Przegląd katalogu
- 18 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 100% Ze zdjęciami
Znaleziono 18 wyników
Przeglądaj barber shop w Pruszcz Gdańskich, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 18 wyników w Pruszcz Gdańskich, Pomorskie. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 2,490 opinii i ocen.
“Fryzurki u Domina są za każdym razem wykonane z pełną dbałością o najmniejszy szczegół. Klimat, precyzja i pełen profesjonalizm. Polecam!”
“Z całego serca polecam Shaka Barbershop! To miejsce z niesamowicie przyjazną atmosferą, gdzie już od progu wita uśmiechnięta ekipa. Widać, że to salon dla każdego, bo na fotelach można spotkać zarówno starsze pokolenia, jak i najmłodszych klientów. Szczególnie warto wspomnieć o rewelacyjnej ofercie dla taty i syna, dzięki której wizyta u fryzjera staje się wspaniałą, męską przygodą.To właśnie w Shaka Barbershop nasz syn, który wcześniej bardzo bał się strzyżenia, całkowicie przełamał swój lęk. Podejście chłopaków do dzieci jest fantastyczne – zawsze znajdą czas na przybicie piątki, a na odchodne w nagrodę czeka lizak, co dla każdego malucha jest wielką radością. Shaka Barbershop to wyjątkowe miejsce, które łączy profesjonalizm z luźnym klimatem.To idealny wybór dla każdego taty, który chce rozpocząć przygodę swojego syna z barberingiem w bezstresowych i komfortowych warunkach. Gorąco polecam to miejsce – super atmosfera i fachowa obsługa gwarantowane”
“Byłem, skorzystałem, jestem mega zadowolony. Pani Olu na pewno jeszcze przyjdę. Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie.”
“Korzystam z usług już od wielu miesięcy, zawsze wychodzę zadowolony i profesjonalnie obcięty. Nawet w dniu swojego ślubu skorzystałem z uwagi na profesjonalizm i zaufanie do tego Barbera! Polecam gorąco!”
“Byłam w salonie na farbowaniu i cięciu i jestem absolutnie zachwycona efektem! Moje włosy wyglądają lepiej niż się spodziewałam – kolor jest dokładnie taki, jak chciałam, a cięcie świetnie podkreśla rysy twarzy. Szczególne podziękowania dla Kasi – profesjonalistka w każdym calu. Doradziła mi idealny odcień, zadbała o każdy detal i stworzyła bardzo miłą, swobodną atmosferę. Widać, że zna się na swojej pracy i robi to z pasją. Na pewno wrócę i z czystym sumieniem polecam wszystkim!”
“Zawsze umawiam się do Mateusza, mimo że chłopak jest młody to zna się na pracy a dużym atutem jest to że można z nim po ludzku pogadać, od razu ta godzinka spędzona pod peleryną idzie lepiej.”
“Świetny salon, czysto i gustownie urządzone wnętrze. Widać i czuć że nie brakuje inwestycji w sprzęt i umiejętności. Pani Klaudia kompetentna, zawsze przygotowana, biegła w wykonywanym zawodzie, polecam !”
“Już byłem kilka razy - wykonanie spoko, klimacik spoko :)”
“Bardzo polecam Panią Agnieszkę, która jest naprawdę najlepsza.”
“Fachowe doradztwo, profesjonalne strzyżenie, umawianie strzyżenia przez internet. Miła atmosfera - polecam ten zakład.”
“Wszystko super, Pani Ania profesjonalne podchodzi do klienta. Bardzo polecam, idealny fryzjer dla dorosłych i dla dzieci.”
“Napatrzeć się nie mogę na mój nowy kolor włosów! :) Salon czysty i jasny, bardzo przestronny. Panie bardzo miłe a ceny naprawdę rozsądne, zwłaszcza przy takiej galopującej inflacji. Nie ma do czego się przyczepić, polecam z czystym sumieniem”
“Krótką wizyta, podcięcie końcówek. Pani najpierw przeprowadziła szybki wywiad czego oczekuje. Umyła włosy, wysuszyła j podcięła końcówki maszynką do strzyżenia. Na koniec dała radę dot. Konieczności nawilżania wcześniej farbowanych włosów i już. Wizyta 30 min, cena zgodnie z cennikiem na booksy.”
“Obie fryzjerki są świetne, ja od lat chodzę do Ady. Polecam bardzo, profesjonalizm za dobrą cenę.”
“Szybko sprawnie i bezproblemowo. Polecam. Stołuje sie umówić Pani Walentyny. Dokładność i precyzja w 100%”
“Miła obsługa. Jakość wykonania farbowania, strzyżenia i ułożenia włosów na wysokim poziomie Zawsze z salonu wychodzę zadowolona.”
“Julia po raz kolejny zrobiła mi absolutnie perfekcyjne blond włosy! Jest niesamowicie dokładna i ma świetne wyczucie koloru. Do tego to jedna z najmilszych, najbardziej sympatycznych i kochanych osób, jaką można spotkać w salonie. Wizyta u niej to czysta przyjemność. Z całego serca polecam!❤️”
“Polecam wszystkim ten salon. Jest pełen profesjonalizmu a pracująca tam obsługa jest bardzo miła . Atmosfera tak przyjazna, że aż nie chce się opuszczać salonu. Włosy w końcu udało mi się zapuścić, są lśniące i zadbane dzięki środkom jakie są używane w tym zakładzie. Widać, że właścicielka stawia na bardzo dobre produkty. Za to paznokcie zawsze idealnie opiłowane, pomalowane. Ciężko zdecydować się jaki kolor wybrać ponieważ mają całą paletę kolorów do wyboru.”