Przegląd katalogu
- 713 Łączna liczba firm
- 2.3 Średnia ocena
- 50% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 713 wyników
Przeglądaj terapeuta w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 713 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 2.3/5 na podstawie 3,762 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera terapeuta z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Profesjonalne podejście, rzetelna pomoc i życzliwość.”
“Polecam, bardzo doświadczony i empatyczny psycholog w Trójmieście.”
“Przytulne miejsce pełne empatii i zrozumienia. Pracuje tam profesjonalny zespół psychologiczny, który pomaga w życiowych trudnościach. Polecam!”
“Pani Asia bardzo mi pomogła w trudnych chwilach i do dzisiaj przypomniam sobie jej złote porady i ćwiczenia. Są to spotkania, które pomagają na dłuższą metę i wiem, że czas spędzony na terapii nie jest czasem straconym! Dziękuję pani Asiu”
“Profesjonalny psychoterapeuta. Polecam.”
“Z całego serca polecam konsultacje u Pani Katarzyny, jest psychologiem z powołania. Wspaniała kobieta, bardzo mi pomogła. Moja terapia trwała 3 lata, a było to około 4 lat temu. Do dnia dzisiejszego jestem wdzięczna za pomoc, lęki i pretensje do całego świata zniknęły, a życie nie jest już tak skomplikowane, jak bywało wcześniej. Wiele moich przyjaciół, było świadkami tej zmiany, zawsze dzwonią gdy mają problem, a ja chętnie dzielę się moimi doświadczeniami z sesji. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za pomoc☺️”
“Alicję znam od lat, to Ktoś więcej niż profesjonalista, to osoba tak empatyczna, ciepła ,życzliwa i nastawiona na drugiego człowieka ze sam kontakt z nią ładuje baterie. Polecam z całego serca❤️”
“Pani Monika zna się na ludziach, uparcie dąży do sedna problemu i pomaga naprowadzić na właściwą drogę. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to polecam serdecznie!”
“Polecam w 100%.Profesjonalne podejście do problemów pacjenta. Odpowiednie wsparcie jak i pomoc na każdym etapie leczenia.”
“Pani Kinga to przecudowna, profesjonalna i umiejąca słuchać zarówno dziecka jak i rodzica osoba. Moje dzieci uwielbiają zarówno ją jak i jej zajęcia, a jak każdy wie nie jest łatwo zachęcić dwulatka do współpracy. Dziękujemy ❤️”
“Jako była pracowniczka centrum z ogromną przyjemnością wspominam współpracę. Zawsze byłam traktowana z sympatią, szacunkiem i mogłam liczyć na realne wsparcie. Mimo że obrałam inny kierunek zawodowy, z tą pracą żegnałam się z dużym smutkiem. To miejsce, w którym terapeuci naprawdę dbają o dobro dzieci, a efekty tej pracy są widoczne. Z całego serca polecam zarówno rodzicom, jak i przyszłym pracownikom. Pan Maciek to świetny, wspierający pracodawca.”
“Z wielką przyjemnością piszę ten komentarz. Pani Katarzyna, która była naszą trenerką zmieniła nasze pojęcie szarego szkolenia, w czas dzięki któremu wszyscy zaczęliśmy chętnie myśleć o zmianach. Podczas mojej pracy miałam kilkanaście szkoleń, które traktowałam bardziej jako dzień wolny od pracy, a po spotkaniu z p. Katarzyną zmieniłam swój punkt widzenia na pewne sprawy, w którym bym się pewnie zasiedziała, gdyby nie to szkolenie. Niesamowite jest tez to, że po szkoleniu nadal mam z kontakt z trenerem. Widać było już od początku, że przyszła osoba, która nie chce wygłosić swojego monologu lub prawić o światowych trendach, czy cytować sławy. Potraktowała nas jako jednostki indywidualne, przez co potrafiliśmy się otworzyć i być może to był jej klucz do sukcesu. Dziękuję Pani Katarzyno raz jeszcze w imieniu całej ekipy z Gdynii.”
“Sesje coachingu z Grzegorzem dały mi do zrozumienia, jak chcę ukształtować swoją przyszłość oraz nakreślić plan, co zrobię. Spotkania mnie inspirowały do robienia pierwszych kroków w tym kierunku, nie czekając zakończenia. Fajnie było, że coach był elastyczny pod kontem terminów spotkania, oraz to, że można było spotykać się on-line. Dziękuję, zdecydowanie czuję się lepiej po spotkaniach!”
“Pani Daria szybko nawiązała kontakt z moim dzieckiem. Bardzo pomogła w trudnym dla niego okresie. Wzmocniła i spowodowała, że dziecko stało się bardziej pewne siebie, a także nauczyło się technik np radzenia sobie ze stresem. Gorąco polecam Panią Darię. Tak trudno w dzisiejszych czasach o dobrego psychologa.”
“Dziękuje. Nie mogę tego nie napisać. To była inna terapia jakie znam. Dziękuje. Czuje, ze mam moc”
“Bardzo polecam panią Natalię. Ma innowacyjne metody leczenia i ogromną wiedzę zarówno psychologiczną jak i holistyczną. Na każdej sesji otwierałam oczy ze zdumienia i co rusz dowiadywałam się nowych rzeczy, które bardzo pomogły mi w pracy nad sobą. Nie czułam się jak na „typowej” sesji u psychologa, bardziej jakbym miała przy sobie mentora, który mnie prowadził przez te pare miesięcy współpracy. Bardzo ceniłam to, że sesje odbywały się co 3 tygodnie (sesje online) i po każdej z nich miałam „zadanie domowe” na następne dni, pozwoliło mi to sobie wiele uświadomić. Dzięki pracy z panią Natalią bardzo wiele zrozumiałam i dostałam wiele cenny wskazówek i narzędzi do pracy. Polecam serdecznie”
“Skończyłam właśnie terapię poznawczo-behawioralną u p.Justyny. Jest Ona osobą kompetentną i pełną profesjonalnalizmu. Dzięki p.Justynie jestem w stanie wrócić do pracy. Zrozumiałam podłoże moich problemów i poznałam narzędzia dzięki którym potrafię sobie radzić z codziennością, która wcześniej bywała przerażająca. Nauczyłam się co robić a czego nie robić by nie wpadać w stare schematy. Ciepła, otwarta terapeutka. Z całego serca polecam”
“Pełen profesjonaliz! Dzieki Pani Izie poznałem siebie, nauczyłem się zarządzać własnymi emocjami. Przedstawiono mi wiele pomocnych narzędzi, dzięki którym poprafił się komfort dnia codziennego. Gorąco polecam;)”
“Panie wykazują wyjątkową troskę i zrozumienie dla każdego, niezależnie od wieku czy roli. Ich rady zawsze przynoszą korzyści zarówno dzieciom, jak i rodzicom, tworząc pozytywną atmosferę współpracy.”
“Miejsce godne polecenia. Fajny klimat i profesjonalne podejście. Można poczuć się naprawdę zaopiekowanym.”
“Mądra, pełna życia i poczucia humoru, "normalna" psycholog. Z pełnym przekonaniem polecam!!!!!!”
“Pani Beata jest po prostu świetna.”
“Dla wszystkich wrażliwców bardzo polecam panią Paulinę. Poczucie humoru, ludzkie podejście z sercem ale i szczerość i profesjonalizm. To właśnie Pani Paulina pomogła mi okiełznać tematy którym nie sprostał poprzedni proces.”
“Bardzo profesjonalnie i miło dużo serdeczności.Bardzo miła Pani.”
“Pani Agnieszka odmieniła moje życie na lepsze, dziękuję!”
“Serdecznie polecam psycholog Zofię Trzaskowską. Otrzymałam kontakt do Pani Zosi z polecenia w trudnym momencie życia i z pełnym przekonaniem również polecam osobom, które takiego wsparcia potrzebują. Pani psycholog zapewnia niesamowicie miłą, naturalną i bardzo komfortową atmosferę. Swoim usposobieniem roztacza aurę zaufania i swobody, które w mojej opinii są kluczowe podczas rozmów i rozwiązywania problemów, z którymi przychodzi się do terapeutki.”
“Pan Piotr ma duże doświadczenie i wykonuje fachowe masaże. Pełna kultura i zaangażowanie. Polecam.”