa, ogromny asortyment. Jak chodzę z bichonem Zuzią na spacer to zawsze ciągnie do Was ;) Polecam!”
“Bardzo przyjazne i profesjonalnie prowadzone miejsce. Miejsce dla młodszych dzieci i trzy trasy dla starszaków. Leżaki dla rodziców. Krótkie szkolenie przed wejściem na trasę. W pewnym momencie dziewczynka już nie miała siły na trasie i poprosiła o pomoc. "Zdjęto" ją z pełną asekuracją i dużym wsparciem. Polecam serdecznie.”
“Bardzo fajny sklepik, znajdziesz wszystko czego potrzebujesz o ile nie karmisz swojego zwierzaka byle czym. Bardzo miła i pomocna Pani :) Polecam!”
“Woliery w parku miejskim w Wejherowie z ciekawymi ptakami – można zobaczyć m.in. pelikany, czarne łabędzie i żurawie koroniaste, które są gatunkiem zagrożonym wyginięciem. Jest to sympatyczna atrakcja, miło się zatrzymać i poobserwować ptaki podczas spaceru po parku.”
“Piękne miejsce, pokoje czyste a jedzenie fantastyczne. Masaż kamieniami górskimi cudowny - Pani ma cudowne ręce a każdy ruch jest przemyślany. Można tam się naprawdę zrelaksować. Polecam serdecznie”
“Dziwi mnie jeden z poprzednich komentarzy, że szansa na zobaczenie lwa bliska zeru. Rozumiem że mają być trzymane w klatce 2x2 żeby brajanek mógł zobaczyć? Weź Ty się ogarnij człowieku. Te zwierzęta potrzebują trochę swobody, i tak to co jest im zapewnione to namiastka tego, w jakich warunkach powinny być trzymane. Lwy piękne i dostoje oczywiście.”
“Świetne miejsce na mapie Gdańska. Ciekawe doświadczenia ,bliskie spotkania z barwnymi papugami zarówno małymi, jak i średnimi i ogromnymi.Trafiliśmy w niedzielę na młodą,bardzo zaangażowana kadrę opiekunów minizoo.Na wstępie Pani, udzieliła bardzo szczegółowych objaśnień, jak mamy zachowywać się przy papugach i co można obejrzeć w mini zoo.Następnie zajął się nami Pan opiekun ( z kręconymi loczkami), który bardzo ciekawie opowiadał o papugach, ich zwyczajach ,znał ich imiona ,a one odwzajemniały się Jemu wręcz przytulaniem dziobów do twarzy.Jedna z papug przybijała piątkę i dawała całusa. Pan z pasją!- to też robiło bardzo miłe i pozytywne wrażenie.Bardzo się cieszę, że mieliśmy tę przyjemność poznania wraz z mężem i córką tak zaangażowanego w swoją pracę opiekuna zwierząt. Ogólnie widać,że papugom jest tam dobrze mimo,że w niewoli. Polecam wizytę w tym miejscu , jednak przy odpowiednim zachowaniu i przestrzeganiu wszystkich uwag przekazanych przez opiekunów minizoo- tak dla swego bezpieczeństwa i innych przebywających w boksach dla ptaków, pamiętając,że to my naruszamy ich przestrzeń- przestrzeń, w której przyszło im żyć.”
“Polecam, wszystko super. Zamówienie zostało wysłane ekspresowo. Polecam mistery boxy - naprawdę fajne produkty. Moje psiaki są zachwycone.”
“Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona przede wszystkim tym, że negatywne komentarze się nie sprawdziły, gdyż wizyta w schronisku, rozmowa w kwestii adopcji kotów, atmosfera podczas spotkania oraz podpisanie umowy adopcyjnej przebiegły wyjątkowo sprawnie, szybko i zakończyły się pozytywnie. Aż trudno uwierzyć, że juz po wszystkich formalnościach. Koty mają w schronisku bardzo dobrą opiekę i świetne warunki.”
“Bardzo miła obsługa, i duży wybór - polecamy! Zwłaszcza dla właścicieli kotów, którzy świadomie wybierają karmę dla swoich kotów :)”
“Ogromny wybór, widać, że asortyment dobiera osoba, która zna się na rzeczy. Super!”
“Świetny sklep przemiła obsługa dobrze że jest w Sopocie takie miejsce”
“Na świątecznym pobycie 2025 najlepsza obsługa zarówno w recepcji jak i wśród kelnerów ! Dla Pani Ludmiły szczególne podziękowania za szczery uśmiech i za to że zawsze się Jej chce pomóc :-) dziękujemy za fajne spokojne święta . Stolik 17 :-)”
“Bardzo ciekawe miejsce. Polecam porę karmienia.”
“Gepardy w ciepłe dni lubią się chować w cieniu i czasami ciężko je zobaczyć.”
“Tyle tego ze mozna się zgubić. Czysto bardzo bo w 3 h zabawy i latania za dziećmi moje białe skarpety nie były brudne od spodu . Warto odwiedzic bo dzieciaki sie wyszalały na tyle ze w drodze powrotnej cała trase spały :)”