Przegląd katalogu
- 98 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 98 wyników
Przeglądaj private school w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 98 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 4,880 opinii i ocen.
“Polecam z całego serca, przyjemna atmosfera podczas zajęć - masa przekazanej wiedzy - to jest miejsce do którego idzie się z przyjemnością. Podczas nauki nie ma stresu, nacisku ze strony lektora. Mariolka to kobieta z sercem na dłoni!”
“5 gwiazdek, to zdecydowanie za mało ;) Jeśli ktoś planuje zrobić prawo jazdy na kategorie motocyklowe, to tylko w Szkole na dwóch kołach. Kamil ze swoją ekipą robią naprawdę kawał dobrej roboty, jeśli chodzi o szkolenie przyszłych motocyklistów i motocyklistek ;) Profesjonalne podejście na każdym etapie kursu, jak i nawet przed. Wyczerpująco odpowiadają na nurtujące pytania dotyczące przebiegu szkolenia, czy samego egzaminu w WORD. Profesjonalna kadra instruktorów, którzy nawet z największego beztalencia zrobią rasowego motocyklistę ;) Do każdego kursanta podchodzą indywidualnie i chętnie przekazują swoją wiedzę. Duży plac powoduje, że nikt nie siedzi nikomu na ogonie i każdy ma swobodę ruchu Jednym słowem POLECAM!!!”
“Bardzo dobry i profesjonalny kurs języka angielskiego. Indywidualne zajęcia z lektorem dają niesamowite rezultaty. Szkoła zapewnia podręczniki i dogodne godziny zajęć . Polecam , warto skorzystać .”
“Po długiej przerwie od ostatniego egzaminu postanowiłam wziąć kilka lekcji w tej szkole jazdy na automacie. Zdałam od razu :) Nauka u pana Sławka rzeczowa z naciskiem na samodzielne myślenie. Polecam.”
“Polecam jako placówke edukacyjną. Studenci często uczestniczą w różnego rodzaju akcja w których doskonalą swoje umiejętności. Wysoko wykwalifikowani wykładowcy szkolą kadrę na wysokim poziomie. Polecam”
“Szkoła jazdy na wysokim poziomie z niską ceną. Instruktor potrafi wszystko wytłumaczyć z ogromną cierpliwością. Posiada szeroką wiedzę i odpowiada na każde pytania. Instruktor przede wszystkim uczy jak się jeździ na co dzień a nie jak zdać egzamin co nie które szkoły.”
“Bardzo miła atmosfera, bardzo profesjonalne podejście do nauczania, w taki sposób, że nie można doczekać się kolejnej lekcji. Szczerze polecam dla osób, które naprawdę chcą się nauczyć języka w każdym wieku. Pozdrawiam”
“Świetna kadra. Rozwój i opieka na najwyższym poziomie. Polecamy”
“Moja córka uczęszcza do tej szkoły 6-ty rok. Jesteśmy bardzo zadowolone! Nauka z native speakerami to duża wartość dodana tej szkoły!”
“Bardzo dobra szkoła, zdane za pierwszym bez żadnego błędu. Dzięki Panu Piotrowi i Michałowi, którzy mają ogromne pokłady cierpliwości i dają dobre wskazówki szłam na egzamin spokojna. Ogromnie polecam kurs w tej szkole a dla kobiet są obniżone motocykle co nie wszędzie się spotyka. Plac blisko WORD nie musisz jechać przez pół miasta aby dojechać na „trasy” egzaminacyjne.”
“Magda jest wspaniała osobą, przekazuje energię, którą leczy ciało, dosłownie. To najlepsze miejsce dla Ciebie, polecam z całego serca. Poprawisz kondycję, nauczysz się słuchać siebie i własnego ciała, wyciszysz się i tak jak w moim przypadku pokochasz jogę. Bez oceniania, pełna akceptacja, w swoim tempie i z cudownymi osobami!”
“Jestem niezwykle zadowolony z korepetycji z angielskiego, której miałem przyjemność doświadczyć. Nauczyciel jest nie tylko świetnie wykwalifikowany, ale także pasjonujący, co sprawia, że nauka staje się fascynującym procesem!”
“Wspaniały personel ze świetnym podejściem do dzieci.”
“Duża rzetelność i zaangażowanie ze strony prowadzących”
“Jestem ogromnie wdzięczna i wzruszona za oprawę muzyczną wesela. Muzyka na żywo grana przez całą imprezę, to niesamowite przeżycie. Cudowny duet! Wspaniałe głosy! Ja, mój mąż i wszyscy goście byliśmy zachwyceni. Wszyscy bawili się świetnie, a ja nie mogłam wymarzyć sobie lepszej muzyki na swoim weselu. Impreza od początku do końca poprowadzona rewelacyjnie. Z całego serca dziękuję, gorąco polecam i głęboko wierzę, że jeszcze na jakieś imprezie się spotkamy!”
“Jestem zachwycona lekcjami czytania ze zrozumieniem dla mojego synka! Nauczycielka wykazuje nie tylko ogromne zaangażowanie, ale także umiejętność dostosowania materiału do potrzeb i zainteresowań mojego dziecka. Dzięki jej profesjonalizmowi i cierpliwości, pociecha nie tylko doskonali swoje umiejętności czytania, ale również rozwija się jako kreatywny myśliciel. Lekcje są nie tylko edukacyjne, ale także pełne radości i pozytywnej energii, co sprawia, że synek z niecierpliwością oczekuje każdej kolejnej lekcji. Polecam z całego serca!”
“Studjo wokalne działowa-Art to Studjo w którym nauczysz sie śpiewać. Prowadzone przez Magdalene, która jest wymagającą, skuteczną i miłą osobą. I wie co robi. Nauczyciel z powołania. Ja chodzę do Magdy już od roku czasu i zaczynałem od podstaw, jestem w pełni zadowolony z lekcji, nagrałem nawet u Magdy swoją świczną piosenke i kolejna w drodze.”
“Zespół Never2deep to fantastyczni ludzie! Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Ekipa zgrana, zawsze można liczyć na ich zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Widać, że tworzą to ludzie z pasją. Polecam!!!”
“Polecam szkołę. Syn chodzi już 3 rok i jest bardzo zadowolony.”
“Szkoła spełnia moje oczekiwania względem nauki. Córka polubiła język angielski i zaczyna go używać w życiu codziennym. Dzięki lektorom ze szkoły pani Zosi jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu ;)”
“Świetna miejscówka jak na szkołę językową(przy samym rondzie fordońskim), ale co najważniejsze - pracują tam lektorzy z powołania. Bardzo polecam Panią Izę, która przygotowała mnie do matury rozszerzonej z angielskiego w czasie pandemii. Bez Really Nice English na pewno nie zdałabym na 98%!! :))) Można uczyć się stacjonarnie, ale też online, jeśli jest potrzeba. Bardzo dobra komunikacja i atmosfera.”
“Najlepsza szkoła jazdy w mieście a Pan Tadeusz instruktor z powołania naprawdę polecam dzięki niemu zdałam”
“Po paru miesiącach widoczny jest postęp i efekty wspólnej pracy. Indywidualne podejście do ucznia, możliwość odrobienia lekcji w innym terminie, kiedy nie mogłam w niej uczestniczyć i dobra cena. Jak najbardziej polecam!”
“Lekcje zawsze bardzo ciekawe i starannie przygotowane, dużo rozmów i dyskusji, co jest najważniejsze przy nauce języka! Godziny mimo mojego szalonego grafiku zawsze udało nam się zgrać. Polecam !! :D”
“Polecam lekcje angielskiego z Panią Anią. Cieszę się, że trafiłam na tak dobrego nauczyciela.”
“Bardzo polecam, niezwykle rozwijające zajęcia z native speakerem, konwersacje na każdy temat, dzieci bardzo zadowolone.”