Przegląd katalogu
- 382 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 382 wyników
Przeglądaj miejsce dla dzieci w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 382 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 109,318 opinii i ocen.
“Ogromnie polecam to miejsce każdemu, kto stoi przed wyborem kliniki stomatologicznej, szczególnie ze względu na Panią doktor Martę Lupę. Niedawno zakończyłam leczenie ortodontyczne i opuściłam gabinet z pięknymi równymi zębami, każda wizyta u doktor była dla mnie przyjemnością mimo, że wcześniej bałam się wizyt u stomatologów. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza w temacie i zawsze cudowna atmosfera sprawiały, że opuszczałam to miejsce z uśmiechem na twarzy. Do lepszego lekarza nie można trafić. Z całego serca polecam!❤️”
“Świetnie miejsce ze smaczną amerykańską kuchnią i wystrojem. Pizza deep dish mega syta. Mała dla dwóch osób była naprawdę wystarczająca. Genialny pomysł na sufit i tv z puszczonymi w pętli filmikami o starym NY. Byliśmy przejazdem w Gdyni i już żałuję, że nie miałam okazji spróbować innych przysmaków.”
“Piękne miejsce, pyszne miejsce, przemiła obsługa.”
“Fajne żłobek fajne panie bardzo dobrze że kuchnia na miejscu a nie jakieś cateringi odgrzewane. Synek bardzo zadowolony bardzo się cieszy i uwielbia tam przebywać adaptacja przeszła dosyć łatwo panie wyrozumiałe i dyspozycyjne.”
“Fajne miejsce dla dzieci. Zjeżdżalnie, trampolinka, huśtawki, piaskownica. Mogłoby być więcej miejsca. Ogólnie ok”
“Świetny ten plac zabaw, ma same zalety ;-) Na jednym poziomie, więc trudno dziecko zgubić z oczu, ale łatwo w dobrej zabawie. Dla każdej grupy wiekowej, jest duża ślizgawka i mała, dwa boiska do kosza oraz piłki nożnej na którym po deszczu jest duża kałuża i dzieci mają super zabawę ;-) Wszelkiego rodzaju drabinki, więc dzieci mogą ćwiczyć sprawność i siłę w rękach. Fajne przeszkody i huśtawki, jedna na której można się nie źle zakręcić 8-} Wyciąg, który też sprawia sporo radochy i ławki dla rodziców na pogaduchy lub odpoczynek przy kawie. Jest też miejsce dla rowerów, hulajnog itp. Trzy wejścia na plac co jest fajne, bo z każdej strony można wejść, a łobuza niebezpiecznego kogoś zawsze się zauważy. Polecam wszystkim odwiedzić to miejsce.”
“Bardzo fajny plac zabaw dla dzieci w różnym wieku. Jest tu bardzo sympatycznie mimo, że tuż przy ruchliwej ulicy.”
“Fajne miejsce dla dzieci. Zamykany na brami daje bezpieczeństwo, że młodsze dzieci nie odalą się zbyt szybko. Dzieciom się podoba a to najważniejsze”
“Zdecydowanie polecam!!!! Pani Emilia wykazała się ogromnym profesjonalizmem, przy moich trudnych i cienkich włosach. Doskonałe doradztwo względem długości i kształtu cięcia. Zostałam dopieszczona świetnymi kosmetykami, perfekcyjnym strzyżeniem i przyjemną atmosferą , końcu znalazłam fryziera któremu mogę zaufać według moich potrzeb – będę tu wracać z przyjemnością.”
“Byłam dwa razy i za każdym razem wyszłam obładowana. Bardzo duży wybór, ceny ok, choć trochę za mało męskiej odzieży.”
“Świetna obsługa, szczególnie w czasach pandemii - wszelkie normy oraz środki ostrożności spełnione i klient czuje się tutaj bezpiecznie. Żeby tylko w każdej aptece było tak, jak tutaj.”
“Klasyczna Costa Coffee jakich całkiem sporo w Trójmieście. Położona na terenie dużej galerii handlowej, co z pewnością sprzyja wysokim obrotom. Klientów dużo, przy,ez co we wnętrzu panuje umiarkowany hałas. Nie jest to miejsce dla tych, co chcą posiedzieć przy kawie w ciszy. Kawa oczywiście bardzo dobra. Tak na prawdę ocena powinna być 4,5, ale takiej nie ma. Piątka wiec lekko na wyrost.”
“Lepsze jedzenie niż w Majaland, duży plac zabaw, ceny bardzo przystępne. Można odpocząć i spędzić miło czas z dziećmi. Polecam.”
“Mieliśmy przyjemność być gośćmi na urodzinach w Chatce Malolatka i jesteśmy zachwyceni! Dzieci bawiły się genialnie – było mnóstwo radości, bańki mydlane, a Myszka Miki zrobiła prawdziwą furorę. Animatorki spisały się na medal – pełne energii, zaangażowane i fantastycznie potrafiły zorganizować czas najmłodszym. Cała impreza była na bardzo wysokim poziomie. Świetne miejsce na niezapomniane urodziny!”
“Bardzo ciekawe miejsce. W środku pełna kultura. Mimo ogromnej ilości osób wszyscy bawili się kulturalnie i nikomu nie przeszkadzało, że nie znając nikogo człowiek prawie dotyka drugiego. W porównaniu z clubami w stolicy mega pozytywny szok.”
“Super miejsce dla dzieci. Można napić się kawy i miec pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne. Bardzo duża różnorodność zabawek i dbanie o szczegóły. Panie czesto sprzątają i układają zabawki. Duży plus za ekologiczne pieluszki przy przewijaku i mydło do rąk. Przydałoby się więcej klimatyzatorów bo ostatnio w pomieszczeniu było 27stopni mimo, że klimatyzator działał oraz informacje na fb czy Ig, kiedy sala jest nieczynna z okazji organizowanych imprez. Polecam.”
“Odkąd zamknęła się Ferrara w Gdyni, wszędzie szukałam pizzy z pastą truflową i mascarpone. I oto i ona- najdoskonalsza w swojej wspaniałości. Dzisiaj wjechała mała burrata- też świetna. Szynka pyszna, a jestem bardzo wybredna co do jakości mięs. Na fotce farmerska, bo burrata już zjedzona. Fajnie, że jest opcja małej pizzy, w końcu mogę zamówić dla syna, albo tylko dla siebie, bo to idealna wielkość dla jednej osoby. Szybka dostawa. Pizza point odkryłam w zeszłym tygodniu, a już zamówiłam trzeci raz.”
“Pyszne jedzenie, a Pani Wiktoria była przemiła i pomogła mi w doborze jedzenia. Zdecydowanie tu będę wracać! Polecam:)”
“Szkoląc się w budynku w którym znajduje ten przybytek mieliśmy wykupione obiady. Niestety ale dla mnie zupy oraz drugie dania wogóle nie przemówiły. Zupa meksykańska rozgotowane wszystko z posmakiem curry, wieprzowe kotleciki mielone z ziemniakami o smaku curry, żurek wogóle żurkiem nie był jak dla mnie, szarpana wieprzowina mocno przesolona z ryżem o smaku curry. No mnie takie łączenie curry z wieprzowiną kompletnie nie przekonuje. Ogólnie kucharz jak dla mnie gotuję na jedno kopyto. Curry, curry, curry jeszcze raz curry. Nie polecam bo można niedaleko zjeść że smakiem i taniej.”
“Uwielbiam tą drogerię, zawsze czysto, towar uzupełniany na bieżąco, zawsze promocje, przemila obsluga, to moj ulubiony sklep”
“Fajne , bo na uboczu , możns sobie w ciszy poćwiczyć.”
“Fajnt plac zabaw. Nieduży, ale ma ciekawe atrakcje.”
“bardzo fajne miejsce dla maluchow, spokojne i bezpieczne, a i duzy moze poskakac, probowalem 66 lat i jest fajnie”
“Mały, ale bardzo przyjemny park, ze stawkiem po środku. Jest miejsce, gdzie można usiąść i plac zabaw też. Jest też scena, na której są czas pokazy i różne występy.”
“moim zdaniem to jest bardzo piękne nowoczesne miejsce i są bardzo ciekawe filmy widać że w tym budynku jest bardzo wkładu wrzuconego i polecamyzwrócił na mnie uwagę też te schody one są takie piękne szklane na wyższym piętrze jest bardzo dużo statków takich niewielkich ale też nie za mały bo oczywiście można nazwać Grom nie tylko kinem ale też muzeum moim zdaniem tam jest bardzo ładnie i nowocześnie serio polecam tam przyjść są można doświadczyć naprawdę ciekawego doświadczenia za też jest nowoczesne i naprawdę widać że ludzie się na pracowali nad powstaniem tego budynku w tym kino”
“Super miejsce. Artystyczne i pełne pięknych ciuchów i za rozsądne pieniądze. Właścicielka urocza”
“Wejście na górę po schodach. Nie wiem co za geniusz wymyślił żeby kolejka która jedzie na górę nie działał w piątek. Widoki bez szału ale sama górka zadbana na górze również duży metalowy krzyż więc widać ją z daleka.”
“Bardzo miła obsługa, ilość gości świadczyła o dużym zainteresowaniu. Nasze dania sałatka Cezar z krewetkami, schabowy z młodymi ziemniakami i surówkami, danie dla dzieci nuggetsy z frytkami i surówkami- bardzo smaczne. Do tego lemoniada sezonowa- dzisiaj truskawkowa- przepyszna!!! Czysta pachnąca toaleta i przytulny wystrój. Polecam!!!”
“Kolejna ciekawostka warta odwiedzin.”