Przegląd katalogu
- 3,871 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 3871 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,871 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 3,237,383 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Wejherowo i innych.
“Sklep zawsze dobrze zatowarowany, obsługa jest mega sympatyczna, wystarczy traktować Ją jak ludzi tyrajacych pewnie za najniższą krajową do 23+ rozliczenia i sprzątanie. Bywam niemal codziennie, nie zgodzę się, że pracują tam oszuści. Nikt mnie nigdy tam nie oszukał. Osobiście współczuję odwiedzających pijaków pod koniec zmiany proszących o hot-doga.”
“Byłam kilka dni temu i obsługa perfekcyjna, Pani o nietypowym imieniu niestety nie pamiętam dokładnie.. bardzo milutka bardzo polecam obsługę!”
“Jestem klientem tej Żabki prawie codziennie i zawsze spotykam się z czystym, zadbanym sklepem i uprzejmą obsługą. Nie zgadzam się z niektórymi negatywnymi komentarzami, bo w mojej ocenie nie odzwierciedlają one rzeczywistości.”
“Od lat jestem wiernym klientem Żabki i za każdym razem wychodzę zadowolony. Personel Żabki zasługuje na szczególną pochwałę. Zawsze uprzejmi, pomocni i profesjonalni, potrafią doradzić i pomóc w każdej sytuacji. Dodatkowo, sklepy są zawsze czyste i dobrze zorganizowane, co sprawia, że zakupy są przyjemnością. Gorąco polecam każdemu, kto ceni sobie jakość, wygodę i świetną obsługę klienta.”
“Najlepsza żabka! Wszystko wysprzątane, kilka razy w tygodniu są myte lodówki, porządkowane półki, nigdy nie brakuje towaru. Obsługa wspaniała, Panie zawsze uśmiechnięte, zakupy tam to czysta przyjemność!”
“Teraz dopiero gdy w naszej osiedlowej Żabce pojawiła się Pani Jola mogę dodać opinię na temat tej Żabki ponieważ dopiero teraz ta Żabka zasłużyła na 5 gwiazdek. Pani Jola jest zawsze miła, pomocna, uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii !!!!! W tej żabce pracowało sporo osób ale dopiero teraz można powiedzieć szczerze że takiej Pani Joli nam tu na osiedlu brakowało.”
“Jak czytam te komentarze to mi się śmiać chce. Nie ma niczego? Chyba nie wiecie na czym polega franczyza. Co do obsługi jest na wysokim poziomie. Jak komuś ktoś coś odpowiedział nie tak to może pomyślcie, że ktoś ma gorszy dzień.... A palca w tyłku przez 24/7 ciężko trzymać i wszystkim dogodzić. Robię często tam zakupy i będę robił. Wystarczy być życzliwym dla ludzi i tyle.”
“Normalnie nie oceniam Żabek, ale tu zrobię wyjątek ze względu na obsługę. Pani z Ukrainy w krótkich czarnych włosach (niestety nie spojrzałem na imię) jest bardzo miła i stara się po prostu dobrze wykonać swoją pracę. Uśmiechnięta, uprzejma, ma dobry kontakt z klientem i ludźmi w pracy - niby to standard w obsłudze, ale nie w Żabkach. Tu częściej widuję obojętne spojrzenia i niechęć między pracownikami, a czasem wręcz kłótnie przy kliencie. Postawa tej pani zrobiła na mnie po prostu dobre wrażenie i choćby dlatego chętnie tam wrócę. A co do hot dogów to nie oszukujmy się - jak ktoś chce dobrego hot doga to niech nie idzie do Żabki :)”
“Ci, którzy nastawiają się na tradycyjnego kebaba, pewnie będą zawiedzeni. Dla lokalsów kultowe miejsce, sama wpadam tu od 30 lat. Polecam szczególnie szisz kebaba - prosty skład, tylko mięso, ogórki kiszone i cebula. Do tego rewelacyjny sos ostry. Smak dokładnie taki sam od lat a podobnie zrobionego mięsa nie zjesz nigdzie indziej.”
“Pyszne tortille i burgery, miła obsługa.”
“Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jir spodziewałem się tak dobrego jedzenia w małym bistro. Zamówiłem kebaba. Dostałem bardzo dużą porcję i sosy własnej roboty do wyboru. Miejsce godne polecenia. Przemiła obsługa.”
“Żabka otworzyła się tutaj poraz pierwszy 30.12.2017 roku. Od tego czasu zamykała się i otwierała na nowo ponieważ zmieniała parę razy właściciela. Dużo osób narzeka na obsługę. Ja nie narzekam bo obsługuję się sam na kasie samoobsługowej która działa sprawnie. Jak w każdej żabce w tej również jest kolektura ,hot dogi i piec do fast foodów. Co do terminów ważności to ja nauczyłem się aby zawsze sprawdzać je bo wszędzie mogą zdarzyć się jakieś po terminie rzeczy i nie wynika to napewno ze złe woli . Lokalizacja sklepu bardzo dobra.”
“Bardzo dobry sklep! Często mnie ratuje kiedy przy gotowaniu czegoś mi brakuje. Pracowniki są fajne, mają humor i zawsze widzę uśmiech na twarze. Ta żabka”
“Pani Wiola super ♥️ Więcej takich ekspedie”
“Spoko żabka z obsługą otwarta w święta i fajnymi pracownikami, serdecznie pozdrawiam”
“Bardzo miła obsługa! Pani sprzedawczyni – blondynka, około 60+, uśmiechnięta i serdeczna – przygotowała mi hot doga i naprawdę poprawiła humor po pracy. Takie osoby sprawiają, że aż chce się wracać do sklepu. Dziękuję!”
“Świetne miejsce z unikatową atmosferą. Polecam wszystkim młodym ludziom. Można łatwo nawiązać nowe znajomości, lub dowiedzieć się o sobie czegoś więcej. Wystrój klasyczny, menu zrozumiałe dla każdego I na każdą kieszeń. Polecam”
“jedyny punkt w okolicy tej sieci, gdzie działają wszystkie promocje z informacji w sieci. Jest lekko w bok od mainstreet ale to 10 sekund marszu. Załoga w pełni profesjonalna. W rankingu Żabek w Hela harbour - 1 miejsce.”
“Najlepsza pizza w Jantarze. Pyszna, świeża, podana jak we Włoszech. Do tego pyszne, zimne wino z beczki. Przyjdziemy ponownie :)”
“Bardzo mi się podoba dziewczynka Oliwia. Zawsze jest bardzo miła, wesoła, potrafi zażartować, zawsze się uśmiecha. Naprawdę jedna z najlepszych chyba kasjerek, jakie pracowały w tym sklepie. Za każdym razem, gdy idę do Żabki, chce mi się uśmiechać, bo ją tam widzę”
“Żabka jak każda Żabka. myślę ze najlepsi to sa pracownicy. polecam cieplusio”
“Pani Właścicielko, lubimy Panią, jest Pani spoko, ale trzeba zatrzymać Łukasza, bo przestanę robić zakupy. Dobrzy ludzie nie rosną na drzewach. Plus premia za pierwszy dzień Świąt, chłop godzinę nie miał czasu przeliczyć drobnych, które mu dałem. Świetna Żabka właśnie dzięki obsłudze, szczerze polecam!”