Przegląd katalogu
- 62 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 62 wyników
Przeglądaj fryzjer w Rumii, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 62 wyników w Rumii, Pomorskie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 4,402 opinii i ocen.
“Fantastyczne miejsce z rewelacyjnym klimatem. Atmosfera na totalnym luzie. To byla moja pierwsza wizyta, a czulam sie jakbym chodzila tam od zawsze. Fryzjerki z niesamowitym poczuciem humoru ze stalymi klientkami rozmawialy jak z czlonkami rodziny. Atmosfera jak w domu. Do tego ogromny procesjonalizm, wydawaloby sie, ze podczas rozmow i smiechow o czyms ktoras z Pan zapomni, jednak nie ma takiej opcji. Dziewczyny perfekcyjnie nad wszystkim panuja, doradzaja, sluchaja klienta. Poszlam tam tez z synem w wieku nascie, ktory nie wiedzial co zrobic z totalnym buszem na glowie. Trafil do niesamowitej Pani, ktora razem z nim szukala fryzury, ktora by mu pasowala. Efekt koncowy zwalil nas z nog. Dobrala mu idealna fryzure, nauczyla jak ja stylizowac, a syn po powrocie co chwile ogladal sie w lustrze. Mega miejsce, do ktorego bedziemy wracac.”
“Serdecznie polecam! Profesjonalna i miła obsługa (Pani Agata- zdecydowanie specjalista w swoim fachu), wysoka jakość używanych produktów oraz konkurencyjne ceny usług! Satysfakcja gwarantowana- z pewnością tutaj powrócę :)”
“Szybka i profesjonalna obsługa, Pani bardzo rozmowna napewno tam wrócę”
“Z całego serca polecam jak zwykle najlepsza koloryzacja od lat ! Pozbyłam się 4 odcieni blondu dzięki Asi . Już od kilkunastu lat niezmiennie wybieram ten salon ! Polecam każdemu ❤️”
“Polecam z całego serca. Profesjonalizm i pasja charakteryzuje Oliwię, blondy z pod Jej ręki są nieziemskie!”
“Polecam bardzo serdecznie! Była to moja pierwsza wizyta w tym salonie i już od samego wejścia wiedziałam, że trafiłam w świetne miejsce! Atmosfera w tym salonie była wspaniała, a Pani Beata najlepsza fryzjerka jaką poznałam. Pełen profesjonalizm! Pierwszy raz czułam się zaopiekowana i doinformowana co dzieje się na mojej głowie i pierwszy raz wyszłam od fryzjera zadowolona z efektu końcowego. Byłam wręcz wzruszona, gdyż nigdy nie trafiłam na tak dobrego fryzjera.Super podejście do klienta!”
“Cudowna obsługa, punktualnie usiadłam na fotel. Doradzono mi w kwestii zabiegów, wykonano mi botoks na włosy, z którego jestem bardzo zadowolona. Oprócz tego chciałam subtelną grzywkę na boki, wszyscy chwalą, że super zmiana. Na pewno wrócę. Miła atmosfera, ceny konkurencyjne. Polecam”
“Trafiłam do salonu z prośbą o poprawienie nieudanego zabiegu airtouch wykonanego w innym miejscu – moje włosy były żółte, nierównomiernie rozjaśnione i sprawiały, że czułam się bardzo niekomfortowo. Pani Justyna wysłuchała mnie z ogromnym zrozumieniem. Nareszcie pozbyłam się niechcianych żółtych tonów, a ja mogę spojrzeć w lustro i poczuć się pięknie! Pełen profesjonalizm, empatia i świetne wyczucie estetyki – gorąco polecam!❤️”
“Pani Paulina jest najlepszą fryzjerką, do jakiej chodziłam. Zawsze wychodzę zadowolona. Salon ładny i czysty, panie uśmiechnięte i bardzo miłe. Ceny też nie są z kosmosu. Polecam serdecznie ❤️”
“Masaż kobido wykonany przez panią Olę był bardzo relaksujący. Zadbała o mój komfort, zwracając uwagę na każdy szczegół. Bardzo polecam!”
“Od lat chodzę do najlepszego fryzjera w Trójmieście i zawsze wychodzę zadowolona! Koloryzacje są idealnie dobrane, zawsze zgodne z trendami – fryzura jak z Pinteresta. Do tego cudowna atmosfera, kawka, herbatka, uśmiech i relaks. Polecam z całego serca!”
“Salon czysty, zadbany, utrzymany w należytym porządku. Panie uprzejme i pomocne znające się na swoim fachu. Pani Magda doradzi odnośnie fryzury. Polecam ten salon jako strzyżenie męskie oraz z obserwacji jak Panie obsługują damski modeling oraz farbowanie również polecam Paniom ten salon.”
“Jestem dość nieufną klientką kiedy chodzi o moje włosy - puszące się, suche, kręcone. Szczęście chciało, że trafiłam na Asię i Panią Krysię. Odpowiednio dobrane kosmetyki sprawiły, że włosy odzyskały połysk i zaczęły się układać, a spod mistrzowskiej ręki Asi moje loczki nabrały kształtu ”
“Najlepszy salon fryzjerski oraz kosmetyczny w całym Janowie jak i w samej Rumi uwielbiam tam przychodzić za każdym razem atmosfera bardzo miła jak się wychodzi to z cudownie zrobionym włosami lub z pięknymi np. Paznokciami, brwiami A nawet odświeżoną twarzą A co najlepsze nie wyjdzie się z tamtad bez uśmiechu na Twarzy A ceny są jak najbardziej na każdą kieszeń. Do tego salonu przychodzę już dobre ponad 10 lat i na żaden inny JUŻ NIE ZMIENIE ❤”
“Lechu bardzo dobra robota, profesjonalna obsługa, kawa naprawdę dorodna, a o włosach dużo by mówić klasa sama w sobie, plan na następne wizyty z góry ustalony, Lechu ma wizję i pasję do swojego fachu 20lat doświadczenia w dziedzinie nie wypaliło chłopa wręcz miałem wrażenie że dopiero sie rozkręca... Każdemu polecam, ja już umówiony na kolejną wizytę... A ty?”
“Pełny profesjonalizm mila obsługa i rewelacyjne ceny. Polecam.. :)”
“Po remocie zrobiło się bardzo przyjemnie a Panie jak były tak są bardzo miłe i profesjonalne.”
“Zawsze pełen profesjonalizm, dobór fryzury, koloru ,zawsze mega.”
“Cudowne miejsce, przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa”
“Serdecznie polecam! Strzyzenie meskie + 2 malych urwisow. Super podejscie, profesjonalne strzyzenie, przemila wlascicielka..”
“Do Lidki zawsze warto pójść !;)”
“Polecam Ewelinę. Jest najlepszą!”
“Polecam pełen profesjonalzm Maly gabibet ale godny polecenia Może spokojnie konkurować Z dużym zakładem np Pink SUPER”
“Polecam z czystym sumieniem. Długo nie potrafilam znaleźć fryzjera godnego zaufania i wiele razy w renomowanych,znanych, prestiżowych i drogich salonach w Trójmieście się nacięłam lub wychodziałam niezadowolana. Do Pani Dari trafiłam przypadkiem jakis czas temu i odmieniła moje złe doświadczenie z fryzjerstwem. Od tego czasu jestem Jej wierna. Mam długie,gęste i niesforne włosy, ktore udało się Pani Dari okiełznać. Dodatkowo ma znakomite podejscie do dzieci. Moje córki Ją uwielbiają i z przyjemnością przychodzą na podcięcie. POLECAM”
“Fryzjerka bardzo miła, takie godziny otwarcia rewelacyjne jak ktoś ma ważne spotkanie nagle wypadające, na salonie panuje porządek, fryzura bardzo się udała, dziękuję i pozdrawiam panią Kasię”
“Z usług Pani Sylwii korzystam już od wielu lat i za każdym razem byłam i nadal jestem zachwycona dlatego zawsze będę tam wracała. Z czystym sumieniem mogę Ją każdemu polecić, ponieważ jest to osoba bardzo profesjonalna, życzliwa i zawsze uśmiechnięta.”
“Klient z klasą i szacunkiem do drugiego człowieka po prostu nie wraca do fryzjera,.który mu nie pasuje.Swiat dzisiaj oszalał,iż można bezkarnie w internecie szafować słowami i deprecjonować pracę drugiego człowieka tylko dlatego, iż jest się na pozycji KLIENT. Zostawiam mądrym i doświadczonym klientkom stare przysłowie ,iż prawda leży zawsze pośrodku. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Sobotnia klientka Pani Wioletty z godziny późniejszej . Marta.”
“Bardzo specyficzna pani fryzjerka ale miła, pomocna i bardzo delikatna. Polecam”