Przegląd katalogu
- 62 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 62 wyników
Przeglądaj dostawa pizzy w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 62 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 50,367 opinii i ocen.
“Od kiedy przeprowadziliśmy się do okolicy to nasza ulubiona pizzeria. Jest możliwość wyboru grubszego ciasta, co uwielbiam. Są smaki klasyczne, ale też takie których nigdy nie jadłem. Bardzo często na dowóz są promocje i to znaczne, dodatkowo bardzo przyjemna opcja zbierania punktów. Dowóz zawsze na czas.”
“Odwiedziłam miejsce pierwszy raz- pizza plus dwa makarony i cytrynowa lemoniada. Najedzeni, zadowoleni :) wrócimy!”
“Bardzo dobra pizza. Kupuję już od kilku miesięcy i zawsze tak samo smaczna! Tak samo makarony czy burgery. Polecam!”
“Pizza zachwyciła mnie od pierwszego kęsa. Idealnie wypieczone, delikatnie chrupiące ciasto połączone z aromatycznym sosem pomidorowym stworzyło cudowną bazę dla świeżych, doskonale dobranych składników. Każdy smak był wyraźny, ale jednocześnie świetnie współgrał z pozostałymi. To jedna z tych pizz, do których chce się wracać.”
“Pyszna pizza, dobre składniki. Szybki dowóz, polecam.”
“Kochani jestem tu co jakiś czas jak mnie stać na jedzonko, i z jakiegoś powodu mam ochotę przyjeżdżać tylko tutaj, a no knajpek jest sporo u nas w Gdyni. Kolejna opinia ode mnie, kotlet po wiejsku jest moim numerem jeden zawsze, pięknie dziękuję kucharkom za dbałość o ciągłość jakości, obsługa kochana również. Pan Tomasz zawsze profesjonalny a koleżanka której imienia nie znam również tak samo przemiła. Wszystkiego dobrego dla właścicielki i całej ekipy, dziękuję, że jesteście :)”
“Ładnie urządzony lokal , długo już istniejący , pizza smaczna , gorąca prosto z pieca , smakuje zawsze tak samo , czyli wybornie”
“Pizza niezmiennie pyszna w tym samy miejscu od 18 lat ;)”
“Pizza przepyszna świerzutka dużo składników. Chłopaki robią najlepsza pizzę w Gdyni. Warto ! Porcja nie do przejedzenia :)”
“Chodzę tu od bardzo długiego czasu i nigdy się nie zawiodłem. Gdy tylko jestem w Gdynii zawsze odwiedzam lokal Anker. Mają jedne z lepszych pizz w mojej opinii, być może nie jest to nic szczególnie wyróżniającego się, natomiast ciasto i dodatki są idealne, gdzie konkurencja potrafi przez udziwnienia psuć smak (czasami prostota jest najlepsza). W dodatku dania obiadowe... zawsze były szczególnie staranne, natomiast za ich popisowe danie uważam ŻEBERKA BBQ, są to najlepsze żeberka jakie gdzie kolwiek jadłem, a był to mój częsty wybór w różnych steak house-ach, itd. Prosto, smacznie, kulturalnie i elegancko, tak bym określił restauracje Anker”
“Jedzenie bardzo dobre i szybko zrobione, a obsługa naprawdę przemiła”
“Bardzo przyjemne miejsce i obsługa jest niezwykle miła i pomocna,a jedzenie pyszne — pizza idealnie wypieczona z chrupiącym ciastem i dużą ilością składników.Widać,że w Grubym Benku w Gdyni naprawdę dbają o jakość i zadowolenie klientów. Na pewno tu wrócę :)”
“Czas dostawy ok. Placek po cygansku idealny mieso smaczne miekkie dobry sos. Placki świeżo usmażone to czuć. Surówki w oddzielnym pojemniku były smaczne. Śmietana także perfekto. Pizza także na plus. Polecam”
“Zamówiliśmy dziś pierwszy raz w tym lokalu pizzę na odbiór, szybki kontakt i obsługa przez telefon oraz poinformowanie o bardzo szybkiej realizacji zamówienia 20minut za dwie pizze w trojmiescie? Petarda. Pierwszy raz tak pyszną pizzę zjadłem w trojmiescie, ziarenka na brzegach dodają pyszności a ilość składników nie do zjedzenia. Pizza duża, smaczna na świeżych składnikach. Na pewno wrócę. W lokalu również obsługa bardzo miła. Polecam”
“Zamawiam odkąd mieszkam w okolicy (koło 7 lat). Nigdy nie byłem zawiedziony i polecam tą pyszna pizzę każdemu. Przez tyle lat jakoś praktycznie nie zmienna a ceny bardzo przyzwoite. Dodatkowo widać że obsłudze zależy. Dla przykładu dzisiaj pizzę dowieźli w 15-20 minut. W innych pizzeriach nawet jak jest spokojnie i tak trzeba czekać na zamówienie. Naprawdę dobra robota i oby tak dalej!”
“Super pizza. Bardzo bardzo dobra. Tak samo jak hamburger. Fajne klocki w zestawie dziecięcym. Czysto i schludnie. Obsługa bardzo miła. Gorąco polecam również dla rodzin z dziećmi.”
“Nie wiem co to się stanęło. Kiedyś jadłem tutaj najgorsze jedzenie a teraz zamówiłem 2 najlepsze makarony jakie jadłem i do tego przewspaniałą pizzę! Nie mam pojęcia co się od tego czasu zmieniło ale jestem zachwycony. Zamówione było : ostry makaron penne ze szpinakiem, carbonara spaghetti oraz pizza na grubym cieście z salami. Wszystko absolutnie fantastyczne. Żeby nie było tak pięknie to jedno jedyne ale - w tak sporej ilości sosu co carbonary niestety malutko jest mięska. Być może chodzi o niską cenę. Polecam 9/10 z czystym sumieniem jako osoba która jadła już chyba prawie wszystko.”
“Pizza bardzo smaczna. Długi czas oczekiwania. Możliwość dolewki napoju, ale nie samemu tylko kelnerka uzupełnia.”
“Świetna pizza! Niepozorne miejsce oferujące naprawdę smaczną pizzę. Lokal być może nie zachęca: pizza posypane mieści się w tak zwanym "blaszaku". Lokal jest niewielki, i choć na siłę jest w nim możliwość zjedzenia pizzy na miejscu, to raczej nastawiony jest na serwowanie dań na wynos. Pizzę można zamówić z odbiorem własnym, jak i z dowozem. Osobiście zawsze zamawiam z odbiorem własnym: pizza jest zawsze gotowa zgodnie z podaną informacją o czasie odbioru, przy czym zawsze jest ciepła, a wręcz gorąca. Spróbowałam już kilku pozycji z menu i wszystkie były naprawdę smaczne i przygotowane z jakościowych składników. Ciasto jest cienkie, chrupiące z zewnątrz i mięciutkie w środku. Ranty są przepyszne :) Pizze są też naprawdę spore - zamawiając dwie pizzę na dwie osoby, zawsze zostaje nam kilka kawałków na później. Po podgrzaniu w piekarniku pizza nadal jest smaczna. Pomimo oferowania typowej włoskiej pizzy, w posypane dostępne są nie tylko oliwy, ale również sosy. Pizza jest na tyle smaczna, że absolutnie nie potrzebuje by oblewać ją sosem, ale taki rancik z czosnkowym to złoto :) Polecam w stu procentach!”
“Jadam w tej pizzerii od wielu lat. Może nawet i od 10. Poziom nie spadł. Zawsze zamawiam pizzę Salami, świeżą, dobrą, nie spaloną, zawsze wedle mojego zamówienia. Zawsze dobrze przeprowadzona rozmowa z osobą na kasie. Jedzenie szybko w miarę oczywiście ilości zamówień. Polecam!”
“Smaczne chrupiące pizza dostarczona nocą dziękuję bardzo i polecam wszystkim Pan dostawca bardzo miły”
“Zamawiam tą pizze od kiedy przeprowadziłem sie do Bojana. Uważam, że mają jedne z najlepszych ciast do pizzy jakie kiedykolwiek jadłem. Jest przepyszne! Dużo składników troche jak w takiej domowej pizzy, polecam jak najbardziej:)”
“Pizza ciekawy smak ma. Składniki serio spadają z pizzy, ale jest ich dużo więc to nie przeszkadza. Dostawa bez problemowa, bardzo dobry kontakt, szybko i sprawnie. Ogólnie oceniam na plus.”
“Super miejsce zaraz przy plaży. Miła obsługa, miejsca zarówno w środku jak i na zewnątrz. Mega pyszna pizza, szczególnie ta z gruszką i orzechami ( Pera). Szkoda tylko, że czas obsługi dość długi pomimo niedużej liczby gości.”
“Zamawiałem już 4-5 razy (z dostawą 7km). Ciepłe (nawet frytki), dużo dodatków, sera, mięsa, chaczapuri sztos. Jestem szokowany że coś takiego można zamówić w nocy i to będzie takie dobre. Mam nadzieję że tak będzie nadal.”
“11 listopada zamówiłam dwie xxl pizzę z podwójnym serem i szynką gdy byla promocja 1+1 gratis z dostawą i sosami składniki były świeże ciasto chrupiące po prostu idealna i wyjątkowa pizza, 28.11 zamówiłam przy tej samej promocji ale przez Uber Eats 2 capriciosse XXL z sosem 1000 wysp za który trzeba było dodatkowo zapłacić ale znowu pizza gorąca, chrupiąca, czas dostawy był taki jak podali, obsługa miła, sos pyszny świeży normalnie moja ulubiona pizzeria nawet na zimno ta pizza jest ekstra, polecam.”
“Dla takiej pizzy warto tu przyjechać. Jestem mile zaskoczony. Bardzo dobre ciasto, składników na bogato, dobry smak. Sieciowe pizzerie mogą się schować. Bardzo miła obsługa ;)”
“Pizza przyjechała gorąca. Składników było okej , ciasto dobre i chrupiące . Sos pomidorowy smaczny. Dowóz szybki”
“Pyszne hamburgery na maślanej bylce.”
“Będąc w Gdyni na wakacjach zamawiałam z partnerem 4 razy pizzę z tej restauracji, ani razu się nie zawiedliśmy. Pizza dojechała ciepła, zero zastrzeżeń. Testowaliśmy pikantne oraz mięsne. Faworyty to zdecydowanie 20. Mexican Nachos Fiesta oraz 25. Meat Lovers. Do każdej pizzy dostaliśmy darmowe sosy. Bardzo serdecznie polecamy pizzerię i dziękujemy właścicielom :)”