Przegląd katalogu
- 565 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 565 wyników
Przeglądaj pet friendly hotel w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 565 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 295,934 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet friendly hotel z miast takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Władysławowo, Rumia i innych.
“Spędziliśmy 2 noce w weekend majowy z całą rodziną. Miejsce spokojne, właścicielka bardzo miła i sympatyczna, pokoje czyste i zadbane. Polecam”
“Pokoje czyste i funkcjonalne. Wygodne łóżka z dobrym materacem. Aneks kuchenny na każdym piętrze. Lokalizacja blisko morza i lasu. Byliśmy pod koniec września więc cisza i spokój. Ponadto pensonat oddalony nieco od gwarnego centrum ale nadal dostępnego w ramach spaceru. Generalnie polecam.”
“Apartamenty zlokalizowane są na zamkniętym osiedlu, kilka kilometrów od ścisłego centrum Gdańska w otoczeniu zieleni i ścieżek spacerowych.W pobliżu znajduje się sieć sklepów oraz dogodna komunikacja miejska.Najważniejsze są jednak apartamenty: czyste, przestronne, wyposażone we wszystko co potrzebne do komfortowego wypoczynku po intensywnym dniu. Przesymptyczni , pełni empatii gospodarze są dopełnieniem całości. Spędziliśmy w tym miejscu kilka dni i gorąco je polecamy. Mirka i Marek z Poznania.”
“Świetny Hotel, oddalony troche od centrum jednak z łatwym dojazdem. Jesli ktos szuka Ciszy i spokoju zdecydowanie polecam. Przepyszne śniadania i miła obsługa.”
“Bardzo przyjemny pobyt, pokoje czyste i nowoczesne tak samo jak łazienka. Widać że właściciele dbają o każdy detal. Bardzo bardzo polecam.”
“Bardzo czyste i przyjemne miejsce.”
“Spędziłam dwa dni i najchętniej nie wychodziłabym wcale ;) Czysty i ciepły pokój, czyściutkie i pachnące ręczniki, czysta i świeża łazienka z extra jasnym światłem. Koniec doby hotelowej mógłby być o 11, bo wcale nie chce się wstawać z tak wygodnego łóżka! :)) Plus za suszarkę i to światło w łazience, jedynie bym wymieniła czajniczek elektryczny - kupiłam kiedyś ten sam model i posmak tego plastiku jest nie do zniesienia ;)) A i to lusterko w pokoju na ścianie by się przydało ^^ Właściciel i cała Obsługa wspaniała i bardzo pomocna! :))) Pozdrawiam i bardzo polecam! :)))”
“Świetne miejsce, obsługa bardzo pomocna, pełna prywatność, kuchnia wyposażona w najpotrzebniejsze rzeczy, a co najważniejsze, blisko do lotniska. Gorąco polecam i na pewno jeszcze wrócę ❤️”
“Czy jest mozliwy spontaniczny wyjazd nad morze ?Tak, czy mozna znaleźć coś blisko morza ? tak, czy można znaleźć pokoje są dostosowane do potrzeb przyjezdnych ? Tak. Teraz już wiem że to wszystko jest możliwe w pokojach gościnnych Villa Morskie Oko w Gdańsku na ul. Morskiej 5. Wspaniały kontakt z właścicielem. Na miejscu mozna wypożyczyć leżak lub rower - w mojej ocenie bardzo tanio. Zero problemów zero dramat zero komplikacji. Tylko sam relaks i wypoczynek. Polecam!!! Ocena 11/10”
“Fantastyczne miejsce na kilkudniowy pobyt w Gdańsku. Do centrum 3 przystanki tramwajem. Bardzo sprawna komunikacja.Przyjemna okolica. Mimo latających samolotów i bliskości drogi w pensjonacie jest cicho i spokojnie. Czysto. Ładny wystrój. Bardzo wygodne materace. Po całodniowym zwiedzaniu miasta z przyjemnością wracaliśmy na kwaterę na odpoczynek. Pani właścicielka profesjonalna i sympatyczna. Z elastycznym podejściem do turysty. Noclegi z możliwością skorzystania ze śniadania . Ceny przystępne. Nam było bardzo miło .Polecamy.”
“W Willi Gardena mieliśmy rezerwację pokoju dwuosobowego na trzy doby. Pokój czysty, widny, z balkonem, na stanie ręczniki, czajnik, szklaneczki i filiżanki, oraz mała hotelowa lodóweczka. Do plaży Gdynia Orłowo spacerkiem około 20 min. W pobliżu galeria handlowa, około 200 m. od Willi. Bardzo miły Pan właściciel, zmienialiśmy termin rezerwacji i bez problemu Pan nam zamienił bez żadnych dopłat pomimo tego że wstępnie rezerwacja była na czerwiec a zmiana wypadła już na lipiec czyli w sezonie już droższym. Doba hotelowa do godz. 11:00 ale mogliśmy te pół godziny dłużej zostać gdyby była taka potrzeba. To byłyby plusy, Minusem natomiast jest wielkość pokoju, gdyż jest on bardzo mały. Na taki krótki pobyt weekendowy można dać radę, ale przy dłuższym pobycie wakacyjnym byłoby ciężko. Maleńka szafa, brak miejsca na postawienie walizek, w łazience brak wieszaków, nie ma gdzie rozwiesić ręczników, rzeczy z plaży nie mieliśmy gdzie wysuszyć ,w nocy słychać duży hałas samochodów z przebiegającej w odległości 100 m. głównej ulicy, przy domu jest mały plac służący za parking płatny dodatkowo 30 zł za dobę. Tak jak wcześniej napisałam, na pobyt krótki dwie-trzy doby POLECAM, przy dłuższym pobycie ciężko. Mimo wszystko za pokój daje 5 gwiazdek bo było czysto i schludnie”
“Polecam. Pokój fajnie umeblowany, czysty, jest lodówka w pokoju, łazienka. W budynku jest wspólna kuchnia, która jest dobrze wyposażona. Bardzo mili właściciele, pomogą i doradzą. Nie miałam problemu z przyjazdem z psem, po uprzednim zgłoszeniu. Obiekt w ustronnej okolicy, blisko lasu, ale dobrze skomunikowany z centrum. Cenowo wychodzi bardzo atrakcyjnie.”
“Byliśmy z żoną 3 dni i żałowaliśmy, że tak krótko. Meldowała nas pani Joanna, która z uśmiechem wszystko opowiedziała i pokazała nam pokój. Śniadania z karty to świetne rozwiązanie - porcje duże i wszystko na bieżąco przygotowywane. Willa jest bardzo kameralna i można się w niej poczuć jak w domu, planujemy już powrót i dłuższy pobyt oraz będziemy Państwa polecać znajomym. Do zobaczenia :)”
“Hotel w bardzo dobrym położeniu, wszędzie blisko. Mieliśmy wspaniały pobyt w tym hotelu! Personel był przyjazny i pomocny, upewniając się, że mamy wszystko, czego potrzebujemy. Pokój był wygodny i czysty, z pięknym wystrojem. Na wyposażeniu czajnik elektryczny i lodówka. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu również było imponujące, z szerokim wyborem dań, które zaspokoją każdy gust. Jedzenie smaczne, estetycznie podawane i pod dostatkiem. Polecamy!”
“Wspaniała lokalizacja. Pokoje czyste,zadbane. Piękne widoki na miasto ,nocą przepięknie. Do morza spacerkiem 15 min. pięknymi drogami miasta. Polecam i na pewno tam wrócimy. Dziękuję.”
“Piękne pokoje, pyszne śniadanie i wspaniała obsługa. Do dyspozycji basen, rowery, auto elektryczne.Blisko do morza. Wyjątkowo klimatyczne miejsce z sympatycznymi ludźmi. Mamy nadzieję, że wrócimy tutaj jeszcze nie raz. Pozdrawiamy!”
“Fenomenalne miejsce! Apartamenty na bardzo wysokim poziomie, obsługa bezproblemowa, no ale największym atutem jest lokalizacja: kilka minut do morza. Coś pięknego! Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi, pobliska plaża z placem zabaw i rozlewiskiem potoku Oliwskiego to super miejsce dla dzieci.”
“To wspaniałe miejsce można określić w samych superlatywach. Apartament z jacuzzi przestronny i przytulny. Bardzo czysto, śniadanko pyszne. Wszystko na najwyższym poziomie. Szczerze polecam”
“Pokój i łazienka czysta, aż miło wejść do takiego mini apartamentu , duża zasługa Pań z obsługi. W sypialni duże wygodne łóżko, w przestrzeni dziennej tv i rogówka raczej tylko do siedzenia . Cały mini apartament na duży plus . Na pewno wrócimy.”
“Pragniemy serdecznie podziękować całemu personelowi Cedrowego Dworka za przygotowanie spotkania pożegnalnego naszej Mamy. Dziękujemy za wszystko, za życzliwość, takt oraz profesjonalne podejście w tak trudnym dla nas czasie. Doceniamy spokojną atmosferę oraz dyskretną, pełną empatii obsługę, która pozwoliła nam godnie pożegnać Mamę w gronie najbliższych. Z wyrazami wdzięczności córki Monika i Justyna”
“Mega miejscówka na imprezę w swoim gronie. Kominek, drewniane stoły i klimat robi się sam”
“Fajny klimat. Rewelacyjna miejscówka żeby posiedzieć w ciszy na kocu. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw. Nie sądziłem że mamy kawę droższą niż w Monaco. 17zl za kawę to trochę słaba opcja.”
“Super miejsce. Jeśli ktoś chce spędzić czas w zatłoczonej okolicy wśród chałasu i zgiełku, to niestety tam tego nie znajdzie. Tam jest cisza,spokój i przyroda połączona z super obsługą i luksusem. Jacuzzi z widokiem na staw robi robote. Śniadania przynoszone na taras,to świetny pomysł. Nie trzeba się nawet ubierać, tylko wstajesz i jesz pyszne jedzonko w piżamie a dookoła piękny widok i śpiew ptaków. Na pewno to nie był nasz ostatn raz w tym miejscu.”
“Urocze domki, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Z bardzo ładnym wystrojem. Czyste. Kontakt z właścicielem super. Polecam! Idealne na weekend czy dłuższy urlop.”
“Masz dziecko,wnuka, wnuczkę to nie masz wyjścia. Polecam od razu dwa wiaderka marchewki. Zwierzaki przyjazne. Dla najmłodszych rowerek z możliwością pchania.”
“Uwielbiam to miejsce od lat, zawsze tam odpoczywam i ładuję baterie.”
“Byliśmy w niedzielę na obiedzie. Sala pełna gości, fajnie, że udało nam się trafić wolny stolik. Na zupy czekaliśmy zaledwie 15 min więc moim zdaniem bardzo szybko jak na takie obłożenie. Rosół i pomidorowa bardzo smaczna. Na przystawkę wzięliśmy krewetki, które były bardzo dobrze przygotowane. Stoliki starannie przygotowane, na start dostaliśmy chlebek z masełkiem, profesjonalnie. Na drugie danie wzięliśmy polędwiczkę z kurkami oraz łososia. Dla dziecka pierogi ruskie i z ręką na sercu nie ma do czego się przyczepić. Obsługa przemiła, w restauracji bardzo czysto. Plus za kącik dla dziecka. Syn nie dojadł pierogów i Panie zapakowały na wynos. Napewno wrócimy tam jeszcze i to nie raz. Serdecznie polecamy. Jeśli tak wygląda restauracja to z wielką chęcią wybierzemy się tam na jakąś imprezę, aaaa i na koniec warto dodać, że dzięki promocji za nasz trójkę zapłaciliśmy 170 Zł czyli śmieszne pieniądze. Bardziej opłaca się iść na obiad do restauracji niż samemu stać przy garach. REWELACJA ‼️‼️”
“Poza sezonem bardzo przystępna cena i ładna lokalizacja. Czysty, ładny, przestronny, w pełni wyposażony apartament z ładnym widokiem, niedaleko do restauracji, plaży.”
“Przemiła obsługa, bardzo pomocna, zaś lokalizacja pensjonatu - top! Jeśli ktoś chciałby wypocząć w Chmielnie w spokoju, w cichej atmosferze, to Dom pod Gruszą będzie dobrym wyborem, serdecznie polecam!”
“Bardzo ładny dwór, dobrze utrzymany. Wystrój wnętrz przepiękny i stylowy. Klimatyczny ogród gdzie można wypić kawę czy herbatę i posłuchać ptaków. Bardzo smaczne jedzenie, spore porcję i przemiła obsługa. Bardzo dobre miejsce do wyciszenia się, oderwania od miasta. W ciągu dnia sączy się nastrojowa muzyka i wszędzie piękne zapachy. Gorąco polecam.”