Hotel Górski
“Pobyt w hotelu oceniam bardzo dobrze. Obsługa jest miła i pomocna. Śniadanie jest wyśmienite, jedno z najlepszych jakie w życiu jadłam. Pokoje są czyste. Łóżka i poduszki są miękkie. Do dworca kolejowego jest ok. 2 km, ale można tę drogę potraktować jako spacer.”