Przegląd katalogu
- 205 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 205 wyników
Przeglądaj sklepy dla dzieci w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 205 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 29,130 opinii i ocen.
“Bardzo miły kontakt mailowy i telefoniczny. Buty w najlepszej cenie i w lepszej jakości (bez wady, w ładnym, kartonie) niż te same buty zamówione w ccc i na eobuwiu. Bardzo mi zależało na tym rozmiarze i udało się :-) dziękuję”
“Głównie zaglądałam do sklepów w galerii. Park handlowy po drugiej stronie ulicy jakoś nigdy nie zachęcał mnie do wizyty,ale jak zobaczyłam w tv reklamę Jula,to stwierdziłam, że warto zobaczyć i byłam miło zaskoczona. Lampki solarne, świąteczne dekoracje czy słodycze. I oczywiście miła obsługa i czytelne informacje na hali sprzedażowej. (: Nie lubię pisać opinii,ale widzę,że internet wszystko przyjmuje, nawet największe brednie, więc dodam coś od siebie, coś pozytywnego co pewnie malkontentom się nie spodoba.. ;) Czytając niektóre komentarze zastanawiam się czy trzymać się za brzuch ze śmiechu czy za głowę widząc jak ludziom odbija i traktują pracowników sklepów jak gorszy sort. Sama pracuję w handlu,sama też jestem klientkom i czasami odczuwam frustrację po obu stronach. Jak przychodzę do dyskontu,marketu, to wiem po co i czasami posiłkuję się stroną internetową lub aplikacją Lidla, Biedronki, Auchan,Jula ( swoją drogą przejrzysta i łatwa w obsłudze strona). Nie robię awantury pracownikom, bo nie pamiętają,gdzie dana rzecz jest czy nie mają wiedzy na poziomie eksperta np. w branży budowlanej. Niestety kilka razy byłam świadkiem jak pani lub pan patrzył w telefonie, aby powiedzieć klientom coś więcej,to zamiast podziękowań otrzymali pełne pogardy komentarze. Kiedyś przy kasie była długa kolejka i jakiś pan chciał odebrać zamówienie internetowe. Kasjer odesłał go do widocznego zaraz przy wejściu punkty obsługi,to ten do niego wyskoczył z pretensjami, że nigdzie takiego punktu nie ma, nikt tam nie stoi,a potem nie mógł tam trafić. Oczywiście odbierał dużą paczkę. Naprawdę znam stres jaki towarzyszy pracownikom tego czy innego sklepu,bo sama tego doświadczam na codzień, więc mam nadzieję, że moja opinia dotrze nie tylko do sklepu Jula, ale również jej klientów i to będzie kierunek zwrotny w podejściu do drugiego człowieka w świecie,gdzie coraz mniej uśmiechu i dobrego słowa. Pozdrawiam:)”
“Zakupiliśmy niedawno wózek wielofunkcyjny Anex. Świetny wózek – łatwy w prowadzeniu i bardzo wygodny dla dziecka. Prosty system składania i dobra amortyzacja sprawiają, że sprawdza się zarówno w mieście, jak i na spacerach po parku. W sklepie był bardzo duży wybór wózków, jaki i fotelików. Przy tym bardzo sympatyczna obsługa. Zdecydowanie polecam!”
“Super hurtownia duży wybór zabawek miła obsługa polecam”
“Szukałam serum silikonowego, Pani obsługująca była mega pomocna i profesjonalna, takich osób trzeba w drogeriach!”
“Zawsze jest coś do wyboru. Zaopatrzenie dobre, chociaż niektórych rzeczy brakuje”
“Sklep z ciekawymi towarami i często również w dobrej cenie”
“Bardzo pomocna obsługa. Dziękuję paniom Emilii i Martynie za fachową pomoc przy wyborze butów dla żony.”
“Sklepy Hebe ogólnie bardzo lubię, ten w Focusie jest moim ulubionym. Doceniam również te Panie sprzedające, które są miłe i kompetentne. Mam swoją ulubioną, p. Kasię☺️ miła, rzetelna, szczera, pomocna, zawsze uśmiechnięta i nie "wciska kitu". A poza tym pięknie wygląda w czerwonej pomadce ☺️☺️”
“Świetnie zaopatrzony Rossmann! Obsługa pierwsza klasa, najpierw byłam świadkiem jak Panie pomagały i doradzały innym klientom, następnie przyszły z pomocą do mnie. Byłam pod wrażeniem jak bardzo zaangażowały się w moje zapytanie. Naprawdę dawno nie spotkałam się z takim pozytywnym podejściem do klienta, składam ukłony! Udało mi się zdobyć imiona Pań, które były dzisiaj na zmianie - więc jeszcze raz bardzo dziękuję Paniom - Pani Olu i Pani Aniu!”
“Fajny sklep,bardzo miła obsługa.Każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Bardzo lubię te aptekę, zawsze dostaje leki, których potrzebuję, nie ma problemu żeby się dodzwonić, a farmaceuci z którymi mam styczność zawsze są mili i pomocni.”
“Wszystko super, duża dostępność leków, tylko suplementy proponuję zamawiać na stronie internetowej z odbiorem w aptece wtedy ceny są bardzo korzystne.”
“Bardzo lubię zakupy w tym sklepie. Zwykle niestety robię je na ostatnią chwilę, na krótko przed zamknięciem, ale zazwyczaj nie spotykają mnie nieprzyjemne sytuacje w związku z tym. Panie z obsługi są bardzo pomocne, kompetentne i uśmiechnięte. Szczególnie pani, która obsługiwała mnie na "wieczornej" zmianie dziś. Zarówno zwrot jak i zakup przebiegły bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Dziękuję!”
“Jestem pod wrażeniem dzisiejszej obsługi. Pani Beata, do której zwróciłam się o pomoc przy zwrocie produktu znalazła skuteczne rozwiązanie związanego z tym problemu. Zostałam jednocześnie obsłużona przez tę Panią z uśmiechem i zaangażowaniem. Chętnie będę wracać do tego sklepu będąc w pobliżu.”
“Niezwykłej pomocy udzieliły mi Panie pracujące w dziale ogrodniczym Auchan w sierpniu tego roku. Potrzebowałem roślin na ślub i nie tylko dostałem prywatną informację kiedy będzie dostawa wrzosów, na których mi zależało, ale też rośliny czekały już na mnie w ilości, z której mogłem wybrać te pasujące mi kolorystycznie. Rzadko jeżdżę do Fordonu na zakupy ze względu na odległość ale dzięki niezwykłej pomocy Pani Iwony i jej koleżanki z działu ogrodniczego właśnie doszedł ważny i istotny powód by częściej odwiedzać Auchan.”
“Profesjonalna i miła obsługa, doradztwo na najwyższym poziomie. Super serwis na miejscu, możliwość do gadania się na małe przeróbki nowo zakupionego roweru pod wymagania klienta w cenie. Objechalem sporo sklepów rowerowych w Bydgoszczy i zdecydowanie ten wygrywa pod każdym względem. Polecam!!!”
“Dobre ceny, miła obsługa. Miejsce godne polecenia.”
“Wizyta w sklepie bardzo się udała pani bardzo pomocna w zakupie i doradzaniu jestem zadowolony”
“Serdecznie polecam! Byłam zwrócić zamówienie internetowe. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Uśmiechnięta obsługa zasługuje na 5+”
“Mój ulubiony punkt Sinsaya w Bydgoszczy. Pani Weronika odnalazła zamówienie, na które czekałam jakiś czas i już myślałam, że gdzieś zaginęło. Bardzo zależało mi na odbiorze, ze wzgledu na to, iż jedna rzecz miala już status wyprzedanej. Zainteresowanie klientem i chęć pomocy w rozwiązaniu problemu 11/10.”
“Okrycia kąpielowe mięsiste i bardzo przyjemne. Ubranka też fajnej jakości. Polecam. :)”
“Serdecznie polecam sklep Castorama w Bydgoszczy. Obsługa na bardzo wysokim poziomie – pracownicy są pomocni, uprzejmi i chętni do udzielania fachowych porad. Zakupy przebiegły sprawnie i w miłej atmosferze. Szczególne podziękowania należą się projektantce kuchni, Emilii B.która wykazała się ogromnym profesjonalizmem, cierpliwością i zaangażowaniem. Projekt został przygotowany z dużą dbałością o detale, funkcjonalność oraz estetykę, a wszystkie moje potrzeby i sugestie zostały uwzględnione. Otrzymałam wiele cennych wskazówek i rozwiązań, o których sana bym nie pomyślała. Jestem bardzo zadowolena z efektu końcowego i całego procesu obsługi. Zdecydowanie polecam Castoramę w Bydgoszczy oraz współpracę z tamtejszą projektantką kuchni! Chciałabym wyrazić ogromne uznanie dla pana Michała G. To pracownik niezwykle kompetentny, uprzejmy i zaangażowany w swoją pracę. Pan Michał z dużą cierpliwością i profesjonalizmem doradził w wyborze odpowiednich produktów, odpowiadając na wszystkie pytania i proponując najlepsze rozwiązania. Serdecznie polecam”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep na każdą imprezę, Już kilka razy kupowałam balony z helem - zawsze długo trzymały.”
“Apartament zadbany, bardzo gustownie urządzony i wyposażony. 13 piętro i widok z okna rewelacja. Gorąco polecam.”
“Niedrogie, dobrej jakości rzeczy za rozsądne pieniądze. Sklep jest czysty i zasługuje na pięć gwiazdek z mojej strony.”
“Bardzo miły i profesjonalny personel a to w aptece jedna z ważniejszych rzeczy.”
“Bardzo pomocna obsługa, w szczególności pani Andżelika. Sklep z zadbany, czysty, szerokim asortymentem.”