Od wielu lat mój salon fryzjerski. Mam swoją fryzjerkę która zawsze wie jak mam być ostrzyżony.
Zdjęcia
Opinie
-
Marti Laskarzewski ★★★★★
-
Krystian Gutkowski ★★★★★
Szybko sprawnie i bezproblemowo. Polecam. Stołuje sie umówić Pani Walentyny. Dokładność i precyzja w 100%
-
Kornelia Flis ★★★★★
Bardzo polecam usługi w tym salonie. Jeden z nielicznych salonów do którego można się dostać od razu pomimo, że ruch jest tam bardzo duży. Panie są bardzo sympatyczne i profesjonalnie wykonują swoją pracę. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.
-
Agnieszka Witkowska ★★★★★
Odwiedzam salon 2 razy w ciągu mca z synem postanowiłam również zrobić coś ze swoimi włosami. Nasza P. Kamila (w okularach) oczywiście jak zawsze nie zawiodła . Jest świetna . Mój odrost tragedia siwe zielone reszta włosów brąz dodam że są długie . Wydawało mi się że dobrać kolor włosów z końcówek do całości to wyczyn ale nie dla takiej profesjonalistki. P. Kamila bez zawahania podjęła się wyzwania włosy są PERARDA dopasowane kolorystycznie na szóstkę z koroną . Bardzo dziękuję jestem zachwycona Sprawiła mi Pani ogromną radość patrzę w lustro i jestem szczęśliwa .
-
Yuliana Polyvana ★☆☆☆☆
Zapisałam się do konkretnej fryzjerki specjalnie, nie bez powodu, bo ostatnio mi bardzo dobrze scięła. Jak przyszłam dowiedziałam się że oddała mnie innej fryzjerce a ja myślałam ze musiałam się pomylić przy zapisywaniu. Dowiedziałam się dopiero poźniej że dobrze się zapisałam i że to nie była pomyłka z mojej strony. Przyjęła mnie fryzjerka na imię Ada, prosiłam o skrócenie fryzury którą mam, akcentowałam że nie chce zbyt wycieniowanych włosów bo mam i tak cienkie, jak ścinała to mi już coś bardzo nie pasowało, to nie było to co miałam ostatnio, tylko że nie byłam w stanie powiedzieć co konkretnie bo poprzedniej pani wyszło, wyszłam z salonu już rozczarowana, a jak zobaczyłam włosy w domu, zobaczyłam że prawie w ogóle nie mam włosów, straciłam połowę objętości moich włosów, końcówki wyglądają tragicznie, nie jestem w stanie nawet tego ułożyć, czuje się obskubana, nic już z tym nie zrobię na razie muszę tylko czekać aż odrosną, ale czuję się naprawdę przytłoczona. Pokazałam SWOJE zdjęcie jak miałam ścięte, mówiłam KONKRETNIE czego nie chce, a pani mi to zrobiła. Patrzę teraz że jest podobnie jak ostatnie ale jest jedno duże ALE, jedyne o co prosiłam i cały czas mówiłam że i tak mam cienkie włosy i nie chce pocieniowanych i cieńszych, i jedyne co mi zrobiono to zabrano połowę objętości włosów. Zmienianie fryzjera do którego się umówiłam, nawet bez informacji nie jest w porządku, poszłam do tej drugiej pani bo już przyjechałam z innej gminy. I tylko dlatego, poza tym nie wiedziałam że się tak zawiodę.
-
Piotr Kamiński ★★★★★
Pani Ewa, nieźle wymiata, męskie strzyżenie, szybko i na temat...
-
Dariusz Sz. ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony - szybka akcja z zamierzonym efektem. Byłem dziś pierwszy raz i z całą pewnością tu wrócę :) Strzyzenie męskie - POLECAM.
-
Rafał Grobelny ★★★★★
Dzień dobry. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność skorzystać z usług salonu. Szybko miło i przyjemnie. Każda prośba dotycząca fryzury została spełniona. Pani Irenka i Pani Ewelina pełen profesjonalizm.
-
Patrycja Bukowska ★☆☆☆☆
Nigdy więcej. Jeszcze nigdy nikt tak tragicznie nie obciął mi włosów. Włosy falowane zostały obcięte przez fryzjerkę na sucho, bez umycia głowy. W efekcie czego: ogromne schody i nierówności. Poprawkę miałam w innym salonie. D r a m a t
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ilona?
Ilona znajduje się przy Grunwaldzka 27a, 83-000 Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ilona?
Można skontaktować się z Ilona pod numerem +48 723 428 520
Jak można dotrzeć do Ilona?
Do Ilona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku