Kwiaciarnia La Paola
“Do kwiaciarnia trafiłam przejazdem w niedziele, bukiet który zakupiłam wszystkich zachwycił,kwiaty świeże i pięknie skąponowane. Napewno jak będzie okazja to jeszcze raz odwiedze :)”
Znaleziono 2 wyników
“Do kwiaciarnia trafiłam przejazdem w niedziele, bukiet który zakupiłam wszystkich zachwycił,kwiaty świeże i pięknie skąponowane. Napewno jak będzie okazja to jeszcze raz odwiedze :)”
“Pani Agnieszka przygotowywała dla nas dekoracje weselne i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni! Dekoracje były dokładnie takie, jak uzgodniliśmy. Pani Agnieszka chętnie nam doradzała i mówiła też z doświadczenia, co się sprawdza i dobrze wygląda a co nie. Pokazaliśmy kilka zdjęć w ramach inspiracji i wszystko było idealnie odwzorowane. Wianek i bukiet wytrzymały całą noc w nienaruszonym stanie. Kwiaty były świeże i jeszcze długo po weselu cieszyły oko :)”