Opinie

  1. Anna Łupińska ★★★★★

    Serdecznie polecam. Ciążę prowadziłam u dr Sylwi Korszlak. Bardzo miła i empatyczna osoba. Do tego niezmiernie profesjonalna. Ma świetne podejście do pacjenta. Lubię przyjeżdżać do diagnosonu bo Panie pracujące na recepcji są również bardzo miłe i pomocne. Tworzą przyjazną atmosferę i to jest wizytówka tego miejsca ☺️

  2. asia wu ★★★★★

    Jestem mega zadowolona po wizycie :) Przesympatyczna Pani Doktor Sylwia Korszlak, pełna empatii i ciepła, pierwszy raz poczułam się kompleksowo zaopiekowana. Panie w rejestracji również sympatyczne i usmiechnięte co odczułam już podczas umawiania wizyty telefonicznie. Miejsce jakich mało, godne polecenia w 100%

  3. Monika Stryjewska ★★★★★

    Pani Doktor Sylwia Korszlak - olekarz zdecydowanie godny polecenia i pełnego zaufania. Osoba bardzo profesjonalna, empatyczna, delikatna w badaniu, kompleksowo podchodząca do problemów pacjentki. Zaleca potrzebne badania, cierpliwie wyjaśnia problemy i odpowiada na pytania. Wyposażenie gabinetu w Diagnoson - jak najbardziej ok! Polecam.

  1. Pacjentka ginekologa ★★★★★

    Dokładność i fachowość a przy tym serdeczna atmosfera w czasie wizyty wzbudza zaufanie . Czuje się, że jest się pod opieką dobrego lekarza. Doktor delikatnie bada , wszystko cierpliwie wyjaśnia. Wspaniała profesjonalistka i bardzo empatyczna osoba. Gorąco polecam Panią Doktor Sylwię Korszlak.

  2. Monika Czuduk ★★★★★

    Wyjątkowo miła atmosfera przy badaniu:) USG ciąży wykonane zostało z dokładnością i skrupulatnością, która nawet w pewnym sensie przekroczyła moje oczekiwania. Polecam z całego serca i dodam, że wybierając to miejsce że względu na dobre opinie miałam dość silne przeczucie, że pięć gwiazdek u niemal wszystkich pacjentów to podejrzanie dobry wynik jak na placówkę medyczną, ale teraz mogę potwierdzić, że z całą pewnością Diagnoson zasługuje na 5 gwiazdek. Badanie wykonywała u mnie dr Sylwia i to był najlepszy lekarz, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia podczas ciąży.

  3. Michał Pola ★★★★★

    Wizyta u Pana doktora bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jeszcze nigdy nie czułam się tak zaopiekowana mimo, iż jest to 30 tyd a ja byłam tam po raz pierwszy. Wizyta trwała 30 min, wszysyko dokładnie sprawdzone. Bardzo polecam. Panie zarówno w rejestracji jak i samej recepcji przemiłe. Polecam z czystym sumieniem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ginekolog Ujeścisko?

Ginekolog Ujeścisko znajduje się przy Warszawska 100, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ginekolog Ujeścisko?

Można skontaktować się z Ginekolog Ujeścisko pod numerem +48 583 800 069

Jak można dotrzeć do Ginekolog Ujeścisko?

Do Ginekolog Ujeścisko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements