Przegląd katalogu
- 243 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 45% Ze zdjęciami
Znaleziono 243 wyników
Przeglądaj dentysta w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 243 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 8,146 opinii i ocen.
“Bardzo dziękujemy Doktor Judycie za wspaniałe podejście do syna. Udało się wyleczyć ząb w miłej atmosferze, bez bólu i płaczu. Pani Judyta nawiązała super kontakt z dzieckiem, a w trakcie leczenia cały czas w przystępny sposób informowała o tym co robi”
“Bardzo przyjemny i szybki zabieg pod okiem profesjonalistki,Pani Doktor na każdym etapie mówiła co będzie robić a na zakończenie omówiła postępowanie przez najbliższe dni. Polecam serdecznie.”
“Daje 5 gwiazdek. Nagła sytuacja, sobota rano, zlamany ząb koniecznie trzeba usunąć korzenie. Robota wykonana super i bezboleśnie. Zespół, pani stomatolog i asystentka bardzo delikatne, zero stresu, cały czas byłem o wszystkim informowany. Równiez obsługa na recepcji bardzo profesjonalna. A te 30% zwyżki do cennika to w pełni zasłużone, niech malkontenci nie marudzą bo ekipa w weekend zamiast cieszyć się wolnym czasem z bliskimi to ciężko pracuje żeby w trudnej sytuacji ratować nas z opresji. Ogromne podziękowania dla zespołu.”
“Pan Marcin super lekarz, bardzo sprawne usuniecie zeba, nic nie poczulem :)”
“„Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dentysty. Lekarz wykazał się wysokim profesjonalizmem, dokładnością oraz empatycznym podejściem do pacjenta. Cała wizyta przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze. Z pełnym przekonaniem polecam ten gabinet,a w szczególności Panią Adę. „Lekarz dentysta to wyjątkowy specjalista o wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy. Wyróżnia się profesjonalizmem, precyzją oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, dzięki czemu nawet stresująca wizyta staje się komfortowa. Wszystkie zabiegi wykonuje z pełnym zaangażowaniem i troską o dobro pacjenta. Zdecydowanie godny polecenia stomatolog.””
“Serdecznie polecam! Niezmiennie od kilku lat, synek jest pacjentem dr Werulik. Trafiliśmy do Pani dr, po wielu przejściach i zafundowanej traumie u malucha. Dzięki wspaniałemu podejściu synek uwielbia wizyty i sam o nie dopytuje. Jako rodzice jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem, podejściem do małego pacjenta, a także samą specjalistyczną opieką. Na wizytach, w spokojnej i przyjemnej atmosferze uzyskujemy również odpowiedzi na każde, nurtujące nas pytania. Jeszcze raz gorąco polecamy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że trafiliśmy na Panią dr Werulik.”
“Jestem wieloletnim klientem gabinetu stomatologicznego pani Moniki. W nagłych przypadkach zawsze znajduje szybki termin. Leczenie kanałowe zrobione perfekcyjnie, plomby trzymają się do dzisiaj. Jestem również wdzięczny za opiekę stomatologiczną moich dzieci, które wymagały specjalnego podejścia. Bardzo dziękuję i polecam gabinet!”
“Z czystym sumieniem polecam z całego serca! Jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałam się z tym, aby lekarz stomatolog tak dokładnie tłumaczył każdą procedurę, którą wykonuje. Pełna kultura, ogromny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że jestem w 100% zadowolona z wizyt.”
“Leczenie wady zgryzu i odbudowa startych zębów była bardzo czasochłonna, jednak warta oczekiwania. Dr Czubak prezentował świetne podejście do pacjenta. Dr Marta również wykonała znakomitą interwencje podczas odbudowy. Nowe zęby prezentują się fenomenalnie i zapewniają istotną ulgę i poprawę jakości życia. Bardzo polecam”
“Od kilkunastu lat leczę zęby u Pani Doktor. Po moich licznych wcześniejszych doświadczeniach z innymi dentystami mogę śmiało powiedzieć, że jest rzetelnym stomatologiem, świetnym specjalistą i pełnym życzliwości człowiekiem. Zawsze polecam Panią Doktor, kiedy ktoś ze znajomych potrzebuje sprawdzonego dentysty.”
“Szczerze polecam ten gabinet. Doktor Magdoń bardzo profesjonalnie oraz szczegółowo przeanalizował stan mojego uzębienia, po czym sprawnie wykonał wszystkie zabiegi higienizacji. Panie asystentki bardzo życzliwe i uprzejme. Miałem spore trudności z umówieniem się na mniej odległe terminy w innych gabinetach, co tutaj nie sprawiało żadnego problemu. Miejsce o wyjątkowo wysokim poziomie higieny i czystości. Zdecydowanie będę tu wracać.”
“Dziękuję Pani Doktor Małgorzacie Nowackiej-Foryś za miłą atmosferę w gabinecie stomatologicznym a przede wszystkim za profesjonalne leczenie moich zębów. Jestem bardzo zadowolona, dokonuje Pani cudów i pozostanę wraz z mężem Pani stałą pacjentką.”
“uraz sprzed niemal 20 lat zmusił mnie do częstych wizyt u Dr. Bodala. Od samego początku opieka była profesjonalna, fachowa i przede wszystkim jako dziecko nie bałem się do niego wracać. Dzisiaj jako osoba dorosła mam pełne zaufanie do Dr. Bodala i jeżeli pojawią się jakikolwiek problem, zawsze jest moim pierwszym i jedynym kierunkiem wizyty! Moje dziecko w przyszłości również na pewno będzie jego pacjentem!”
“Bardzo polecam klinikę Asdent. Już od pierwszej wizyty czułem się zaopiekowany bo wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, a leczenie przebiegało bez stresu i bólu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, pełen komfort. Na pewno będę wracał i polecam wszystkim!”
“Najlepszy dentysta w Trójmieście! Spokój, profesjonalizm, podejście do pacjenta. Polecamy całą rodziną :-)”
“Świetny i profesjonalny gabinet. Bardzo polecam!”
“Świetny stomatolog! Cudowne dla dzieci. To samo dla dorosłych. Wysoce polecany.”
“Naprawdę polecam Pani Władysława G. Stomatolog jest najlepszy przy ul. Powstania Wielkopolskiego 18A. Byłam tam. I wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Straszyńska-Szumny Jolanta, lek. stomatolog. Specjalistyczny gabinet stomatologiczny. Doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta.”
“Super lekarz, polecam wszystkim. Najlepszy u jakiego byłem do tej pory!”
“Suprt dentysta, z dużym doświadczeniem”
“Cudowna kobieta pełna empatii i zrozumienia.”
“Adres, pod którym można skontaktować się z lekarzem”