Opinie

  1. Anna N. ★★★★★

    Świetna wycieczka ulicami Gdańska, dużo informacji podanych w bardzo ciekawy sposób. Mieliśmy świetnego przewodnika (PKAY), duża wiedza, poczucie humoru i ciekawie przekazywana historia. Polecam PKAY i całą firmę

  2. Miroslaw Abraham ★★★★★

    Super wycieczka po mieście Gdańsk, ogromna wiedza naszej przewodnik pani Kasi (Dynamite) sprawiła że słuchało się z zaciekawieniem. Byliśmy w miejscach do których pewnie byśmy nie dotarli gdyby nie przewodnik.

  3. MoCho ★★★★★

    Niedzielna (8.12) wycieczka po stoczni bardzo ciekawa! W kameralnej grupie, w przyjaznym tempie. Dużo wiedzy o mieście i terenach stoczniowych, a także tematycznych ciekawostek. Polecam!

  1. Zuzanna Wołkowycka ★★★★★

    Spacer po Stoczni Gdańskiej odbyliśmy z przewodnikiem Czarkiem. Zwiedzanie było bardzo ciekawe, Pan Czarek opowiadał z pasją i potrafił zainteresować uczestników ciekawostkami. Mimo wydłużonego czasu zwiedzania Pan Czarek chętnie został dłużej i odpowiadał na pytania. Serdecznie polecamy!

  2. Anna Płódowska ★★★★★

    Po raz pierwszy spotkaliśmy tak niesamowitego przewodnika jakim okazała się Klaudia. Razem z moim 14-latkiem zgodnie stwierdziliśmy, że prawie 3 godziny zwiedzania Gdańska minęło nam z Klaudią jak chwila. Pełne zaangażowanie wraz z zabawną gestykulacją, angażującą całe ciało, przyjemna barwa głosu i ciekawy sposób artykulacji, sprawnie używana polszczyzna, barwnie przedstawione ciekawostki historyczne związane z historią miasta, a przede wszystkim bijąca od Klaudii empatia i mimo młodego wieku nietuzinkowa mądrość życiowa to główne zalety Klaudii. Kochana, tak trzymaj! Jesteś wzorem do naśladowania dla innych przewodników, którzy nierzadko opowiadają w tak nudny sposób, że po chwili odchodzi chęć na dalsze zwiedzanie. Polecamy z całego serca! Klaudia to perełka wśród przewodników. Dziękujemy pięknie.

  3. Aneta Lewczuk ★★★★★

    Rewelacja. Zwiedzaliśmy wczoraj Gdańsk z przemiłą Panią Moniką . Profesjonalnie , ciekawie , z pasją i pozytywną energią opowiadała Nam o mieście . Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni i zadowoleni , polecamy każdemu ! ❤️ Pani Moniko , wyrazy szacunku jest Pani fantastyczną przewodniczką ❤️.

  1. Anna Dylo ★★★★★

    Odbyliśmy z Marcinem dwa spacery (Stocznia i (Nie)wolne miasto Gdańsk). Fantastycznie spędzony czas. Dużo wiedzy zapodanej w ciekawej formie.

  2. Agnieszka Kowalska ★★★★★

    Kolejne miasto zwiedzamy z Walkative i nie zawodzimy się na jakości. Żółty parasol to gwarancja, że przewodnik będzie doskonale przygotowany. Nie da się na 2 godz. spacerze przekazać tylu lat historii miasta ale Zosia zrobiła to w sposób ciekawy, uwzględniając aktualne konteksty. Nie wykład z historii, historii sztuki czy geografii ciężki od definicji i detalii ale wartka narracja zapadająca w pamięć i pobudzająca wyobraźnię. Gratuluję i polecam

  3. Maria Czyżewska ★★★★★

    Uczestniczyłam z dziećmi w rodzinnej grze miejskiej w w Sopocie. Gra bardzo ciekawie zorganizowana, wszystko dopięte na ostatni guzik, a co najważniejsze- dzieciaki zachwycone! Polecam z czystym sercem :)

  1. Krystian Markiton ★★★★★

    Wycieczka z walkative bardzo ciekawa opcja poznania miasta Gdańsk. Pani Sandra bardzo ciekawie opowiadała, słychać było wiedzę i pasję w tym co robi. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Walkative! FREE walking TOUR Gdansk?

Walkative! FREE walking TOUR Gdansk znajduje się przy Targ Węglowy 26, 80-836 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Walkative! FREE walking TOUR Gdansk?

Można skontaktować się z Walkative! FREE walking TOUR Gdansk pod numerem +48 513 875 814

Jak można dotrzeć do Walkative! FREE walking TOUR Gdansk?

Do Walkative! FREE walking TOUR Gdansk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements