Przegląd katalogu
- 713 Łączna liczba firm
- 2.3 Średnia ocena
- 50% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 713 wyników
Przeglądaj terapeuta w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 713 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 2.3/5 na podstawie 3,762 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera terapeuta z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Pełen profesjonalizm , polecam każdemu. Korzystam z usług Pani Grażyny systematycznie, zawsze można liczyć na wsparcie i szybką konsultację . Najwspanialsza osoba pod słońcem .”
“Polecam Panią Elżbiete, profesjonalne podejście, wzbudza zaufanie i co najważniejsze potrafi pomóc!”
“Z całego serca polecam gabinet OPTIMIC. Pani Agnieszka jest wspaniałą terapeutką. Kompetentna, pracująca z ogromnym zaangażowaniem. Jest nie tylko pełną profesjonalizmu, ale przede wszystkim pełną empatii osobą, otwartą na Dziecko i jego potrzeby.”
“łatwy kontakt, rzeczowa i konstruktywna terapia”
“Bardzo polecam Były Sobie Emocje. Trafiłam tu trochę z przypadku, ale już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to było dobre miejsce. Czułam się wysłuchana, bez oceniania, z dużym zrozumieniem. Pomogło mi to spojrzeć inaczej na wiele sytuacji z dzieckiem i lepiej poradzić sobie z emocjami – swoimi i jego. Mam wrażenie, że po tych spotkaniach jesteśmy sobie po prostu bliżsi…”
“Serdecznie polecam Panią Esterę. Podczas spotkania miałam wrażenie że wie o mnie wszystko. Pomogła mi zrozumieć samą siebie jak i moje dziecko. Dziękuję za ciepło i profesjonalizm.”
“Bardzo polecam Panią Kingę. Pełen profesjonalizm, empatia i umiejętności, które przekładają się na skuteczną pomoc”
“Z przyjemnością pragnę polecić Panią Kasię. To cudowna, ciepła osoba, przy ktorej osoba najbardziej "zamknięta w sobie " , jest w stanie się otworzyć, poprzez bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Mialam przyjemność "trafić ", na Panią Doktor w jednym z gorszych momentów w moim zyciu i nie żałuję ani minuty poświęconej na rozmowie z nią. Jestem przekonana, że wybór ten był dla mnie jednym z najlepszych - nie dość, że dzięki Pani Kasi , udalo mi się uwierzyć w siebie, w swoje możliwości, przez co pokonałam swoje bariery to jeszcze uporałam się z demonami przeszłości, dzieki czemu moglam otworzyć się na "nowe". Dziękuję P. Kasiu, za to, że są tacy profesjonaliści jak Pani.”
“Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi za profesjonalną pomoc, trafną diagnozę oraz zaangażowanie w proces terapii. Psycholog podchodzi do pacjenta w sposób rzeczowy i uważny, co daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala skutecznie pracować nad rozwiązaniem trudności. Ogromna wiedza i doświadczenie a także konkretne podejście sprawiają, że każda wizyta wnosi realną wartość. Z pełnym przekonaniem polecam.”
“Uczęszczałam do Pani Małgosi na terapię rok i 8 miesięcy i muszę przyznać że lepiej trafić nie mogłam! Pani Małgorzata jest terapeutką z powołania i ogromnym sercem i empatią. Pomogła mi w walce z ciężką depresją! Cała terapia u Pani Małgosi to najlepsze co mogło mnie spotkać! Polecam Panią Małgosię z całego serca!”
“Bardzo polecam panią Kamilę. Niezwykle profesjonalna, a jednocześnie przystępna i ciepła w kontakcie. Pomogła mi w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia. Czuję się, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Szczerze polecam.”
“Pozytywne nastawienie, indywidualne podejście i efekty widoczne w dość niedługim czasie! (schudłam ponad 10 kg w kilka miesięcy!). Polecam!”
“Pan Artur jest super specjalistą, mogę z nim porozmawiać o wszystkim. Czuję się przy nim komfortowo, jest bardzo empatycznym człowiekiem i potrafi pomóc w każdym problemie :) Polecam go serdecznie.”
“Jestem jedynie "tylko" po dwóch rozmowach, do tego telefonicznych- niewiele... Jednak dla mnie były to "aż" dwie rozmowy, niezależnie od ich formy- wiele... Jedyne co mogę "tylko" i "aż" powiedzieć, to: Dziękuję, za to że zaczęłam wierzyć...”
“Syn miał trudności w kontaktach z rówieśnikami. Chętniej chodzi do przedszkola, więcej opowiada. Polecam!”
“CPiS to miejsce, które mogę z pełnym przekonaniem polecić każdemu, kto szuka profesjonalnej i skutecznej pomocy psychologicznej. Klinika działa na najwyższym poziomie, od organizacji, po atmosferę i jakość terapii. Szczególne słowa uznania kieruję do pani Moniki Szary, która jako psychotraumatolog wykazała się ogromnym doświadczeniem i wrażliwością, pomagając mi zmierzyć się z różnymi doświadczeniami w sposób rzeczowy i bezpieczny. Również pani Jolanta Bigocka zasługuje na najwyższe docenienie. Jej empatia, spokój i cierpliwość sprawiają, że proces terapii staje się bardziej naturalny i daje realne efekty. To specjaliści, którym naprawdę można zaufać.”
“Z czystego serca polecam to miejsce! :) Pełen profesjonalizm :)”
“Pani Maria To wyjątkowa osoba, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, ale też autentyczną chęcią pomocy, nawet w najtrudniejszych życiowych kwestiach. Zgłosiłam się do Pani Marii w sytuacji w której inni psychologowie, na tym etapie nie byli w stanie mi pomóc. Pani Maria przekazała mi wiedzę, której potrzebowałam, a która pomogła mi w pracy własnej z trudnymi doświadczeniami przemocy psychicznej i fizycznej. Ogromne podziękowania i wdzięczność. Gorąco polecam!”
“W spokojnym i profesjonalnym kontekście gorąco polecam Annę za jej pomoc i wsparcie.”
“Super gorąco polecam wszystkim którzy wzięli udział”
“Pomogła mi pani wydostać się z zaburzeń odżywiania i pomóc mi wyjść na prostą”
“Pełen profesjonalizm dużo empatii i zrozumienia”
“Kompetentna rzeczowa, profesjonalna i bardzo chętna aby pomóc terapeutka. W ośrodku panuje atmosfera bezpieczeństwa i profesjonalizmu w podejściu do pacjenta.”