SZTORM Barber Shop
“Przychodzę do tego miejsca w miarę regularnie. Atmosfera zawsze zarąbista. Panowie, którzy strzyżą są klasą samą w sobie. Zdecydowanie polecam barbera Maćka jak i pozostałych.”
Znaleziono 8 wyników
“Przychodzę do tego miejsca w miarę regularnie. Atmosfera zawsze zarąbista. Panowie, którzy strzyżą są klasą samą w sobie. Zdecydowanie polecam barbera Maćka jak i pozostałych.”
“Chciałbym serdecznie podziękować barberowi Pawłowi! Fryzura wykonana perfekcyjnie – dokładnie, starannie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pawel ma świetne podejście do klienta i dużą wiedzę o swoim fachu. Atmosfera w salonie była bardzo przyjazna i profesjonalna. Z pewnością wrócę ponownie. Polecam każdemu!”
“Polecam z całego serca. Kordian mistrz w swoim fachu. Chodze do niego 5 lat i nigdy się nie zawiodłam, potrafi swietnie doradzić i dobrać odpowiedni kolor do osoby. Atmosfera w salonie relaksującą, ekipa ciagle sie szkoli i wciąż poszerza asortyment produktów na których pracuje. Wizyta w salonie to czysta przyjemność, a dodatkowo gdy poprosisz Kordiana o obcięcie wlosow o 1 cm to obetnie o centymentr a nie 10 cm. Polecam;)”
“Jestem zachwycona. Pani Stella to profesjonalistka z prawdziwego zdarzenia. Widać że to co robi, robi z pasją. Byłam dziś na strzyżeniu. Od początku Pani zadbała o mój komfort, dopytywała np. podczas mycia czy nie boli mnie szyja i podczas rozczesywania czy wszystko dobrze. Mimo że jestem bardzo wrażliwa na ciągnięcie a włosy mocno mi się plączą to prawie wcale nie czułam dyskomfortu bo wszystko było robione z wyczuciem i delikatnością. Podczas strzyżenia również byłam dopytywana np o to czy na codzień układam, włosy, jak bym wolała obciąć z przodu. Czułam że Pani Stella wie co robi i ma pomysł. Oprócz tego jest bardzo ciepła, przyjazna i uśmiechnięta. Finalny efekt był bardzo zadowalający, włosy są super obcięte, bardzo dobrze się układają. Na pewno będę wracać!!”
“Mimo nienajlepszych opinii postanowiłam sprawdzić ten salon i włosy wyszły rewelacyjnie! Byłam na refleksach z tonowaniem, fajna opcja dla osób które rozjaśniają i chcą odświeżyć kolor nie spędzając połowy dnia w salonie. Na pewno jeszcze wrócę.”
“Byłem i mogę powiedzieć tak: miła obsługa (ścinanie przez pani), rozpoczęcie zgodnie zumowiona wizyta. W trakcie strzyżenia wszystko sprawie, bardzo dobrze. Fryzjerka wiedziała co robi i zauważała wszystko więc duży plus. Całość strzyżenia oceniam na solidne 5 i zdecydowanie polecam.”
“Obsługa Mega bardzo zadowolona jestem ☺️ doradza bardzo profesjonalnie ☺️”
“Wszystko jest git. Szybko i elegancko. Ceny tez ok, nie z kosmosu. Polecam!”