Przegląd katalogu
- 3,909 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 54% Ze zdjęciami
Znaleziono 3909 wyników
Przeglądaj car service w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,909 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 525,521 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera car service z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Reda i innych.
“Profesjonalna obsługa klienta. Naprawa blacharsko - lakiernicza mojego auta przebiegła szybko i sprawnie.”
“Witam, jestem z Łodzi. Mogę udzielić bardzo pozytywnej opinii. Była sobota, godzina późna, tuż przed zamknięciem. Wracając z wakacji miałem awarię hamulców Citroena C5 Aircros, był to jedyny warsztat samochodowy, w którym udzielono mi profesjonalnej usługi, juz po godz. pracy. Szef wykazał się dużą empatią a mechanik profesjonalizmem. Dzięki.”
“Polecam serdecznie warsztat miła obsługa”
“Skorzystałam z usługi wymiany oleju i filtra. Bardzo miła Pani na recepcji oraz Pan mechanik. Byłam z małym dzieckiem, bez problemu mogłam posiedzieć. Pani z recepcji zrobiła kawkę. Pierwszy raz spotykam się z tak sympatyczna obsługa. Ceny są bardzo przystępne. Na pewno będę polecała ☺️”
“Jeden z lepszych warsztatów w okolicy”
“Jestem w tym warsztacie już drugi raz w odstępie 3lat i mogę polecić rzetelność i sumienność mechaników którzy tu pracują godne miejsce polecenia”
“Ocena usługi świadczonej przez firmę, która naprawiła moje auto jest zdecydowanie bardzo pozytywna. Jestem niezmiernie zadowolony z jakości obsługi, profesjonalizmu i skuteczności, której doświadczyłem podczas całego procesu naprawy. Właściciel jest bardzo uprzejmy i komunikatywny. Byłem informowany na bieżąco o postępie prac i kosztach naprawy, co dawało mi pełen obraz sytuacji. Szczerze polecam!!!”
“Skorzystałam z pomocy tego warsztatu/ wulkanizatora, miałam przebite koło, gwóźdź w oponie. Pan od ręki naprawił, wymienił koło . Szybko, sprawnie i za nie wielkie pieniądze…. uratował mój bezpieczny powrót do domu . Jeszcze raz dziękuję za pomoc ☺️”
“Błyskawiczna diagnoza problemu i szybka naprawa. Gorąco polecam w razie problemów z Fordem !!!”
“Jedyną wadą tego sewrwisu jest położenie "daleko od świata". WRACAM tu kiedy kończy się gwarancja mojego KOLEJNEGO berlingo.”
“Fachowa i rzeczowa pomoc. Już kilka razy wizytowałem ten warsztat ze swoim Seatem i za każdym razem byłem zadowolony. Przy okazji też nie ma cen z kosmosu. Z nowym autem na pewno też będę tam się pojawiał w razie konieczności. Zdecydowanie polecam!”
“Kupiłem dziś w Euro-Car Expert Forda Focusa - mająca swoje lata konstrukcja kosztowała trochę ponad 3 tys.zł. Natomiast poziom jaki mnie obsłużono autentycznie mnie zszokował. Byłem traktowany z ogromnym szacunkiem, na wszystkie pytania odpowiedziano. Zaproponowano jazdę próbną i przejrzenie auta na podnośniku. Nie ukrywano nic ze stanu technicznego wiekowego auta. Poczułem się jakbym zostawiał w kasie firmy co najmniej 150-200 tys.zł. Bardzo Dziękuję za profesjonalne podejście i obsługę, mimo niskiej kwoty transakcji z auta jestem zadowolony. Pierwszego dnia przejechałem 150 km. Wszystko podczas transakcji przebiegło bardzo sprawnie, począwszy od kontaktu telefonicznego. Niskie ukłony dla Pana Rafała Kowalskiego!”
“Miałem bardzo problematyczny wał i dużo przejść z nim, historia na doktorat z mechaniki, mimo wszystko finalnie Panowie naprostowali temat i wyratowali mnie z powolnego popadania w obłęd. Polecam za podejście i szacunek do klienta. Nie ufajcie garażowym mechanikom, kontaktujcie się i informujcie osobiście na temat swojego wału w siedzibie firmy.”
“Gorąco polecam serwis ROB-OIL, pełny profesjonalizm w podejściu do potrzeb klienta,zrozumienia sytuacji a najważniejsze bardzo fachowa naprawa,więcej nic nie trzeba dodawać po prostu Top.”
“Bardzo polecam ten warsztat! Klimatyzacja w moim aucie nagle przestała działać podczas jazdy autostradą. Zjechałem do warsztatu bez wcześniejszej zapowiedzi, a mimo to zostałem szybko i sprawnie obsłużony. Mechanicy odrazu sprawdzili co się dzieje- profesjonalnie i rzeczowo. Co mnie naprawdę zaskoczyło- nie wzięli żadnych pieniędzy. Rzadko spotyka się dziś takie podejście- uczciwość, pomoc i życzliwość na najwyższym poziomie. Gdyby każdy serwis tak działał, życie kierowców byłoby znacznie łatwiejsze. Dziękuję i na pewno wrócę, jeśli będzie trzeba. Pozdrawiam klient Audi A4 B8 Quatro:)”
“Profesjonalnie i rzetelnie. Szczere polecam.”
“Od ponad 10 lat regularnie serwisuje tu moje samochody (zawsze posiadam w domu 2, czasami 3) nigdy się na tym warsztacie nie przejechałem! Plus, że każda naprawa, wymiana jest wbita w komputer i można po czasie dowiedzieć się co dokładnie i kiedy było robione. Na wszystko mam faktury, więc o gwarancję się nie martwię (nigdy nie musiałem niczego reklamować). Jeden minus to może, że od ręki ciężko coś zrobić i trzeba ustawić się w "kolejkę", ale to z drugiej strony dobrze świadczy:) za to jak mamy umówiony termin to zawsze w danym, dniu o danej godzinie jest robionych nasz samochód. Warszat duży od wulkanizacji do stacji diagnostycznej. Od lat polecam moim klientom i znajomym. Pozdrawiam”
“Bardzo dobry sklep motoryzacyjny, szeroki wybór części, bardzo bogato wyposażony magazyn stacjonarny, bardzo szybka realizacja zamówień części oryginalnych lub zamiennych. Niskie ceny, profesjonal e doradztwo. Myślę że najbardziej znany, lubiany i oblegany sklep motoryzacyjny w naszym powiecie. Zdecydowanie polecam!”
“Jestem bardzo zadowolony z szybkości realizacji usługi wymiany klocków i tarcz hamulcowych. Z pewnością będę dalej korzystać z ich usług. Polecam.”
“Kupiłem dmuchawę i filtr , ekipa fajna uśmiechnięta profesjonalna i zabawna. pomogli wszystko dobrać , pan na infolini też sprawnie sprawdzil stan i zamowil częsć odrazu moglem podejsc do okienka tylko odebrac wszystko w dobrej cenie . A że ja ciapa to i tak stanąłem znow w kolejce po części. Pozdrawiam”
“Jestem bardzo zadowolony. Dobry kontakt. 20-letni VW odświeżony i po roku prawie nic rdzy nie wyszło.”
“Doskonała i przemiła obsługa klienta, fachowe i profesjonalne naprawy. Serwis pomógł nam w naprawie auta i dojścia do sprawiedliwego podejścia ubezpieczyciela w związku z wyliczeniem kosztów naprawy w ramach AC. Zdecydowanie polecam ten warsztat samochodowy, nasz Quashquai jest jak nowy, ponieważ został doskonale naprawiony na oryginalnych częściach.”
“Bardzo dobra obsługa klienta. Panowie znają się na swojej pracy. Zdiagnozowali problemy bardzo sprawnie gdzie inni mechanicy nie podołali. O każdej znalezionej usterce byłem informowany na bieżąco telefonicznie. Ceny za robociznę w normie. Na Pewno wrócę i polecę każdemu kto ma problem ze swoim citroenem.”
“Absolutne 5 gwiazdek. Top obsługa, dodatkowy plus, że serwis opon współpracuje z dużym portalem internetowym oferującym sprzedaż opon. Cały proces zamówienia i montażu opon idealnie skoordynowany. Polecam Pana Szymona Ciechanowskiego.”
“Z całego serca Polecam!!! chłopaków. Zleciłem im zadanie wymiany skrzyni biegów w vw scirocco,po 24h od odstawienia dostaje telefon od mechanika Wojtka ze autko zrobione,gotowe do odbioru :) Dobrze wyszkoleni oraz dobrani specjaliści wiedza co robią. Naprawdę polecam z czystym sumieniem 10/10”
“Dziękuję bardzo menadżerowi i Anastazji! Życzę Wam dobrego samopoczucia i pomyślności!”
“Efekt pracy chłopaków (bixenon+H7) warty wydania KAŻDEJ złotówki, wkońcu widze co się na drodze dzieje, z czystym sumieniem polecam i dzięki panowie :D”
“Szybko , sprawnie , przystępne ceny :)”
“Potrzebowałem wymienić olej , dzień wcześniej zadzwoniłem umówiłem się na drugi dzien na rano tak jak dotrzymane było tak zrobione i jeszcze błędy wykasowane miły szeryf i jeszcze za przystępną cenę :)”
“Zleciłem w tym warsztacie z końcem września wymianę i lakierowanie pokrywy silnika, wymianę i remont progów, oraz lakierowanie części karoserii w mojej Alfa-Romeo. Wszystko zostało wykonane bardzo solidnie i ze starannością a lakier dobrany bardzo dobrze. Nie widać różnicy. Samochód jak nowy. Ustalony na początku termin wykonania zachowany, bez opóźnień. Umówiona cena zachowana, bez nieuzasadnionych wzwyżek. A wszystko w trybie prawie ekspresowym. Szef warsztatu miły, sympatyczny i bardzo konkretny. Gdy pojawiły się nieprzewidziane i ukryte awarie elektryki, to nie czekał, tylko uzgadniając to ze mną zamówił szybko zepsuty element i go wymienił. Cena za całą usługę nie była wygórowana. Jestem zadowolony, bo mam kolejny, piękny samochód zrobiony bez niespodzianek, bardzo sprawnie dosyć szybko, bez rzadnych zbędnych rozmów i analiz. Gorąco Polecam Państwu to miejsce, a raczej prowadzącego tę Firmę - Pana o którym wyżej napisałem. JAKOŚĆ I POZIOM WYKONANIA Z KLASĄ. Dziekuję!!! Krzysiek.”