Przegląd katalogu
- 2,594 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 2594 wyników
Przeglądaj restaurant w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,594 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 1,272,939 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restaurant z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Świecie i innych.
“Smaczne jedzenie, duże porcje, a to wszystko w przystępnych cenach.”
“Pan mega w porządku, przyjął nas mimo, że za chwilę zamykał, pogadał jak z kolegami, zrobił MEGA burgery, polecam ciepło każdemu”
“5 gwiazdek to za mało dla tego miejsca. Mięso i sosy robione przez właściciela i czuć jakość w pozytywnym znaczeniu. Surówki robi właścicielka, czy żona właściciela. Jeśli chcesz zjeść kebab, przyjdź tutaj. Smakował nawet mojemu mężowi, a on jest bardzo wybredny co do kebabów. Na zdjęciu mały talerz z kurczakiem i średnia tortilla z wołowiną. Nawet w Warszawie nie jadłam tak dobrego kebaba, a nie jednego i nie dwa tam jadłam.”
“Absolutnie spektakularny burger w tej cenie to jakiś kosmos, wybranie jakiegoś paskudnego kebsa z kuli mocy zamiast tego powinno być uznawane za zbrodnie ”
“Desery serwowane w lokalu bardzo dobre. Atmosfera, wystrój lokalu oraz obsługa na najwyższym poziomie. Lokal warty odwiedzenia podczas wizyty w zamkowym Golubiu-Dobrzyniu”
“Chillout & Food w Kowalu to nie tylko pyszna, kraftowa karkówka, ale też fantastyczna atmosfera, gdzie każdy moment smakuje wyśmienicie. Zawsze świetna obsługa i wyjątkowy …smak, który przyciąga na długo!”
“Wszystkie potrzebne mi rzeczy kupiłem i miła Pani porady-fachowej też mi udzieliła.Naprawdę dobry sklep z miłą obsługą.Dziękuję”
“Byłam po raz pierwszy, gdyż nie jestem amatorką sushi, wybrałam bowl z krewetkami, które były bardzo dobre. Córka zamówiła burgera z wędzonym łososiem, również zadowolona była z wyboru. Lemoniada idealna, herbata jaśminowa pięknie podana. Obsługa bardzo sympatyczna. Wewnątrz panuje przyjazna atmosfera, jedyny minus to brak roślinek w witrynie, które nadały by bardziej intymnego klimatu.”
“Pozytywne opinie z Google potwierdzily się. Pyszny chlodnik i filet drobiowy w sosie kurkowym z surówką. Dobre jedzenie, porządne porcje i niewygórowane ceny. Warto tu wstapić :)”
“Bardzo dobry burger, miła obsługa, krótki czas oczekiwania. Polecam.”
“Jestem mega zadowolony towar super klasa i ten smak extra polecam :):):”
“Zamówiliśmy pielmieni oraz barszcz czerwony. Panie były bardzo uprzejme i miłe, a jedzenie smakowało jakb robiła je babcia ! Takiego barszczu nikt by się nie powstydził podać na wigilii ! Pachniał suszoną śliwką, miał przepiękny kolor ! A pielmieni było ręcznie robione. Jestem zachwycona tym niepozornym miejscem ! Polecam z całego serca !”
“Pyszna pizza, smaczna sałatka z tuńczykiem. Miła obsługa. Polecam.”
“Chciałbym podziękować za wspaniałą obsługę. Pani Marina i Pani Oksana są niesamowite – bardzo miłe i profesjonalne.Sushi było świeże, pięknie! Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz. Polecam każdemu!”
“mielismy tam wesele 3 miesiace temu, sala bardzo przestronna z wyjsciem na ogród, mozna ustawic stoly okragle lub podluzne jak kto woli. Jedzenie znakomite, polecam kazdemu takze candy bar :)”
“Rewelacja! CREMAJO to absolutnie mój numer jeden wśród majonezów o obniżonej kaloryczności. W składzie nie ma chemii, można smarować bez wyrzutów sumienia :D”
“Pragnę z całego serca polecić Dwór Hulanka do organizacji wesela i poprawin!!! Obsługa przeszła moje najśmielsze oczekiwania- zaczynając od niesamowicie profesjonalnej i miłej obsługi pana managera Damiana, którego doświadczenie i dbałość o najmniejszy szczegół pozwoliły mi jako Pannie Młodej być kompletnie spokojną o nadchodzące wydarzenie :) kontakt z Panem Managerem również był na najwyższym poziomie i dbał o to, by każda moja wiadomość, czy wizyta w celu sprawdzenia sali pod względem ustawienia dekoracji czy przećwiczenia tańca, odbyła się bez problemu. Problemu nie stanowiły również nagłe zmiany w ilości gości czy wynajmowanych pokoi. Mówiąc o pokojach - nigdy nie dostałam od gości weselnych tyle pochwał odnośnie standardu i wyposażenia pokoi hotelowych w sali weselnej :) W dniu wesela wszystko było dopięte na ostatni guzik - zaczynając od przemiłej obsługi, która ze zdolnością czytania w myślach gości idealnie interpretowała momenty, kiedy należy wymienić talerz czy podać jedzenie, jednocześnie pozostając "w cieniu" w ważnych momentach ceremonii. Pan Damian, przebrany jako niepowtarzalny Pan Twardowski, brał czynny udział w wydarzeniu i jednocześnie miał oko na pracę współpracowników. Pragnę również pochwalić dobry kontakt pracowników Hulanki z podwykonawcami (takimi jak DJ, fotograf, kamerzyści). Dzięki temu impreza miała płynny przebieg, i było odczuwalne, że usługodawcy mają nad nią pełną kontrolę (mimo, jak się potem okazało, drobnych opóźnień). Pracownicy Dworu HULANKA gwarantują pełną profesjonalizmu obsługę i pewność że każdy aspekt organizacyjny będzie przygotowany na 100%, tak, że Para Młoda nie musi się absolutnie niczym martwić, a goście wychodzą z zabawy zadowoleni :)”
“Byłem przejazdem w Bydgoszczy i szukałem jakieś pizzeri pozytywnie zaskoczyło mnie to miejsce bardzo małe i równie dobrze bardzo pysznie można szczerze nazwać to miejsce "osiedlowa pizza" po pierwszym gryzie czułem że mam doczynienia z prawdziwą naturalna pizza w której nie ma żadnej chemii a osoby które to przyrządzają robią to z pasji a nie z przymusu jak w niektórych restauracjach bardzo pozytywne miejsce i polecam każdemu na spróbowanie czegoś nowego z pewnością jak kiedyś będę w okolicy to za każdym razem będę was odwiedzać ☺️”
“Jedzenie bardzo dobre, robione na świeżo, porcja duża, bardzo miła pani przyjmująca zamówienia, lokal kameralny, czysty. Chętnie wrócę przy kolejnej wizycie w Bydgoszczy.”
“Dawno nie byłam na tak wspaniałej kolacji, pod każdym względem. Wspaniała i serdeczna obsługa, która trafnie doradza, czy to dania czy też drinki. Jeśli chodzi o jedzenie- coś niesamowitego! Czuć, że składniki są bardzo wysokiej jakości a same dania przygotowywane w staranny sposób. Z całego doznania kulinarnego mogę śmiało polecić każde danie, chociaż tatar oraz makaron z truflą przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Gorąco polecam!”
“Zasugerowaliśmy się opiniami i nie zawiedliśmy się. Zdecydowanie polecam to miejsce. Sosy świetnie dopełniły smak burgera. Warzywa były świeże, a mięso soczyste.”
“Przechodziłem przypadkiem. Byłem na zleceniu w okolicy i wpadłem na coś orzeźwiającego. Byłem mile zaskoczony jakością obsługi i unikalnym menu. Z początku byłem sceptyczny co do koncepcji zdrowego shake'a, ale ostatecznie się zdecydowałem i nie żałuję. Bardzo orzeźwiający i smaczny. Naturalna słodycz owoców sprawia, że nie byłem przesłodzony a dodatek siemienia lnianego i płatków owsianych dodatkowo mnie nasycił i dodał energii do dalszej pracy. Dziękuję bardzo i oby tak dalej. Serdecznie polecam.”
“Serdecznie polecam wszystkim skorzystanie z menu Gastro Szefa. Pan Mateusz to niesamowity profesjonalista i znawca swego fachu. Jedzenie pyszne, świeże, z pomysłem i dużo :-) Będę tutaj wracać.”
“To już kolejna moja wizyta w kawiarni Pomorska 15 i za każdym razem jestem równie zachwycona. Zarówno matcha, jak i kawa są tutaj na najwyższym poziomie – aromatyczne, idealnie przygotowane i pięknie podane. Miejsce ma niepowtarzalny klimat: przytulne wnętrze, miła obsługa i atmosfera, do której chce się wracać. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych kawiarni w mieście!”
“Pyszne jedzenie, świeże, przygotowane w świetny sposób! Poza tym jest dużo miejsca do siedzenia pod wiatą. Przyczepa z neonem prócz kulinarnych pyszności i chwili postoju dla zgłodniałych, ożywiła miejsce, w którym się znajduje. Polecam maczanki i zapiekanki! :) z racji bliskości zamieszkania, z pewnością zjem tu nie jeden posiłek!”
“Miejsce 10/10! Jedliśmy kaczkę oraz polędwicę każde danie było dopracowane w najmniejszym detalu. Smaki nieoczywiste, a jednocześnie idealnie ze sobą współgrające i wzajemnie się uzupełniające. Bardzo miłym akcentem było to, że szef kuchni osobiście podchodził do gości, pytając, czy wszystko nam smakuje.”
“Stare Metropolis to nasz stały punkt wyjazdowy do Torunia. Jedzenie bardzo dobre, bardzo miła obsługa. Klimatyczne miejsce. Przede wszystkim szybko znajduje się stolik pomimo braku rezerwacji. Będziemy wracać na pewno.”
“Restauracja Esencja w Toruniu to prawdziwa perełka kulinarna. Zamówione pierogi z gęsiny okazały się absolutnym hitem – bogactwo i różnorodność smaków zachwycały od pierwszego kęsa. To jedno z tych dań, które na długo zostają w pamięci. Na przystawkę wybrałam tatar wołowy – idealnie zbalansowany, świeży i dopracowany w każdym szczególe. Cały wieczór spędzony z partnerem był niezwykle przyjemny, a atmosfera miejsca tylko to potęgowała. Wnętrze jest nowoczesne, a zarazem ciepłe i przytulne, z pięknymi, świeżymi roślinami, które dodają uroku. Na duży plus zasługuje też obsługa – kelnerka była bardzo miła i swobodna, dzięki czemu kolacja przebiegła w luźnej, sympatycznej atmosferze. Esencja to miejsce, do którego z pewnością chce się wracać.”
“Jeśli szukasz tortu, który będzie wyglądał jak z obrazka, zamówisz taki w Cukierni Pie Town. Zamawiamy tutaj torty na urodzinki dzieciaków od lat i każdy jest dziełem sztuki.”
“Zamówiliśmy Poke Bowl z kurczakiem i łososiem 430 gramów. Składniki świeże, porcja spora, danie nie było suche i cena adekwatna do porcji. Kurczaka mogłoby być odrobinę więcej. W obu daniach sosy były bardzo delikatne w smaku.”