Walkative! FREE walking TOUR Gdansk
“Niedzielna (8.12) wycieczka po stoczni bardzo ciekawa! W kameralnej grupie, w przyjaznym tempie. Dużo wiedzy o mieście i terenach stoczniowych, a także tematycznych ciekawostek. Polecam!”
Znaleziono 12 wyników
“Niedzielna (8.12) wycieczka po stoczni bardzo ciekawa! W kameralnej grupie, w przyjaznym tempie. Dużo wiedzy o mieście i terenach stoczniowych, a także tematycznych ciekawostek. Polecam!”
“Świetna trasa i super obsługa. W razie potrzeby przewodnik mówi bardzo dobrze po angielsku. Kajaki bardziej zaawansowane ze sterem i fartuchem chroniącym przed wodą. Polecam”
“Świetna stajnia, która może i wygląda skromnie, to jej prawdziwym bogactwem są konie -- szczęśliwe i zdrowe, od źrebaka przyzwyczajane do biegania po lesie za stadem, więc doskonale wiedzą jak się po nim poruszać. Wyjazd w teren jest faktycznie bezpieczny nawet dla tych, którzy siedzą pierwszy raz w siodle. Natomiast jeśli ktoś szuka mocniejszych wrażeń też nie wyjdzie niezadowolony ;)”
“Bardzo sprawnie, po telefonicznym umówieniu rowery otrzymaliśmy w kilka chwil.”
“Sprawdzony operator wycieczk rowerowych . Guide ok”
“Serdecznie polecam biuro Czerwinński Travel jako organizatora wycieczek. Moje doświadczenie z tym biurem było wyjątkowo pozytywne. Profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że wyjazd "Grecka feta riviera olimpijska" przebiegł bez żadnych problemów. Pani Monika jest nie tylko kompetentna, ale również bardzo sympatyczna, co wprowadziło świetną atmosferę zarówno podczas zwiedzania jak i w czasie wolnym. Program wycieczki był dobrze zorganizowany, a harmonogram idealnie dopasowany. Wszystko odbyło się zgodnie z programem. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze skorzystam z ich usług w przyszłości.”
“profesjonalna obsługa, polecam!”
“Doskonała usługa prywatnego transferu. Wiktor spotkał się z nami w Kętrzynie po zwiedzaniu Wilczego Szańca i zawiózł nas do pięknego Gdańska. Pomógł nam zameldować się w apartamencie w samym sercu Starego Miasta i zaniósł nasze bagaże. Odwiózł nas również na lotnisko. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jego pomoc. Dziękujemy za bezpieczną i komfortową podróż. Towarzystwo i doradztwo były dla nas przyjemnością.”
“Współpracujemy z tą organizacją podczas naszych wyjazdów grupowych i to bardzo miła współpraca. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wszystko było zgodne z przedstawiona ofertą.”