Przegląd katalogu
- 2,081 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 69% Z opiniami
- 45% Ze zdjęciami
Znaleziono 2081 wyników
Przeglądaj school w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,081 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 65,119 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera school z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Świecie i innych.
“Świetne treningi prowadzone przez doświadczonych trenerów, obsługa na recepcji zawsze miła i pomocna, a atmosfera w klubie przyjazna i motywująca”
“Świetne miejsce, profesjonalni I cierpliwi nauczyciele, polecam”
“Chodzę do Językowo na zajęcia z języka polskiego i chcę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z nauki. Każda lekcja jest ciekawsza od poprzedniej. Podejście do edukacji jest bardzo nietypowe, co sprawia, że nauka jest interesująca i łatwa do zapamiętania. Lubię to, że na zajęciach panuje luźna, przyjazna atmosfera, a jednocześnie uczymy się naprawdę skutecznie. Prowadzący potrafią zmotywować, wytłumaczyć najtrudniejsze rzeczy w prosty sposób i zachęcają do mówienia bez stresu. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepsze lekcje języka polskiego, na jakie trafiłam!”
“Dzięki naukom w hi5 udało mi sie zdać egzamin CAE na poziomie C2. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji i serdecznie polecam kazdemu co chciałbym otrzymać certyfikat CAE.”
“Przyszłam do gabinetu pani Magdy przypadkiem, zachęcona dobrymi opiniami. Bez szczególnych oczekiwań, bo od wielu lat walczyłam z bólem pleców, a praca z kilkoma (a nawet kilkunastoma) fizjoterapeutami nie przynosiła efektu. Pierwszym zaskoczeniem była odmienna od poprzednich teoria dlaczego w ogólne tego typu bóle u mnie występują. Ale nie miałam nic do stracenia wiec dostosowałam sie do wskazówek Magdy. I co? Pierwszy miesiąc - bez zmian, drugi - nic szczególnego. Trzeci - zaczęłam zauważać że boli rzadziej i mniej. Kolejne miesiące i treningi - dalsza poprawa aż do momentu kiedy ból plecow przychodzi sporadycznie. Mogłam wyrzucić silne tabletki p/bólowe. Kiedy pewnego dnia jadąc samochodem zdałam sobie sprawę z tego, że nie czuję plecow, to ze wzruszenia łzy napłynęły mi do oczu. Bo ostatnie lata bolało mnie ciągle, tylko raz trochę mniej, innym razem tak, że zaraz po pracy musiałam sie położyć i wziąć arsenał leków. Już prawie starciłam nadzieję ze jeszcze będę normalnie żyć bez tego tępego bólu. Miałam szczęście, ze trafiłam do tego gabinetu. Pod okiem Magdy, dzięki jej ćwiczeniom i wskazowkom, oraz też swojej dlugiej i systematycznej pracy nad sobą wróciłam do żywych. Powiedzieć DZIĘKUJĘ to jak nic nie powiedzieć. Będę wdzięczna do końca życia:*”
“Aleksandra profesjonalnie, z pełnym optymizmem podchodzi do swojej tanecznej pasji. Miałam niesamowitą okazję zaprosić ją do poprowadzenia zajęć zumba podczas organizowanych obozów konnych w Stajni niedaleko Bydgoszczy. Nasze obozowiczki zachwycone ❤️ wszystko przygotowane na tip top, nagłośnienie, repertuar, choreografia nawet dla tych dziewczyn,które pierwszy raz miały okazję poznać tajniki zumby. Piękna sceneria, świetna muzyka a przede wszystkim zaangażowanie i uśmiech Oli sprawiło, że wszystko udało się idealnie. Polecam każdemu współpracę z Olą. My na pewno skorzystamy w przyszłości.”
“Bardzo polecam tą szkołę językową. Lekki i przyjemny sposób nauki języka obcego, miła kadra oraz świetna atmosfera na zajęciach!”
“Z początku miałam opory przed zapisaniem się do tej szkółki, ponieważ jako piątkowa uczennica wierzyłam, że mój angielski był już na wystarczającym poziomie. Moment, w którym się zorientowałam, iż jest on zdatny do klasyfikacji do kategorii co najwyżej przeciętnej nastąpił podczas wstępnych testów językowych, gdzie podczas rozmowy w języku angielskim nie byłam w stanie wyrazić swoich myśli. Taki stan rzeczy na szczęście nie trwał długo, bowiem przy profesjonalnej pomocy niezwykle przyjaznych nauczycieli, szybko udało mi się pokonać tą barierę językową. Zajęcia przeprowadzane są w małych grupach, co skutecznie umila naukę i pomaga przezwyciężać ewentualną nieśmiałość. Szkoła jest warta polecenia z uwagi na fakt, że poszerza ona horyzonty, a ucząc się w niej można zauważyć stały rozwój umiejętności posługiwania się językiem, widoczny nie tylko na wynikach z egzaminów.”
“Mój 15-letni syn, uczestniczył w wycieczce do Londynu organizowanej przez Language Living Room i wrócił zachwycony! Wszystko było świetnie przygotowane – od programu zwiedzania po opiekę nad uczestnikami. Najważniejsze jednak, że miał okazję praktycznie używać języka angielskiego w codziennych sytuacjach, co dało mu ogromną pewność siebie. Świetne doświadczenie edukacyjne połączone z niezapomnianą przygodą. Serdecznie polecam! Jeszcze na pewno skorzystamy z tego biura.”
“Świetna szkoła jazdy! Instruktorzy są cierpliwi, profesjonalni i potrafią wszystko dokładnie wyjaśnić. Jazdy odbywają się w miłej atmosferze, dzięki czemu nauka jest przyjemna i bez stresu. Serdecznie polecam każdemu!”
“Chodzimy do Małe Judo Bydgoszcz od 4 roku życia synowie są zachwyceni. Najlepsi Trenerzy w szkole, którzy mają dużo cierpliwości do dzieci. Polecam”
“Bardzo ciekawe treningi, świetny trener, polecam wszystkim zapracowanym którzy by chcieli poćwiczyć elementy walki a nie mają pomysłu co wybrać. Tu jest po trochu z wszystkiego, skutecznie, konkretnie, efektywnie, w fajnej atmosferze.”
“Zajęcia organizowane w Szkole Jogi Anny Wilk są dla każdego zarówno dla osób bardziej zaawansowanych jak i osób całkowicie początkujących. Zajęcia są zawsze ciekawe i niemonotonne. Atmosfera panująca w szkole sprawia, że zawsze wraca się tam na kolejne zajęcia. Miejsce na pewno godne polecenia!”
“Pan Janusz Zglinicki to mistrz nauki jazdy. Można powiedzieć, że jest specjalistą od ciężkich przypadków, czyli takich jak ja. Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta to Jego wielki atut. Cenne rady instruktora pomagają w codziennej jeździe. Nauczył mnie mądrze i rozważnie poruszać się na drodze, a nie tylko jak zdać egzamin. Pan Janusz pomógł mi przełamać strach za kółkiem. Osoba o niespotykanej dotąd cierpliwości, bardzo ciepła i sympatyczna. Lekcje przebiegały przyjemnie i bez stresu. Gorąco polecam! Dzięki Panu Januszowi egzamin zdany za pierwszym razem!!! Wielkie podziękowania dla Pana Janusza za najlepsze jazdy pod słońcem i Szkoły Jazdy Alfa za sprawną naukę teorii !”
“Córka zadowolona jest z lekcji angielskiego na co dzień jak i z półkolonii na których też była.”
“Człowiekowi po 40-stce niewiele się już chce zmieniać w swoim życiu. Przecież mam usystematyzowany tryb dnia. Praca, powrót do domu, jedzonko ze słodkim napojem i leżenie na kanapie przed telewizorem. Tak mijał dzień za dniem. Dorobiłem się nadciśnienia i całkiem słusznej masy 114 kg z wystającym "dumnie" brzuszkiem. Trochę z ciekawości, trochę z przekory przed samym sobą postanowiłem sprawdzić czy mogę jeszcze poprawić swój tryb życia. Był 12 stycznia 2019r, wyszukałem na google "szkoły sztuk walki" w okolicy. Wśród kilku innych odpowiedzi pojawił się link do TKD Gromowski. Umówiłem się na spotkanie. Przestraszony ale zaciekawiony pojawiłem się na pierwszym swoim treningu u trenera Damiana. Taekwondo stało się moim sposobem na życie. Poznałem wspaniałych ludzi, których widuję na każdym treningu. Dzięki systematycznym ćwiczeniom udało mi się zredukować wagę do 93 kg. bez specjalnej diety. Najważniejsze jednak jest to, że zmienił się mój sposób myślenia. Teraz wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Skoro po ósmej serii Dollyo Chagi leżę wykończony na parkiecie z tętnem 210bpm a Trener Damian krzyczy, że dam rade jeszcze kopać... to wstaję i daję radę ! :) Spotykam wielu ludzi dziwiących się, że "jeszcze mi się chce", mówiących " to nie dla mnie" albo "nie dałbym rady tak kopać". Zawsze odpowiadam "przyjdź i spróbuj, przekonaj się !". Każdy początkujący musi wiedzieć jedno, że w Teakwondo nikt nie będzie oceniał Cię negatywnie. "Obcy" ludzie z sali treningowej szybko stają się dobrymi kumplami i kumpelkami ;). Będziesz robić postępy według własnych możliwości i zaangażowania. Umiejętności jakie posiadasz będą się zwiększać po każdym treningu. Zdecydowanym na zmianę trybu życia polecam treningi w TKD Gromowski.Dla jeszcze niezdecydowanych niech sam będę najlepszym przykładem, że warto coś zmienić w swoim życiu. Natomiast jeżeli już coś zmieniać to z najlepszymi. Taekwon.”
“Brałam udział w kursie na płycie poślizgowej i zdecydowanie polecam! Instruktorzy wszystko dokładnie tłumaczą i dają praktyczne wskazówki, dzięki którym wiadome jest, jak zachować się w sytuacji poślizgu. Ćwiczenia na płycie to świetne doświadczenie – można bezpiecznie sprawdzić reakcję auta i swoje umiejętności w kontrolowanych warunkach.”
“Nie znajdziecie lepszego instruktora jazdy! Pan Bogdan jest na prawdę cierpliwy i spokojny. Gdy popełniłem błąd to się nie unosił, tylko na spokojnie tłumaczył co źle zrobiłem, a gdy tego potrzebowałem to się zatrzymywaliśmy i wszystko rozrysowywał na kartce, dzięki czemu od razu rozumiałem swoje błędy. Jestem świetnym przykładem przekładania wiedzy Pana Bogdana na kursanta, bo po 9 latach od nieznanego egzaminu i nie jeżdżenia autem wykupiłem kilka godzin i udało mi się zdać prawo za pierwszym razem. Na prawdę szczerze polecam! Chciałoby się, żeby wszyscy instruktorzy byli jak Pan Bogdan!”
“Jeśli szukasz szkoły językowej, w której nauka jest skuteczna, ale jednocześnie przyjemna i bez zbędnej presji, to gorąco polecam! Kamila jest fantastyczną prowadzącą – cenię jej zaangażowanie, różnorodne metody nauki i umiejętność dostosowania zajęć do naszych potrzeb. To pierwsze miejsce, gdzie spotkałam tak dobrze zbilansowane podejście do nauki języka. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, co sprawia, że atmosfera jest bardzo przyjazna i swobodna. Nie ma przytłaczających ilości materiałów do samodzielnej pracy – jeśli ktoś chce, może robić dodatkowe zadania, ale nie jest to obowiązek. Ogromnym plusem jest to, że Kamila regularnie pyta nas o opinie i chętnie dostosowuje zajęcia, aby były jeszcze bardziej efektywne. Czuję, że naprawdę zależy jej na naszym postępie. Dzięki temu nauka w tej szkole to czysta przyjemność!”
“Ta Pani co prowadzi dancehall to cudowna osoba, potrafi wyjaśnić, jest miła i daje dużo motywacji to pracy. Reszta ekipy też bardzo fajna. Ogólnie polecam ❤️”
“Trafiłam przypadkiem i zostanę na długo! Jako osoba początkująca, od pierwszych zajęć poczułam się odpowiednio zaopiekowana. Instruktorki pełne pasji oraz zaangażowania. Rewelacyjna atmosfera. Duży wybór zajęć, o różnych porach dnia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie polecam!”
“Polecam z całego serca. Chodzę od ponad półtora roku na zajęcia taneczne z westa, bywałam też na kursach z tańca towarzyskiego i użytkowego oraz bachacie. Atmosfera w szkole tańca jest bardzo przyjazna, a wręcz rodzinna. Utalentowani, otwarci do ludzi, przesympatyczni instruktorzy, przemiłe i bardzo pomocne osoby pracujące w recepcji. Rafał świetny nauczyciel, przede wszystkim profesjonalista, sam cały czas dba o swój rozwój w dziedzinie westa i co chwilę zdobwa kolejne nagrody. Do tego zaangażowany w rozwój toruńskiego westowego community, często organizuje bardzo wartościowe warsztaty zapraszając gości na wysokim poziomie zaawansowania, dzięki czemu możemy się uczyć od osób pro bez wyjeżdżania daleko. Szkoła tańca skutecznie przyciąga uwagę osób z innych miast, gdyż na organizowane wydarzenia zaczęły przyjeżdżać osoby z odległych miejscowości jak Poznań czy Łódź, co mówi już samo za siebie :)”
“Świetny klub, trenerzy naprawdę bardzo dobrzy, wszystko bezproblemowo, treningi bardzo przemyślane i dopasowane do osób i ich możliwości, wszystko bardzo zrozumiale tłumaczone i pokazywane. bardzo dobry kontakt z personelem. Jak tylko będę mógł znowu trenować to od razu tam wracam ;)”
“Genialny klub, super atmosfera, mega fajne treningi pod okiem doswiadczonych trenerów. Polecam wszystkim !!!”
“Gorąco polecam CrossFit Toruń. Wspaniale treningi,świetni trenerzy, sympatyczna i wspierająca grupa. Moje publiczne miejsce w którym czuję się jak w domu.”
“Świetne miejsce na rubinkowie, długo szukałam pilatesu dla siebie i JUST spełnił moje oczekiwania. Wszystkie instruktorki są bardzo profesjonalne i pilates z nimi to sama przyjemność. Ostatnio trafiłam także na zajęcia z instruktorem Mauricio i muszę przyznać, że daje wycisk ale również bardzo dba o odpowiednie rozciąganie po ćwiczeniach i kontroluje poprawność wykonywanych ćwiczeń. Kto jeszcze nie był u niego na zajęciach musi spróbować bo warto !!!”
“Nauka w małych grupach, zarówno konwerascje jak i nauka z podręcznikiem, rowniez w formie zabawy.polecam”
“Córki już 10 lat trenują i są bardzo zadowolone. Super Trenerzy i miła atmosfera!!!”
“Moje wszystkie 3 tatuaże robione są w tym studio ♥️ jestem zachwycona nie tylko wykonaniem, ale także podejściem. Pierwszy tatuaż robiłam 4 lata temu i nadal pięknie się trzyma ♥️”
“Świetna szkoła tańca. Wspaniala instruktorka mix dance dla dzieci. Uprzejmą i uśmiechnięta obsługa. Polecam z serca”