Nie polecam, przyszłam na umówioną wcześniej wizytę, drzwi do salonu były zamknięte, nie zastałam nikogo, telefon również nie odpowiadał. W znanej aplikacji do rezerwowania wizyt otrzymałam powiadomienie o tym że moje wizyta została anulowana (w trakcie jej „trwania” już od 20 minut). Dzięki temu że wizyta w aplikacji została anulowana nie mogę wystawić w niej opinii na temat „przebiegu” wizyty która się nie odbyła. Szkoda że wizyta nie mogła zostać anulowana godzinę wcześniej…
Opinie
-
Z ★☆☆☆☆
-
Gorge Nicholson ★☆☆☆☆
Dziś spadła na mnie , uderzając w rękę >1 m kilku kilogramowa deska podczas oczekiwania na swoja kolej, siedząc na krześle. Była przyklejona na TAŚMĘ samoprzylepną jak widać na załączonym zdjęciu. Po zdarzeniu panie przykleiły z powrotem deskę na miejsce , otrzymałem krótkie przeprosiny od Pani Anny, a po zabiegu tylko „płatność karta czy gotówka" , żadnej rekompensaty. Poprositem o numer telefonu do szefowej - numer niedostepny, brak mozliwosci kontaktu ze strony pracownic. Nie można uzyskać numeru polisy. Reka jest obolała, obrzęknięta ‚jest szansa ze jest złamana. UWAGA - nie siadać w poczekalni - deska została ponownie przyklejona taśma w to samo miejsce , zwłaszcza nie siadać z dziećmi !! Nie spotkałem się jeszcze z tego stopnia niechlujstwem który wprost zagraża zdrowiu człowieka !! Po około godzinie oddzwoniła szefowa. Rozmowa była nieprzyjemna stosunek do klienta tragiczny. Pani była agresywna, atakująca, podnosiła cały czas głos. Cały czas powtarzała że moje opinie są „odczuciem subiektywnym”. Jako klient który właśnie doznał uszkodzenia z powodu , nie losowego zdarzenia ,a typowego niechlujstwa Którego można było uniknąć, ponieważ deska ta była sklejona taśmą ( i pozostałą przyklejona taśmą) Oczekiwałem szczerych przeprosin, przyjęcia się moją sprawą, Zainteresowanie się moim zdrowiem, a nie zrzucanie odpowiedzialności na losowość , odrzucanie moich opinii oraz wymachiwanie polisą. Po tej rozmowie zamiast czuć się uspokojony czułem się jeszcze gorzej wręcz zaatakowany przez właścicielkę.
-
Aleksandra ★★★★★
Super wizyta na ułożenie włosów, fryzura wyszła przepięknie a loczki trzymały się dwa dni. Bardzo profesjonalna stylistka ❤️
-
Ewelina Dąbrowska ★★★★★
Mimo nienajlepszych opinii postanowiłam sprawdzić ten salon i włosy wyszły rewelacyjnie! Byłam na refleksach z tonowaniem, fajna opcja dla osób które rozjaśniają i chcą odświeżyć kolor nie spędzając połowy dnia w salonie. Na pewno jeszcze wrócę.
-
Patrycja Duran-Bystry ★☆☆☆☆
Piszę tę opinie ku przestrodze innym. 1. Usługa na której byłam na Air Touch z dodatkową pielęgnacja, przyszłam z włosami na poziomie 8 z rudym refleksem efekt jaki chciałam uzyskać to chłodny blond - finalnie wyszedł ciepły blond... 2.Po powrocie do domu zajęło mi to ok 1h zobaczyłam że fronty włosów mam spalone, napisałam o tym na booksy ku mojemu zdziwieniu reakcja Salonu była nie bywała zarzucono mi że sama zniszczyłam sobie włosy w ciągu 1h od wizyty i zwrócono mi jeszcze uwagę że na zdjęciach które wysłałam jestem inaczej ubrana ( dla jasności w domu noszę bardziej komfortowa odzież) . 3.Nie rozumiem po co miałabym niszczyć sobie włosy ? Reasumując zostawili mnie z problem twierdząc że sama sobie zniszczyłam włosy i że działam na ich nie korzyść pisząc negatywną opinię . Usługa na nie ,podejście do klienta koszmar. Nie polecam a sprawy tak nie zostawię.
-
Edward Sawicki ★★★★★
Wszystko ok, bardzo mila obsluga.W cenie usługi zaskoczyło mnie mycie włosów wysokiej jakości kosmetykami i stylizacja.polecam!
-
Karolina l ★★★★★
Byłam w salonie na tonowaniu koloru włosów po domowym rozjaśnianiu, panie skutecznie pozbyły się jasnego żółtka:) Włosy wyglądają zupełnie inaczej. Przekazano mi także szczegóły dotyczące podtrzymania koloru. Krótko mówiąc - polecam! Nie wiedziałam do końca, jaki efekt chcę uzyskać, ale Panie dobrały kosmetyki bardzo trafnie, za co dziękuję❤
-
Alicja Anna ★★★★☆
W salonie bylam tydzien temu. Zostalam umowiona praktycznie na ostatnia chwile (w piatek poznym popoludniem na sobote 9 rano). Atmosfera w salonie jest bardzo przyjazna. Pani (niestety nie znam imienia) zmienila moja rezerwacje aby dostosowac sie do moich oczekiwan - tzn zamiast planowanych 2h na 4h (baleyage). Nie jestem latwa klientka, ale musze przyznac rozwiazanie (i kolor) ktore zostaly mi zaproponowane wyszly znakomicie. Dzis, tydzien pozniej juz po kilku myciach przygladam sie sobie i nie moge nadziwic. Kolor wyszedl obledny. W miedzyczasie poczestowano mnie pyszna kawa. Jedyne drobne uwagi, patrzac rowniez na inne pracownice, niektore uslugi zajmuja troche wiecej czasu niz mozna by sie spodziewac, ale bedac tam 4h bylam swiadkiem kilku ciec (w tym dzieciecego) i kazdy efekt byl naprawde wow. Momentami bylo troche zimno, ale zdaje sobie sprawe, ze wszyscy oszczedzamy.. Ogolnie bardzo pozytywnie i z czystym sumieniem polecam.
-
Damian Xxx ★☆☆☆☆
Dzisiaj miałem przyjemność raczej nie przyjemność skorzystać z usług tego salonu.Szczerze mogę powiedzieć,że nie polecam jest to salon NIE godny polecenia z racji tej, że najpierw źle mnie ostrzyżono, miałam bardzo duże „schody” gdzie nie mam jakiejś bujnej czupryny żeby ciężko było wyprowadzić włosy. Pani właścicielka zadzwoniła do mnie abym przyjechał i wyjaśnij sytuację, bo oczywiście nie zapłaciłem za tą fatalną fryzurę,potem przyjechałem została „skorygowana” fryzura gdzie wygląda to wszystko jeszcze gorzej, także szczerze nie polecam tego fryzjera. Dodam jeszcze, że sama właścicielka nie ma żadnych kompetencji jako fryzjerka, która sama się do tego przyznała.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AZ HAIR SALON?
AZ HAIR SALON znajduje się przy Obrońców Wybrzeża 3, 80-398 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AZ HAIR SALON?
Można skontaktować się z AZ HAIR SALON pod numerem +48 696 114 747
Jak można dotrzeć do AZ HAIR SALON?
Do AZ HAIR SALON można dotrzeć, korzystając z poniższego linku