Opinie

  1. Agnieszka Suryn ★★★★★

    Bardzo dziękuję Pani Monice Królak za pełen profesjonalizm i serdeczną atmosferę. Szczerze polecam.

  2. Katarzyna Wróbel ★★★★★

    Od wielu lat korzystam z usług Pani doktor. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa udziela wszelkich informacji. Budzi zaufanie swoją rzetelnością i fachowością. Świetna obsługa i wysoki profesjonalizm sprawiają, że chętnie korzystam z usług Pani Moniki.

  3. Piotr P ★★★★★

    Jestem pacjentem dr Królak od kilkunastu lat. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną usługę, aseptyczne warunki, wysokiej klasy sprzęt a przede wszystkim bardzo dużą wiedzę i wysokie umiejętności Pani doktor. Ząb, który innym dentystom wydawał się nie do uratowania, pani doktor Królak wyleczyła i odbudowała. Swietny dentysta, rzetelny, uczciwy i cenowo jak najbardziej przystępny. Można liczyć na szybką pomoc w przypadku bolącego zęba lub innych nagłych przypadkach. Bez bólu, stresu i profesjonalnie. Bardzo dobry gabinet dentystyczny oraz personel. Polecam!

  1. adam krason ★★★★★

    Jestem wieloletnim klientem gabinetu stomatologicznego pani Moniki. W nagłych przypadkach zawsze znajduje szybki termin. Leczenie kanałowe zrobione perfekcyjnie, plomby trzymają się do dzisiaj. Jestem również wdzięczny za opiekę stomatologiczną moich dzieci, które wymagały specjalnego podejścia. Bardzo dziękuję i polecam gabinet!

  2. Małgorzata Zawadzinska ★☆☆☆☆

    Po rozmowie z inną pacjentka tego gabinetu po wielu latach postanowiłam napisać opinię żeby ostrzec innych potencjalnych pacjentów. Parę lat temu leczyłam się w tym gabinecie. Doktor wiedziała, że jestem uczulona na lek przeciwbólowy, było to wyraźnie napisane w mojej karcie. Pani doktor albo nie spojrzała do karty albo zlekceważyła informacje i podała mi ten zastrzyk przeciwbólowy ( a właściwie lekko mnie chyba tylko ukuła) przy leczeniu kanałów. Ja od razu poczułam że coś się zaczyna dziać ( wcześniej po tym leku doznałam wstrząsu anafilaktycznego) i robi mi się słabo, szybkim ruchem odrzuciłam jej rękę ze strzykawką i zapytałam co robi . Doktor niefrasobliwie ( nawet nie wiem jakiego określenia użyć) najpierw stwierdziła że wcale mnie nie nakłuła a potem że tylko tak lekko i że o co mi chodzi. Ja szybko chciałam wstać z fotela, ale ponieważ już bardzo źle się czułam osunęłam się na podłogę. Powiedziałam tej pani parę niemiłych słów i na chwiejnych nogach wyszłam z gabinetu. Powinnam tę sprawę zgłosić do prokuratury( o czym wielokrotnie myślałam) ale myślę, iż opinia napisana na stronie gabinetu będzie równie skuteczna.

  3. Iwona Krause ★★★★★

    Polecam, super pani doktor i cała obsługa . Profesja !

  1. Roman Barczak ★★★★★

    Bardzo dobry stomatolog

  2. Magdalena Marciniak ★☆☆☆☆

    Dentystka bardzo antypatyczna, spóźniła się 15 minut (byłam pierwszą pacjentką o godzinie 14) i nie przeprosiła ani w żaden sposób nie wytłumaczyła swojego spóźnienia. Zrobiła pobieżny przegląd i zasugerowała nałożenie plomby na szyjkę zęba, co zrobiła bardzo niechlujnie - haczyło. Dwa tygodnie później wybrałam się do innego dentysty i okazało się że ta "dentystka" nie zauważyła: braku wypełnienia w jednym zębie, dwóch popękanych wypełnień (na razie wiem że pod jednym kryła się duża próchnica). Odradzam!

  3. Barbara ★★★★★

    Fachowo, w dobrze wyposażonym gabinecie, bez czekania i w bardzo sympatycznej atmosferze. Od razu strach mniejszy...

  1. Ewa Maria ★★★★★

    Empatyczny, rzeczowy personel. Pełen profesjonalizm. Rentgen na miejscu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Vita Dent - Gabinet stomatologiczny?

Vita Dent - Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Waleriana Szefki 2D, Wielki Kack, 81-572 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Vita Dent - Gabinet stomatologiczny?

Można skontaktować się z Vita Dent - Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 587 823 507

Jak można dotrzeć do Vita Dent - Gabinet stomatologiczny?

Do Vita Dent - Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements