Przegląd katalogu
- 55 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 55 wyników
Przeglądaj school w Toruniu, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 55 wyników w Toruniu, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 1,860 opinii i ocen.
“Przedszkole godne polecenia!!! Przyjazne i bezpieczne. Bardzo duża ilość różnorodnych zajęć dla dzieciaczków (dogoterapia, szachy, muzyka etniczna, zumba) częste wyjazdy na zajęcia edukacyjne i wycieczki. Super kadra, zaangażowa, oddana, serdeczna, uśmiechnięta, dzieci zaopiekowane pod każdym względem!! Po czterech latach żegnamy się z Małymi Gigantami z łezką w oku. Polecam!!”
“-Jak to jest być uczniem Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu, dobrze? -A, wie Pan, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w Medyku najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem, i dziękuję Medykowi! Dziękuję mu; Medyk to śpiew, Medyk to taniec, Medyk to miłość! Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste! To umiłowanie z Medyka. To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład rozrabiam akryl, a jutro – kto wie? Dlaczego by nie – oddam się pracy masażysty i będę, ot, choćby, mas... doć— m-masować...”
“Świetna szkoła jazdy, załoga zgrana i profesjonalna, zdałem dzis kat. D za 1 razem, Pani Dorota ogarnia wszystkie kwity i zero problemów, natomiast Pan Mirek to zawodowiec, ma pojęcie o swoim fachu i doskonale uczy techniki jazdy, polecam, gorąco polecam wszystkim...J. Topolewski”
“Bogate możliwości rozwoju również są imponujące. Widziałem, że uczelnia oferuje szeroki wybór dodatkowych zajęć, organizuje konferencje, warsztaty i wydarzenia, które pozwalają studentom rozwijać się w różnych dziedzinach. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu to miejsce, które łączy znaczenie edukacyjne, profesjonalizm kadry, bogate możliwości rozwoju i inspirującą atmosferę. Edukacja, kadra, rozwój i atmosfera to cechy, które wyróżniają tę uczelnię. Gorąco polecam uczestnictwo w życiu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika każdemu, kto pragnie zdobywać wiedzę na wysokim poziomie, rozwijać się intelektualnie i być częścią kreatywnej społeczności akademickiej. Atmosfera kampusu również zasługuje na wyróżnienie. Widziałem, że kampus Uniwersytetu Mikołaja Kopernika jest pełen energii, twórczości i spotkań naukowych, co sprawia, że studenci mogą się w pełni zaangażować w życie akademickie.”
“Nowoczesna uczelnia, a wykładowcy rzeczywiście praktycy, którzy coś w branży rzeczywiście osiągnęli. Dziekanat przede wszystkim służy studentom a nie jest wrogi jak na innych uczelniach.”
“Najlepsza szkoła dokształcająca, sympatyczny zespół pedagogiczny pomoże w każdej sprawie.”
“Kultowe toruńskie liceum, cóż dodać wiecej”
“Bardzo interesująco prowadzone zajęcia w ramach Uniwersytetu Dziecięcego - syn zachwycony zarówno rzeźbieniem w glinie, jak i w drewnie.”
“Jedzenie tu było przepyszne nauczycielki bardzo miłe i fajne.”
“Bardzo miła, kompetentna i sympatyczna dyrekcja.”
“Ja również polecam. Szkoła naprawdę jest świetna. Dzieci bardzo dużo się uczą odpowiedzialności, tolerancji, przyjaźni. Biorą udział w różnych konkursach, apelach, uroczystościach. Jest wiele wycieczek integracyjnych w terenie. Nauczyciele też są super, mają bardzo dobre podejście do dzieci. Nie rozumie jak można wystawić jaką kolwiek opinię o szkole nie znając jej.”
“Bardzo dobra szkola, interesujace zajecia na kierunku Technik Administracji. Polecam.”
“Wspaniałe miejsce do rozwoju dzieci. Polecam”
“Dobra alternatywa dla szkół państwowych. Dodatkowo mieści się tam wysokiej klasy przedszkole”
“bardzo polecam szkółkę, zdałem za pierwszym, mega miła atmosfera”
“Bardzo lubię tą szkołę pozdrawiam naszą panią Bagusławe skibicką. SUPER SZKOŁA!!!!”
“Super szkoła. Dzieciaki mają wsparcie ze strony kadry nauczycielskiej. Widać, że ośrodek się rozwija. Polecam”
“Miła atmosfera oraz super opieka .POLECAM”
“Byłam w szkole jazdy na kursie na kategorię B, Pan przygotował mnie cudownie jak do egzaminu teoretycznego jak i do praktycznego. Ogromną cierpliwość co w moim przypadku na pewno była potrzebna. Polecam z całego serca! ❤️”
“Moje obie córki są w tej szkole, jedna w tym roku kończy, druga ma przed sobą kolejnych kilka lat. Bardzo cenimy sobie współpracę z Nauczycielami oraz Dyrekcją. Dzieci w tej szkole nie mogą narzekać na nudę, że względu na szereg dodatkowych zajęć. Polecam.”
“Moja była szkoła, zarówno kadra jak i atmosfera nie do zapomnienia. Wzor do nasladowania dla kazdej szkoły :))”
“Super szkoła. Świetna duża sala gimnastyczna, basen. Pyszne obiady. Przy szkole działają harcerze, są zajęcia sportowe i wiele innych zajęć poza lekcyjnych. Fajne Panie w świetlicy, które animują dzieciom czas. Bogata oferta biblioteki. Wysoki poziom nauczania.”
“Polecam szkołę, profesjonalna kadra nauczycielska”