Przegląd katalogu
- 93 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 93 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Rumii, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 93 wyników w Rumii, Pomorskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 33,016 opinii i ocen.
“Mieszkam nie daleko, od roku robię tam regularnie zakupy , sklep zawsze bardzo dobrze za towarowany, obsługa klienta zawsze bardzo miła i pomocna . Nigdy nie spotkałam się ze zbyt długim oczekiwaniem przy kasie . Towary promocyjne zawszę dostępne. Co najważniejsze w tej żabce nie znajdziecie pieczywa z dnia poprzedniego, tak jak bywa to w innych punktach tej sieci. Dodatkowym atutem tego sklepu jest fakt że otwarty jest w każdą niedzielę, nie tylko w handlową. Panuje tam miła, i rodzinna atmosfera...”
“bardzo czysto zadbany sklep, miła i pomocna obsługa bardzo polecam”
“Fajny sklepik, zawsze chodziłam przed i po szkole muzycznej”
“Wszystko w jak największym porządku, zawsze jestem mile obsłużona, sklep zawsze dołożony i nigdy niczego nie brakuje :)”
“Dziękuje za przemiłą obsługę pomimo że już było zamknięte dziewczyny bez wachania otworzyły żeby mnie obsłużyć Niedziela 28wieczorem”
“Dziś dwie przemiłe panie z porannej zmiany zrobiły mi dzień :) zawsze miłe , uśmiechnięte i bardzo skrupulatnie informują o promkach ! POLECAM !”
“Najlepszy warzywniak w Rumi! Ogromny wybór, wszystko świeże. Miła obsługa.”
“Moja ulubiona zabka Świetna obsługa, pomocni także przy żappsach, zawsze świeży asortyment, zaglądam ilekroć jestem w Rumi.”
“Kawka bardzo dobra. Obsługa miła i pomocna. Dużo nowości oraz bardzo schludny sklep.”
“Świetnie zaopatrzony sklep, obsługa miła, plus za miejsce do parkowania. Nic dodać, nic ująć.”
“Ogromny wybór, świetna obsługa i bardzo fachowe doradztwo. Gorąco polecam.”
“Bardzo miła obsługa aż chce się tam robić zakupy, polecam!!! Przedewszystkim można porozmawiać z panią za kasą i cię nie zbywa... aż miło się wraca!!! Polecam”
“Świetny sklep, dobrze zaopatrzony, miła obsługa”
“Sprawnie, szybko i po drodze na autobus :) Miła obsługa ;)”
“Bardzo miła obsługa, Pani Kamila bardzo profesjonalnie i spokojnie potrafi wszystko wytłumaczyć. Uśmiechnięta i z pasją do klienta. Oby więcej takich doradców :)”
“Ten sklep to kwintesencja tego czego można wymagać od sklepu. Bardzo przyjemna obsługa, szeroki wybór wysokiej jakości towarów i przede wszystkim bardzo przystępne ceny tworzą z tego sklepu wszystko co można wymagać. Ze szczerego serca polecam.”
“Bardzo miła obsługa. Można coś kupić na "wieczór"i nadać paczkę . Duży asortyment alkoholu”
“Serdecznie polecam Panią Martynę. Super podejście do klienta, miła i uśmiechnięta. Mimo, że Pani była zajęta dostawą to kompleksowo i profesjonalnie nas obsłużyła, pokazała gdzie co leży i sprawdziła dla nas ceny. Oby więcej takich serdecznych i pomocnych pracowników. Naprawdę ciężko uświadczyć coś takiego w dzisiejszych czasach. Aż chce się wracać i polecać. Dzień i humor poprawiony. Jeszcze raz z całego serca polecam.”
“Nowo odkryty przeze mnie sklepik można powiedzieć osiedlowy.”
“W nawiązaniu do odpowiedzi na pytanie: "kiedy otwarcie?" - wtedy gdy znajdzie się chętny aby rozpocząć działalność gospodarczą w tym miejscu i zacząć pracować dla żabki. Miejsce oczekuje na chętną osobę. Na razie po prostu nie opłaca się otwierać półki się nie rozbuduje bardziej osiedle, inaczej już by była otwarta.”
“Miła obsługa, fajne relacje pracowników, duży wybór, bardzo fajna atmosfera. Duży plus że w końcu kiedy wychodzi się z dworca można po drodze zajść do żabki i nie trzeba się cofać.”