Pizzeria Gatto Grasso
“Muszę powiedzieć że restauracja ma naprawdę potencjał. Jedzenie bardzo, bardzo dobre. Czuć faktycznie że jest to pizza neapolitańska. Jestem zadowolony i miło zaskoczony. Obsługa to mili młodzi panowie, też plus. Jedynie mogę mieć kilka porad, nie wady. Gdy dostałem menu od kelnera to można było się zdziwić, mianowicie nie było napisanych na niej napoi a chciałbym wiedzieć zamawiając co mogę domówić do picia. Dodatkowo zdziwiłem się że nie było napoi alkoholowych. Zazwyczaj przy pizzach neapolitańskich serwowane są nożyczki, także można byłoby to poprawić. Wad to miejsce nie ma, lecz kilka kosmetycznych poprawek i będzie już petarda. Miejsce polecam, bardzo dobra pizza!”