Opinie

  1. Ktoś 889 ★★★★☆

    Piękne i wdzięczne zwierzęta dobrze widoczne chociaż powinno zadbać się o ich wybieg masa kałuż, błota i pokrzyw

  2. Tymek Be ★★★★★

    Karmiłam Danielem takie słodkie najlepsze zwierzęta w całym zoo najlepszy nawet niż małe dziczki i lwy i wszystko inne

  3. Dawid Kurowski ★★★★☆

    Blisko dają się podejść, dzieciaki zadowolone

  1. Jacek Zaborowski ★★★★★

    Bardzo ładne i zadbane zwierzeta. Szkoda ze trawy brak.na wybiegu.

  2. Waryjatwwa ★★★★★

    Przyjazne zwierzaki.

  3. Frank ? ★★★★☆

    No wsxystko fajnie tylko Daniel mi dyche wisi. Jak mi nie odda w tym tygodniu jak mowil to zmiejszam z 4/5 do -1/5

  1. Eli ? ★★★★☆

    No wsxystko fajnie tylko Daniel mi dyche wisi. Jak mi nie odda w tym tygodniu jak mowil to zmiejszam z 4/5 do -1/5

  2. Małgorzata Zielińska ★★★★★

    Daniele jak to daniele, sympatyczni państwo :)

  3. Tomasz Wierzbicki ★★★★★

    Ok

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Daniele?

Daniele znajduje się przy Oliwa, 80-001 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Daniele?

Do Daniele można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements