Super sklep, bardzo wyposażony, czysty, możliwośc kas samoobsługowych. Panie pomocne.
Zdjęcia
Opinie
-
Alexandra Tarajko ★★★★★
-
Cyryl Sochacki ★★★★★
Wszystko czego potrzeba mają. Szkoda że nie mam takiego sklepu u mnie na Stogach
-
Wiesia Olech ★★★★★
Chciałam podziekowac Pani Izie i Pani Asi za pomoc, uczynność, Panie są bardzo sympatyczne, jestem osobą starszą i nie dowidzę a Panie zawsze są chętne do pomocy zeby cos przynieść, podac, przeczytac.Sklep jest zawsze dobrze zaopatrzony, często są promocje, przychodzę często i polecam!
-
Ania Wójtowicz-Bandziak ★★★★★
Rewelacja! Jeździłam przed remontem, a i PO zrobiło się zdecydowanie przestrzenniej oraz wygodniej. Panie przemiłe. Zaopatrzony sklep w zasadzie na bogato, ma wszystko, co potrzeba. Dodatkowo garmaż przyciąga jeszcze bardziej. Ps. jedynie natrętny ochroniarz, który notorycznie wisi nade mną przy kasie samoobsługowej, argumentując to sprawdzaniem czy płacę... Poważnie? Pozostawię to bez komentarza.. A do "właścicieli" psów: Albo zakupy, albo spacer! To naprawdę nie jest skomplikowane. Żaden normalny opiekun nie pozostawia swojego przyjaciela przed sklepem na pastwę losu i nie naraża go na różne niebezpieczeństwa. Poza tym, sklep z jedzeniem nie jest miejscem, by wnosić tam futrzaki, nie tylko z uwagi na zasady Sanepidu czy BHP.
-
Mateusz K ★☆☆☆☆
Totalny brak kultury ze strony ochroniarza. Zero informacji, że nie można wejść z psem, ale mnie wyprasza w chamski sposób, a innych z rasowymi psiakami wpuszcza bez słowa. Mój mały kundelek już nie pasuje? Na dokładkę tekst w stylu „proszę iść do kościoła” – serio? Obraźliwe, nieprofesjonalne i po prostu żenujące zachowanie. Jeszcze śmieszniejsze jest to, że chwile przed zajściem dostałem od Pani pracującej w sklepie zgode na wejście.
-
A MN ★☆☆☆☆
Właśnie zostałam wyrzucona z Merkusa z uwagi na trzymanie małego 3,5 kg pieska na ręku. Przychodzę z nim do merkusa od ponad 4 lat, tak jak inni członkowie mojej rodziny. Wszystkie Panie ze sklepu zawsze głaszczą mojego pieska i nigdy nie miały z tym problemu. Pani uargumentowała to tym, że kiedyś jakiś klient się awanturował, że z psem na ręku ktoś wszedł do sklepu. Potwierdziła też, że Paniom z obsługi sklepu to nie przeszkadza. Droga Pani, w takich sytuacjach wzywa się policję, a nie spełnia życzenia awanturnika. Przez taką postawę właśnie powstają systemy totalitarne. Mam nadzieję, że warto było na życzenie jednego klienta pozbyć się kilku innych. Poszlam do żabki, gdzie nikt nie ma z tym problemu. Ostrzegam wszystkich właścicieli małych piesków, które z oczywistych względów, nie mogą zostać przed sklepem, NIE CHODŹCIE TAM!
-
Joanna Bojko ★★★★★
Dobrze zaopatrzony sklep, przede wszystkim jest czysto i wszystko poukładane na miejscu
-
Tisiphone Brown ★★★★☆
Taki przeciętny osiedlowy sklep, ceny nie powalają, dobrze zaopatrzony, super promocje produktów przed końcem ważności. Fajny wybór piw, co jakiś czas pojawiają się ciekawe rzeczy. Pani przy ladzie z nabiałem kiedyś spakowała mi inny ser, niż prosiłam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Merkus Supermarket?
Merkus Supermarket znajduje się przy Józefa Czyżewskiego 12, Oliwa, 80-336 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Merkus Supermarket?
Można skontaktować się z Merkus Supermarket pod numerem +48 583 418 195
Jak można dotrzeć do Merkus Supermarket?
Do Merkus Supermarket można dotrzeć, korzystając z poniższego linku