Zdecydowanie jestem bardzo zadowolona :) Jesteśmy w trakcie adaptacji i póki co wszystko na plus. Panie mimo wielu obowiązków zawsze znajdą chwilę żeby powiedzieć kilka słów o dziecku, widać ich zaangażowanie i ciepło do maluszków. Zawsze uśmiechnięte, zaangażowane i pomocne a Córka zadowolona i chętnie uczęszcza do placówki. Na plus jest własna kuchnia i bardzo zróżnicowane posiłki. Wybór Niezapominajki był dobrym pomysłem, polecam :)
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia Januszewicz ★★★★★
-
Lidia Boss ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona! Moja coreczka szybko sie zaadaptowala i chetnie chodzi do zlobka. Ciocie maja bardzo duzo serca dla maluchòw, a do tego sa świetnie przygotowane merytorycznie. Dzieci czesto wychodza na dwor, jedzonko super, zajecia dydaktyczne atrakcyjne dla maluszkow. Kazdego dnia Panie staraja sie powiedziec kilka slow o kazdym z dzieci. Mimo licznych grup, moge smialo polecic!
-
Monika Samson ★★★★★
Fajne żłobek fajne panie bardzo dobrze że kuchnia na miejscu a nie jakieś cateringi odgrzewane. Synek bardzo zadowolony bardzo się cieszy i uwielbia tam przebywać adaptacja przeszła dosyć łatwo panie wyrozumiałe i dyspozycyjne.
-
Aga P ★★★★★
Dzieci mają cudowną opiekę, świetne jedzenie (żłobek ma własną kuchnię), ciekawe zajęcia. Panie nauczycielki są bardzo zaangażowane i pomocne, dzieci chętnie chodzą do żłobka. Dyrekcja pomocna i "na bieżąco "
-
Monika Pikron ★☆☆☆☆
Nie polecam, opieka masowa, grupy po trzydzieścioro dzieci, tylko cztery panie opiekujące, pracujące wymiennie. Najmłodsze grupy nie wychodzą na dwór , adaptacja polega na „wyrywaniu” płaczącego dziecka od rodzica i zostawieniu go na coraz dłuższy czas. Stare metody wychowawcze, pod drzwiami słychać jak pani krzyczą na dzieci.
-
Alicja Porter ★★★★★
Mój syn dwa lata po zakończeniu przygody ze żłobkiem, zapytany z kim chciałby spędzić urodziny, odpowiedział- z Paniami ze żłobka. Cały czas wspomina żłobek, opowiada, że były tam drzemki i mówi, że za nimi tęskni. Pyta kiedy odwiedzi Panie i cały czas wspomina i tęskni za Panią Jagodą
-
Monika Stenka ★★★★★
Wbrew panującej opinii o państwowych żłobkach, zdecydowanie polecam tę placówkę. Synek uczęszcza od 2 m-cy i naprawdę lubi to miejsce. Panie są opiekuńcze, ciepłe, pomysłowe i bardzo wyrozumiałe. Sama placówka jest czysta. W szatni są szafki na ubrania. Na miejscu jest kuchnia, z której codzien dolatują takie pyszne zapachy że mniam. Polecam!
-
Łukasz Formela ★★★★☆
Żłobek publiczny. Budowla z poprzedniej ekopi, niektóre elementy jeszcze się z niej ostały. Czasem mam wrażenie, że Panie opiekunki nie są w stanie zająć się wszystkimi dziećmi, jest ich zdecydowanie za dużo w grupach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żłobek Niezapominajka?
Żłobek Niezapominajka znajduje się przy Wójta Radtkego 23, Śródmieście, 81-351 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żłobek Niezapominajka?
Można skontaktować się z Żłobek Niezapominajka pod numerem +48 586 208 839
Jak można dotrzeć do Żłobek Niezapominajka?
Do Żłobek Niezapominajka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku