Przegląd katalogu
- 565 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 565 wyników
Przeglądaj pet friendly hotel w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 565 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 295,934 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet friendly hotel z miast takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Władysławowo, Rumia i innych.
“To jak w tym hotelu wyglądają śniadania to jest coś NIEPRAWDOPODOBNEGO!!! Taki wybór dań trudno sobie nawet wyobrazić, a tu się to dzieje naprawdę. Pokoje też eleganckie, bogato wyposażone i bardzo przestronne. Polecam wybrać pokój o podwyższonym standardzie. Hotel w centrum, aczkolwiek w cichej okolicy. Tuż obok przystanek tramwajowy, ale na dwodzec, do Żurawia czy Fontanny Neptuna albo galerii Forum da się dojść pieszo. Po drugiej stronie ulicy lokalne sklepiki.”
“Mieliśmy duży , rodzinny pokój z dwoma łazienkami - czysty , dobrze wyposażony, nie mam zarzutów . Lokalizacja hotelu świetna ! Na śniadaniu duży wybór , wszystko bardzo smaczne . Strefa basenowa czysta , bardzo ładna , nie było tłoku . Minus - strasznie długo trzeba czekać na windę . Ogólnie polecam”
“W hotelu Faros nocowałam już kilkukrotnie, dlatego mogę śmiało go ocenić. Hotel położony jest około 1,5 km od lotniska i ma bardzo dobre połączenie z PKM – to tylko jeden przystanek do lotniska, co jest ogromnym udogodnieniem. Największym atutem hotelu jest jego lokalizacja, przepyszne i bardzo obfite śniadania oraz przemiła, pomocna obsługa. Pokoje i łazienki są czyste, a łóżka bardzo wygodne, co gwarantuje komfortowy pobyt. Zdecydowanie polecam!”
“Najlepszy hotel w samym sercu starego miasta. Pokoje przytulne i bardzo czyste, obsługa na najwyższym poziomie a jedzenie w restauracji Mono Kitchen wprost obłędne. Byłam gościem w hotelu kilkukrotnie i z pewnością jeszcze wrócę”
“Chciałabym bardzo podziękować Pani Yuliyi Tsimashchenia za profesjonalną obsługę i świetny kontakt. Szczególnie doceniam jej pracę za serdeczne i troskliwe podejście. Dzięki szybkiemu i miłemu kontaktowi udało się ustalić telefonicznie i wygodnie opłacić online dodatkowe usługi. Bardzo ładny powitalny poczęstunek oraz zestaw piw, które czekały w pokoju hotelowym na mojego tatę.”
“Pokoje czyste, wygodne. Śniadania bardzo bogate, sauny czyste, intymne, relaks na 100%. Drink bar na 8 piętrze na najwyższym poziomie. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie. Polecam każdemu!”
“Super hotel w samym sercu Gdańska z okien którego rozpościera się widok na starówkę i rzekę Mołtawa. Super widoki na miasto można podziwiać też z 10-go piętra hotelu gdzie znajduje się bar, który serwuje pyszne drinki i jeszcze lepsze desery. Całość uzupełniają pyszne śniadania i miły personel, zwłaszcza pani na recepcji, nie znam imienia, ale miała długie włosy w odcieniu rudawym. Dziękujemy”
“Wyjątkowy hotel na mapie Gdańska! W hotelu zorganizowaliśmy wyjazd firmowy dla większej grupy osób. Hotel wspaniale nas przyjął, obsługa była n najwyższym poziomie. Ogromnie dziękujemy za gościnę, wspaniały nastrój i najlepszą zabawę portierowi panu Adamowi, kelnerowi z genialnej restauracji panu Andrzejowi oraz za przepyszne piwo - panu Patrykowi. Gdyby się dało, wpisalabym 6 gwiazdek za obsługę!”
“Pokoje są śliczne, wspólpraca z siecią sklepów z pierdołami dodaje stylu wnętrzom, przez co przyjemnie się tam przebywało. Jako nie tylko klient ale i były pracownik dodam że hotel ma świetne rozwiązania które ułatwiają i umilają pracę - to przekładało się pozytywnie na jakość usług. Świetne śniadania, świetna ekipa. Lofciam fest :)”
“Bardzo dobry hotel. Klasa czystości i pokoje to można powiedzieć że to mały Marriott. Pod względem znikomej ilości odświeżaczy polecam dla alergików i osób z astmą. Mały hotel i zaskakująco jeden z niewielu w Trójmieście o takiej jakości.”
“Pobyt w Hotelu Różany Gaj w Gdyni był wyjątkowo udany. Hotel położony jest w świetnej lokalizacji – tuż przy morzu, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta. Pokoje są komfortowe, czyste i nowocześnie urządzone, wiele z nich oferuje przepiękny widok na zatokę.Obsługa zasługuje na duże uznanie – zawsze uśmiechnięta, profesjonalna i chętna do pomocy) Śniadania smaczne, urozmaicone i obfite. Dodatkowym atutem jest basen oraz strefa SPA, które pozwalają się w pełni zrelaksować po dniu spędzonym na plaży czy zwiedzaniu Trójmiasta.”
“Świetne miejsce, bardzo miła, uśmiechnięta obsługa. Całkiem spory basen i przyjemna sauna. Pyszne i urozmaicone śniadania. Na pewno tu wrócę.”
“Miałem maly ciemny pokój że słabym oświetleniem nr 107. Łazienka duza i przestronne. Hotel ma super położenie blisko molo w Sopocie. Obsługa bardzo mila”
“Chcielibyśmy podziękować za cudowny pobyt w hotelu Haffner. Wspaniała, życzliwa i pomocna obsługa. Zwłaszcza Pani Ania z recepcji, która zaraziła nas swoim uśmiechem i serdecznością. Cała obsługa hotelowa wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Bardzo serdecznie dziękujemy. Pokoje przestronne, dobrze wyposażone i urządzone. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce podczas pobytu w Sopocie. Na pewno nie raz jeszcze do Państwa zawitamy. Raz jeszcze, składamy podziękowania każdemu z obsługi za niezapomniany pobyt u Państwa w hotelu.”
“Bardzo dobra lokalizacja,pokoje czyste ,łóżko mega wygodne. Bezpłatny parking z którego mogliśmy skorzystać jeszcze przed zameldowaniem i po wymeldowaniu. Obsługa miła i konkretna. Na śniadaniu duży wybór świeżych produktów.”
“Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Śniadania bardzo urozmaicone, pokoje czyste. Wystrój bardzo trafił w mój gust. Plus za świetną lokalizację. Na pochwałę zasługuje obsługa(Pani Emilia), która była bardzo miła i pomocna. Na pewno tu wrócę ;)”
“Byliśmy z narzeczonym na pobyt weekendowy. Wszytsko bylo super. Obiadokolacja przepyszna i dawka taka że ciezko zmieścić. Śniadania od wyboru do koloru, obsluga bardzo miła. Mimo imprezy w soboty nie było slychac w pokoju halasu z niej. Pokój naprawde duży i wygodny. Mimo lokalizacji przy glowniejszej drodze halas nie docieral. Nad morze +/-15min do Gdyni rowniez niedaleko.Napewno wrocimy!”
“Rewelacyjny hotel. Pokój duży, przestronny, dobrze wyposażony. W pokoju zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka, sejf. Woda na piętrze w dystrybutorze. Ręczniki wymieniane na życzenie. Śniadania bardzo dobre, duży wybór, jedynie soki do bani bo to rozcieńczony wodą koncentrat purina. Strefa basenowa rewelacja. Spory basen i jacuzzi. Trzy sauny, grota solna i pokój z tężnią. Ratownik. Szkoda tylko że otwarte dopiero od 17. Na miejscu siłownia i świetna sala malucha dla dzieci w każdym wieku ( od domków z ikei i klocków po ścianki wspinaczkowe, automaty do gier, a dla najstarszych konsola z grami). I teraz jedyny minus - położenie. Z jednej strony nieustający sznur samochodów jadących na wybrzeże, z drugiej kilka torów i jeżdżące bardzo często pociągi. O ile w dzień dla miłośnika kolei to atrakcja o tyle w nocy śpi się jak na dworcu. Pociąg jeszcze koło hotelu trąbi bo jest blisko przejazd. Trochę pomaga spanie przy zamkniętych oknach i przy włączonej klimatyzacji. Dość blisko stacja SKM. Samochód może stać cały czarna parkingu a po Trójmieście wygodnie poruszać się koleją.”
“Pobyt weekendowy. Przemiła obsługa w recepcji. Kuchnia poprawna. Łosoś, żurek,dania dziecięce pyszne.Kelnerki młode- widać że się uczą, bardzo się starają. Korzystaliśmy z jacuzzi i basenu, wszystko ok :), z zabiegów w spa żona nie zdążyła -wrócimy. Pokoje ok, choć można co nieco poprawić. Żona bardzo dziękuję za poratowanie zestawem kosmetycznym! :). Przydałby się taki Pan Złota Rączka od drobnych poprawek,taki "konserwator": tu kaloryfer odpowietrzyć/tam okno wyregulować/ sprawdzić TV przed przyjazdem gości czy działa. Obok boiska, bieżnia, plac zabaw także jest gdzie uprawiać sporty. W hotelu bilard, siłownia, stół tenisowy. Nawet kącik dla dzieci - za co także wielkie dzięki!!! W trakcie pobytu mieliśmy super atrakcje w postaci Dj można było potańczyć. Była również muzyka na żywo co dodatkowo budowało wyjątkową atmosferę. Hotel ma duży potencjał,poza turnusami sportowymi można zapraszać do siebie specjalistów do organizowania różnych konferencji rozwojowych. Pozdrawiam!”
“Z całego serca polecamy ten hotel. Byliśmy z rodziną na święta Bożego Narodzenia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wigilia przygotowana na wysokim poziomie śniadania oraz obiadokolacje bardzo smaczne i różnorodne. Dużym plusem jest basen i strefa spa oraz atrakcje dla dzieci w formie animacji. Pokoje czyste obsługa bardzo życzliwa i pomocna.”
“Dla mnie super. Obsługa na 6 i pomocna i uprzejma! Hotel czyściutki i w fajnym klimacie. Śniadania z super wyborem i ładną restauracją. Polecam.”
“Polecam serdecznie! Czysto! Milo! Spokój! W pokoi telewizor, krzesła, stoliczki. Materac poduszki wszystko bardzo wygodne! Dobra lokalizacja! Naprawdę szczerze polecam! Obsługa poziom premium!”
“Przytulny, kameralny hotel usytuowany w spokojnej dzielnicy. Obsługa miła.Pokoje i łazienka czyste. Bardzo wygodne łóżko. Śniadanie zróżnicowane i smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Kawa i ciasta do wyboru. Do sotlika można dostawić krzesełko dla dziecka”
“Miła obsługa, bardzo dobre śniadanie, super lokalizacja. Pokóloj czysty, wszystko co potrzebne było w pokoju. Przepiękna klatka schodowa.”
“Polecam ! Ceny bardzo adekwatne! Czyste i komfortowe pokoje!”
“Hotel znakomicie zlokalizowany nad morzem. Idealne miejsce dla osób ceniących spacery, relaks lub aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Wnętrza zaprojektowane bardzo funkcjonalnie, o wysokim poziomie estetyki. Pokoje czyste, wygodne łóżka, dobre zaciemnienie okien. Śniadania zróżnicowane, którymi może nasycić się zarówno smakosz mięs jak i jarosz :) Obsługa uśmiechnięta, miła i pomocna. Z pewnością skorzystamy z tego hotelu jeszcze nie raz.”
“Bardzo przyjemne miejsce. Ma swój wyjątkowy urok. Pokoje dopasowane do potrzeb, wygodne łóżka, cicha okolica. Śniadania obfite i smaczne. Czyste pomieszczenia i miła obsługa. Polecam.”
“Serdeczne polecam ten hotel . Miła obsługa w recepcji wyśmienite śniadania pokoje czyste . Barbara Kuryś”
“Sa takie miejsca które stoją w głowie- VIlla Baltic .Pieknie komfortowo urządzone pokoje,czysto .Personel pomocny w każdym aspekcie .Blisko na plażę i w każdym kierunku Sopotu.Sniadanie wybitne cos dla vege,mięsożerców. Bardzo dziękuję za niespodziankę. To były moje najlepsze 40ste urodziny. Bede wracać. Jeśli chcesz wypocząć na 100% polecam Hotel Villa Baltica. Dziękuję”
“Swój pobyt w hotelu uważam za bardzo komfortowy. Odpoczynek idealny. Obsługa bardzo uprzejma, śniadanie wyśmienite. Blisko aquapark, sauny, blisko do plaży. Kolejny raz w Trójmieście to tylko tu.”