Opinie

  1. Patryk ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, super klimat. Spring rollsy i krewetki tygrysie bardzo dobrze przyrządzone. Bardzo dobre miejsce na wypad w kilka osób jak i na wypad we dwoje.

  2. D “Dorra” D ★★★★★

    Przede wszystkim, baaaardzo dobra obsługa.Kelner pilnuje stolika, nie trzeba było prosić nawet o serwetki, gdy się skończyły, od razu były uzupełnione.Jedzenie bardzo dobre i bardzo estetycznie podane.Bardzo dobre drinki.Ceny do przyjęcia.

  3. Małgorzata W. ★★★★★

    Zawsze chętnie odwiedzam to wspaniałe miejsce! Przede wszystkim miła obsługa. Gość zawsze jest mile widziany a kelnerzy służą pomocą. Jedzenie jest zawsze dobre nigdy nie było sytuacji aby coś było nie tak. Sposób podania i przyrządzenia zawsze spełnia moje oczekiwania! Drinki są przyrządzane z wyjątkową starannością. Zawsze 10/10. Uwielbiam kiedy dostaje danie takie same które widnieje w karcie. Nie pozmieniane i zupełnie inne. To duży plus. Porcje są wystarczająco duże a ceny są odpowiednie do jakości dań. Jeśli szukacie miejsca na relax to właśnie tutaj ❤️

  1. Equestria J.W ★★★★★

    Bardzo oryginalna karta zarówno dań jak i drinków/lemoniady. Do tej pory miałam okazję zjeść jedynie burgera i spróbować czterech drinków, napewno wrócę po więcej. Obsługa pomocna i miła. Ładne wnętrze i fajny klimat. Jedynie ceny potraw mogłyby być ciut niższe.

  2. M R ★★★★★

    Klimatyczne miejsce, w którym można miło spędzić czas i odpocząć lub rozrywkowo spotkać się ze znajomymi. Jedyne miejsce jakie znam w Bydgoszczy gdzie można rozkoszować się szisza. Można też coś zjeść, aczkolwiek tego nie próbowałem więc nie oceniam. Skosztowaliśmy jednak drinków i te uważam za średnie. Słodkie aż za bardzo co zabija smak alkoholu który staje się niewyczuwlany. Prędko przerzuciliśmy się z drinków na whisky to jednak był dobry ruch.

  3. Andrzej Szymański ★★★★★

    Pierwszy raz byłem i ewidentnie nie ostatni. Szaszłyk po marokański jest inny niż wszystkie, trochę mała porcja jak za tą cenę ale w połączeniu z Ramenen najadłem się pod korek. Miła obsługa, widok na wyspę młyńska, ładny wystrój. Śmiało można przyjść na rodzinną kolację czy na randkę

  1. Krzysztof Jenszak ★★★★☆

    Jedno z niewielu miejsc w Bydgoszczy gdzie można zapalić shishe, a przy okazji wypić drinka i coś zjeść. Zdecydowanie tęsknię za "stara Sansarą" na ulicy Długiej. Nowy lokal jest spory i niestety aspiruje do ekskluzywnego miejsca. Świadczą o tym przede wszystkim ceny, które moim zdaniem są zbyt wysokie. W karcie ogromy wybór alkoholi, niestety piwo jedynie 0.33 L za 13 zł. Spośród drinków miałem okazję spróbować kilku, niektóre były lepsze, a niektóre gorsze, trzeba liczyć 25-30 zł za drinka. Shisha to królowa wieczoru w tej restauracji. Cena (50-60 zł) cóż, myślę że rozsądna. Wybór smaków ogromny. Niestety obsługa nie wie co polecić bo jest aż 50 różnych smaków. Zamówiłem sobie burgera z wołowiną i mi smakował. Był poprawny, dobry, jedynie mięso zbyt przysmażone. Na mój gust za bardzo. Frytki kiepskie. Znajomi zamówili tatara i makaron Udon i polecają.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sansara?

Sansara znajduje się przy Poznańska 10, 85-129 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sansara?

Można skontaktować się z Sansara pod numerem +48 888 080 030

Jak można dotrzeć do Sansara?

Do Sansara można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements