Lekcja. Ośrodek szkolenia kierowców
“Świetna szkoła jazdy, załoga zgrana i profesjonalna, zdałem dzis kat. D za 1 razem, Pani Dorota ogarnia wszystkie kwity i zero problemów, natomiast Pan Mirek to zawodowiec, ma pojęcie o swoim fachu i doskonale uczy techniki jazdy, polecam, gorąco polecam wszystkim...J. Topolewski”