Przegląd katalogu
- 161 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 161 wyników
Przeglądaj maternity clothes stores w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 161 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 66,564 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera maternity clothes stores z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Kartuzy i innych.
“Najlepsza obsługa, przemiłe dziewczyny, zawsze pomogą i doradzą, a szczególnie pani Paulina ”
“Mnóstwo przestrzeni na udane zakupu. Na miejscu duży parking, na którym bez problemu można zaparkować. Warto też skorzystać ze stacji benzynowej z paliwem w konkurencyjnych cenach. W sklepie porządek, mnóstwo czynnych kas oraz kasy samoobsługowe.”
“Fajny asortyment, obsługa miła ale rzeczywiście jakiś pan z nwm czy ochrona czy pracownik chodził za nami i obserwował. Bardzo nie w porządku”
“Bardzo fajny second hand. Dział męski nawet dobrze wyposażony, ubrania czuć że są wyprane.”
“Najlepszy sklep w którym kiedy kolwiek bylem ,uwielbiam tam chodzić i robic zakupy ponieważ jest bardzo fajnie oraz tanio i produkty sa na miejscu a nie porozrzucane po innych polkach gdzie nie powinny sie znajdowac. pracownicy oraz ochrona KLASA! ochroniarze i pracownicy z takich galerii jak alfa centrum oraz galeria Przymorze powinni brać przykład z ochroniarzy auchana klasa i bardzo polecam inne sklepy znajdujące sie w ,,galeri" w której znajduje sie auchan podsumowując Galeria jest czysta pachnącą tania i najlepsza”
“Duży wybór odzieży, ceny zależy kiedy się przyjdzie, ale powiedziałabym, że średnie. Na plus dużo powierzchnia sklepu i to, że na wiesakach jest jednak trochę luzu i można dość swobodnie przeglądać ubrania. Obsługa bardzo miła i pomocna”
“Blisko,względnie tanio,miły personel i co ważne,znów jest przymierzalnia- moja ocena 6+”
“Mój ulubiony salon. Towar ładnie wyłożony, porządek, wszystko można znaleźć, pracownicy pomocni.”
“Każdy znajdzie coś dla siebie, chociaż ceny ostatnimi czasy, ostro poszybowały w górę ... Ale wybór spory i bardzo sympatyczne Panie z obsługi sprzedaży!”
“Z Całego serca polecam ten sklep !odkąd pamiętam kupuje tam biustonosze rewelacyjna obsługa ! Panie nie oceniają ,nie mają skwaszonych min ,wejdą z tobą do przymierzalni i zrobią to co trzeba ;) parę dni temu kupiłam biustonosz ale okazał się źle dobrany . Nie było problemu aby go wymienić dodatkowo trafiłam na Panią szefowa która dobrała dla mnie idealny biustonosz jest boski ;)dziękuje i do zobaczenia ❤️”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa przez panią Weronikę”
“Sklep fajny, duży wybór ubrań nawet plus size. Dla dzieci też śliczne ubranka. Można dostać te artykuły do dekoracji domu, potrzebne w kuchni. Znajdzie się tam również rzeczy do prac plastycznych, ozdabiania ,pakowania prezentów a także do organizacji imprez.”
“Bardzo sympatyczna obsługa, duży sklep, szeroki asortyment i na plus, że nie zawsze powtarzalny z innymi. Blisko do dworca, po drodze do kościoła Kartuzów. Duży parking przed sklepem, ale trafił się wolny chyba z okazji soboty.”
“Uczynna pani, pomogła założyć kartę ,”
“Zacznijmy od tego, że pracownice muszą latać po sklepie i odwieszać kupę rzeczy walniętych byle gdzie, bo "klient to jest szycha" i może bałaganić, a dziewczyny to sprzątają zamiast być dla klientów i im doradzić, czy otworzyć dodatkową kasę, żeby nie było kolejki. Druga sprawa to to, że w sklepie jest przemiał, jakby rzucili mięso do sklepu w dawnych czasach... A POZA TYM, jest miła obsługa i sprzedawczynie pomogą, gdy jest potrzeba, jest duży wybór odzieży, spory zakres rozmiarów, więc każdy coś trafi, a kolejki są, ze względu na przystępne ceny i fajne ciuchy. Polecam.”
“Ludzie nie wiem czemu dajecie 1 gwiazdkę wczoraj bylem tam i obsługa miła tylko denerwowało mnie to że sobie spokojnie patrzę na bluzy a podchodzi ekspedientka i pyta się czy nie pomoc w czym ogólnie fajne zachowanie ale ja tego nie lubię niestety :( ale daje 5;)”
“Fajne miejsce i jest co wybrać ceny towarów markowych w cenach do zaakceptowania. Polecam.”
“Duży sklep piętrowy dobra jakość mimo że to jest sieciówka.”
“Fajny sklep odzieżowy. Można kupić ubrania w korzystnej cenie. Znajduje się w galerii bałtyckiej na poziomi -1. Polecam osobą którzy chcą się ubrać w niedrogiej cenie. Bielizna jak i ubrania dobrej jakości.”
“Duży wybór ceny fajne,obsługa przemiła. Polecam”
“Lubię ten sklep. Choć ostatnio jakby mniej towaru.”
“Rzeczy uzywane ,ale można wyłapać jakieś perełki za fajną cenę.”
“Super sklep, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam”
“Wielkie wow Kiedyś to był dość mały sklep, teraz mega wielki pawilon Wielki asortyment praktycznie wszystkie się znajdzie Czysto, schludnie, chętne do pomocy sprzedawczynie Bardzo polecam (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞”
“Fajne miejsce na tańsze i nietuzinkowe zakupy. W dzień dostawy jest bardzo duży ruch, a największy miedzy 8:00-10:00. Można coś ciekawego trafić ostatniego dnia z 20% rabatem. Ja trafiłam na męskie zupełnie nowe kowbojki z skóry.”
“Bardzo duży wybór odzieży wysokiej jakości.Przyjemnie odwiedzać to miejsce,panuje w nim porządek.Miła obsługa.Polecam.Zadiwolona klientka”
“Piękna bielizna sama w sobie. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Sama przyjemność :)”