Przegląd katalogu
- 653 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 653 wyników
Przeglądaj szkoła w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 653 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 30,173 opinii i ocen.
“Technikum to dobra opcja dla osób, które chcą połączyć naukę z praktycznymi umiejętnościami. Przygotowuje do pracy zawodowej i daje możliwość dalszej edukacji.”
“Jedyne co super w tej szkole to woźny i sprzątaczki, zawsze w moim sercu.”
“Tytuł: "Wazon w sali od religii" "Brązowy, niczym czekolada na tej szafie stoi Dzielny taki, że upadku wcale się nie boi. Jest tu w klasie dnia każdego, no i każdej nocy Piękny wazon. Nikt już dawno nie posiadał tak ogromnej mocy. I choć niby zwykły, przez ludzi nigdy nie doceniany, To swym istnieniem zagoił wszystkie moje rany."”
“Super szkoła i nauczyciele z pasją”
“Technikum to dobra opcja dla osób, które chcą połączyć naukę z praktycznymi umiejętnościami. Przygotowuje do pracy zawodowej i daje możliwość dalszej edukacji.”
“Przedszkole przyjazne dzieciom,rozwija zainteresowania,moje dziecko chetnie uczeszcza,sympatyczne panie.polecam”
“Super przedszkole, dziecko wychodzi zadowolone. Dużo atrakcji, smaczne jedzenie. Polecam”
“Pasja połączona z misją. Kapitalne miejsce, super ludzie.”
“Z pełną odpowiedzialnością i szczerością polecam żłobek. Wspaniała atmosfera, "ciocie" z super podejściem do dzieci. Najlepszą reklamą i opinią jest uśmiech i radość na twarzy synka kiedy wchodził i wychodził z sali. Polecam”
“Jestem bardzo zadowolona moja córka chodzi już drugi rok do tej szkoły i bardzo się pociągnęła w nauce polecam.”
“Uczestniczyłem na kursie masażu klasycznym pierwszego stopnia w SKK i byłem naprawdę zadowolony. Świetna atmosfera, bardzo kompetentna instruktorka, a całość przebiegła w luźnej i przyjemnej atmosferze. Generalnie bardzo pozytywne wrażenia! Polecam”
“Moja dawna szkoła podstawowa nr 50. Teraz XI LO”
“Składniki (na ok. 6–8 porcji): • 1 kg kapusty kiszonej • 0,5 kg świeżej białej kapusty • 500 g karkówki wieprzowej (może być też łopatka) • 300 g kiełbasy (np. podwawelska, jałowcowa) • 200 g boczku wędzonego • 200 g wołowiny (opcjonalnie) • 100 g suszonych śliwek • 100 g grzybów suszonych (namoczonych wcześniej) • 2 cebule • 2 ząbki czosnku • 2–3 łyżki koncentratu pomidorowego • 2 liście laurowe • 4–5 ziaren ziela angielskiego • 6–8 ziaren pieprzu czarnego • sól, pieprz, majeranek do smaku • 2 łyżki oleju lub smalcu ⸻ Przygotowanie: 1. Kapusta • Kapustę kiszoną odciśnij z nadmiaru soku i posiekaj. • Świeżą kapustę poszatkuj. • Obie wrzuć do dużego garnka, zalej wodą (lub bulionem), dodaj liście laurowe, ziele angielskie, pieprz w ziarnach i gotuj na małym ogniu. 2. Mięso i wędzonki • Karkówkę i wołowinę pokrój w kostkę, podsmaż na oleju, aż się zrumienią. Dodaj do garnka. • Boczek pokrój w kostkę, wytop, dodaj do bigosu. • Kiełbasę pokrój w plasterki, podsmaż i dorzuć. 3. Dodatki • Cebulę posiekaj i podsmaż na złoto, dodaj przeciśnięty czosnek, wrzuć do garnka. • Grzyby (namoczone i pokrojone) razem z wodą z moczenia dodaj do bigosu. • Śliwki pokrój na kawałki i dodaj. 4. Duszenie • Dodaj koncentrat pomidorowy. • Całość wymieszaj, przykryj i duś na małym ogniu minimum 2–3 godziny, mieszając co jakiś czas, by się nie przypaliło. • Najlepszy bigos to taki, który jest odgrzewany – warto go wystudzić i następnego dnia znowu podgrzać (nawet kilka razy)”
“Moje przedszkole , dobre wspomnienia”
“Świetna kadra pedagogiczna! Plus za zajęcia praktyczne! Polecam!”
“Bardzo profesjonalni ludzie i sympatyczni ,do przedszkola chodzi drugie już dziecko , jesteśmy bardzo zadowoleni , indywidualne podejście do dziecka że względu na kilkunastu dzieci a nie jak inne przedszkola kilkudziesięciu pozdrawiam Wojciech”
“Egzaminy zdane za pierwszym razem. Teoria prowadzona w ciekawy sposob, latwo i przyjemnie przyswaja sie wiedze. Praktyka z p.Ania w milej atmosferze i dobrze tlumaczona. Dziekuje❤️”
“Moim zdaniem najlepsze przedszkole. Podejście do dzieci rewelacyjne. Dużo zajęć, dzieci ciągle coś robią. Przedszkole zapewnia kompleksowy rozwój dziecka. Ja zdecydowanie POLECAM!”
“Ciepła atmosfera, serdeczni pracownicy, super zaopiekowane dzieci. Polecam!”
“Bardzo dobra szkoła, polecam. Po remoncie jest przepiękna, znajduje się w idealnym miejscu, ma swój basen ,,Sardynka" a na dodatek na dworze ma prawie wszystko: orlik do piłki nożnej, boisko do kosza i siatkówki, kort tenisowy, ping pong, skok w dal (trochę zarósł) dużą polanę na której można sobie robić prawie co się zechce, plac zabaw, a poza terenem szkoły skatepark i drugi plac zabaw. Szkoda tylko że jest zakaz psów, a nie poprostu tabliczka ,,sprzątaj po psie", bo na tej polanie jest idealny teren pod zabawe z psem. Jednak to nie przeszkadza abym dał 5 gwiazdek :).”
“Świetne przedszkole z zaangażowaną kadrą, przemyślanym programem i dobrym jedzeniem. Dziękuję!”
“Wspaniały Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przemili nauczyciele,dyrektorki oraz cały personel szkolny.”
“Najgorsza szkoła do której uczęszczałem!!!”
“Córka chodzi do klasy integracyjnej. Nauczyciele wykazują indywidualne podejście(motywują).Funkacja nauczyciela wspomagającego działa wzorcowo,często wykraczając poza standardowe obowiązki. Mamy to szczęście że trafiliśmy na Panią Marzannę która oddaje całe serce dzieciom a one do łatwych nie należyą...Nauczyciel z powołania !!! ❤️”
“Hmm, aż nie wiem jak zacząć :) Coś wspaniałego ! Syn poszedł tuz przed 3 cim rokiem...My rodzice pełni obaw a okazało się ! cudowny i nowy świat :) Nauczony wszystkiego czego powinien przez te lata :) Radosny i zawsze bezpieczny :) Rok i dwa lata temu ..a będąc już w szkole odwiedzał to przedszkole bo zawsze taki radosny jest mijając je :) Pani dyr jak i wszystkie ciocie rewelacja , doświadczone i tylko wszystkiego co najlepsze możemy Im życzyć :) Ps. każde następne dziecko dałbym tam . Ps . Wierzę ,że Pan Szanowny Mariusz P. miał jakieś przesilenie świąteczne , stąd te dyrdymały :) Luz zwyczajnie strony pomylił :) ...albo bez :) Serdecznie wszystkich pozdrawiamy :) Tata D. :)”