Aga - Pokoje gościnne w GDYNI. Kwatery Gdynia.
“Super mila obsługa. Cisza i spokój. Na miejscu wszystko co potrzeba.”
Znaleziono 13 wyników
“Super mila obsługa. Cisza i spokój. Na miejscu wszystko co potrzeba.”
“Sympatyczna obsługa, czyste i zadbane pokoje. Bardzo blisko do plaży, a jednocześnie bardzo spokojnie. Wrócimy za rok :)”
“Polecam- przesympatyczna Pani właścicielką, otwarta na gości. pokoje czyste, blisko do głównych atrakcji. Urokliwe miejsce, chętnie wrócimy.”
“Trafiłam na ten hotel przypadkowo poprzez aplikację Booking, szukałam noclegu na 1/2 noce w czystym i schludnym miejscu przede wszystkim dla 4 dorosłych osób i trafiłam na ten oto Dwór a to co zobaczyłam przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Piękne miejsce przystosowane dla dzieci z kącikiem wózkiem placem zabaw i kozami na przeciwko oraz ogromnym parkiem rozrywki, Przemiła Pani w recepcji bardzo pomocna i chętna do rozmów, pokoje … wspaniałe!! Zadbane, czyste , pięknie umeblowane zaskoczyłam się bardzo miło suszarką w pokoju oraz ręcznikiem do demakijażu i farbowanych włosów. Bywałam w naprawdę różnych hotelach, dworkach i motelach ale ten naprawdę zrobił na mnie miłe wrażenie. Trafiliśmy niestety na ponurą pogodę ale jak to w październiku bywa. Dojazd do dworku bez problemowy prosta jasna droga nawigacja nie miała żadnego problemu. Ogromne znaki oświetlały drogę oznaczając gdzie jest część restauracyjna a część hotelowa bardzo pomocne i przemyślane posunięcie uważam. Pokoje na karty światła sterowane panelem, zasłony zaciemniające w pokoju tak mocno że w najgorszy upał zrobią noc klimatyzacja lodówka i woda ze szklankami oraz kosmetyki. Niby są to małe elementy i spotykane w 3/4 hotelach aktualnie a tak naprawdę robią ogromną różnicę i ułatwiają życie. Byliśmy po bardzo ciężkiej i długiej podróży więc ta woda uratowała mi życie można powiedzieć ;) piękny ogród z wyznaczoną oddzielnie palarnią, miejsca parkingowe również są. W ofercie można było dodatkowo dokupić śniadanie i tu kolejne zaskoczenie. Piękny kameralny Szwecki stół. Niczego tam nie brakowało miękkie pieczywo naleśniki parówki pasta jajeczna warzywa owoce i Twarogi oraz wiele wiele więcej, podeszła również do nas Pani od razu z zapytaniem czy życzymy sobie może jajecznicę ponieważ robią ją na bieżąco jeśli ktoś ma ochotę. Byłam mile zaskoczona :) Bywam często w stronach nadmorskich i na pewno zawitam tam jeszcze nie raz.”
“Wszystko w porządku. Kontakt z właścicielami, czystość pokoi na najwyższym poziomie. Apartament z całym wyposażeniem. Widok z tarasu na morze robi wrażenie. Plaża bardzo blisko 50 metrów od apartamentu. Ogólnie bardzo dobre miejsce do wypoczynku, nie ma tyle osób co w niedalekim Władysławowie. Jak najbardziej polecam ten apartament.”
“Właśnie wróciliśmy z krótkiego pobytu w "Willi Nowa Zatoka "Miejsce super wszędzie blisko, pokoje czyste pachnące, obsługa przemiła , pomocna. Wróce tam wrócimy na dłużej...”
“Apartament miał same zalety, był czysty, przestronny z wygodnymi łóżkami, dodatkowy plus za dużą łazienkę. Wieczorami mogliśmy oglądać filmy na tv lub rzutniku. Personel był bardzo pomocny, serdeczny i przyjacielski. Strefa SPA nie jest duża, ale w zupełności wystarczała na nasze potrzeby odpoczynku. Plus bardzo rekomendujemy zamówić masaż relaksacyjny. Same apartamenty mieszczą się przy najbardziej uroczej uliczce w Pucku, do dyspozycji gości jest restauracja na parterze (pierogarnia) i na przeciwko restauracja włoska, oba miejsca na bardzo wysokim poziomie, nie tylko jeśli chodzi o menu, ale także o obsługę kelnerska. Dzięki wszystkim tym zaletom, planujemy jeszcze tutaj wrócić. I serdecznie dziękujemy całemu personelowi za to, ze uczyniliście nasz pobyt jeszcze przyjemniejszy. Do zobaczenia!”
“Sam zamek jak i restauracja na wysokim poziomie. Jedzenie smaczne, obsługa ze strony personelu wprost perfekcyjna. Warto odwiedzić, chociażby dla skosztowania “menu sezonowego”. Polecam na 110%!”
“Jedliśmy: gęsinę z leniwymi kluskami w sosie żurawinowy i z fetą; wątróbkę z pysznym ogórkiem kiszonym i ziemniakami. Wszystko bardzo dobre i jakby beztłuszczowe. Do tego puckie piwo bezalkoholowe Apa. Polecam. Na pewno jeszcze nie raz tam pojedziemy na obiad. Kupiliśmy też do domu kiełbasę niedźwiedzią i boczek wędzony. Pycha. Polecam.”
“Świetne miejsce przy samym porcie. Ceny korzystne jak na Puck, bardzo konkurencyjne. Pokoje standardowe, wygodne łóżka. Polecam.”
“Piękne mieszkanko bardzo mi się podoba”
“Super hotel, mila obsługa, gorąco polecam”