Przegląd katalogu
- 861 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 861 wyników
Przeglądaj klinika w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 861 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 62,035 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera klinika z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Osielsko, Inowrocław, Solec Kujawski i innych.
“Panowie zgodzili się pomóc tego samego dnia po awarii alternatora w drodze na wakacje. Przy okazji poprawili mocowanie kompresora klimatyzacji niechlujnie zrobione przez innego "fachowca". W sytuacji kryzysowej można na nich liczyć.”
“Po kolejnej wizycie w tym miejscu i gabinecie mogę polecić z czystym sumieniem i ogromnym zadowoleniem z całej wizyty. Pełen profesjonalizm oraz przyjazna obsługa pacjenta. Leczenie przebiegło bezboleśnie a z efektu jestem bardzo zadowolona.”
“Polecam z całego serca. Super Pani Doktor, rzeczowa ale bardzo sympatyczna. Ma fach w rękach. Przeprowadziła zabieg usunięcia przepukliny i kastracji u naszego 8mio letniego królisia. Łatek ma się świetnie. Dodatkowy atut oczywiście bardzo przystępne ceny. Mega jesteśmy zadowoleni.”
“Profesjonalne miejsce. Jeździłam tam z moim ś.p psem a aktualnie jeżdżę z kotką. Obsługa profesjonalna. Każdy życzliwy i pomocny. Kiedy dzwonię to zawsze dostaje odpowiedź a także oddzwaniają, kiedy muszą coś skonsultować to z lekarzem. Z całego serca polecam ! Pozdrawiam z naszą Lolą :)”
“Pomogą tam moja córka i chwali sobie tam to miejsce i pasuje”
“Korzystamy ze pomocy Centrum od kilku lat. Jako mama cieszę się, że miejsce to tak się rozwija oferując nowe formy wsparcia, zatrudniając świetnych specjalistów. Realizując ciekawe projekty. Centrum to miejsce niezwykle otwarte, w którym nigdy nie odmówiono nam pomocy. Jeśli zależy Państwu na profesjonalnej diagnozie i terapii. Bardzo indywidualnym podejściu do dziecka i rodzica, to naprawdę szczerze polecam.”
“Bardzo miła obsługa,super wykonane przekłucie. Polecam bardzo”
“Dziękuję P.Michałowi. Miły ale konkretny facet zna się na rzeczy. Dziś byłem pierwszy raz na pewno nie ostatni. Daje 5gwiazdek za dobrą robotę. Jestem zadowolony a wyszło lepiej niż myślałem. KLASA. Miła rownież Pani asystent. Polecam.”
“Korzystamy ze pomocy Centrum od kilku lat. Jako mama cieszę się, że miejsce to tak się rozwija oferując nowe formy wsparcia, zatrudniając świetnych specjalistów. Realizując ciekawe projekty. Centrum to miejsce niezwykle otwarte, w którym nigdy nie odmówiono nam pomocy. Jeśli zależy Państwu na profesjonalnej diagnozie i terapii. Bardzo indywidualnym podejściu do dziecka i rodzica, to naprawdę szczerze polecam.”
“Sprawa z psem, skomplikowana, potrzebna była operacja żołądka. Lekarze podeszli do sprawy poważnie, starannie i z dużym oddaniem. Pies wyzdrowiał. Polecam.”
“Chodziliśmy do Pani weterynarz, gdy miała jeszcze gabinet w poprzedniej lokalizacji. Profesjonalna i kompetentna, bardzo empatyczna w stosunku do psa.”
“Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia!- profesjonalne podejście i bardzo sympatyczna atmosfera!- polecam wszystkim wahajacym się - nie ma na co czekać- u mnie efekt przerósł oczekiwania.”
“Wybierałam placówkę na zabieg bardzo długo i nie żałuję swojej decyzji. Opieka w rejestracji od pierwszego kontaktu wspaniała, udzielają wyczerpujących informacji na zadane pytania, dr Łuczak przemiły i profesjonalny, podczas konsultacji szczerze powiedział co uda nam się osiągnąć i tak też zrobił, sam zabieg przyjemny, bezboleśnie i w miłej atmosferze. Pani Pielęgniarka towarzysząca Dr to cudowna niezwykle profesjonalna osoba. Zostałam zaopatrzona zarówno w leki jak i opatrunki, dodatkowo rozpiska co wolno i czego nie wolno oraz jak dokładnie dawkować leki i dbać o miejsce zabiegowe. Wizyta w dniu ściągnięciu szwów o czasie i na takim samym poziomie jak wszystko. Bardzo polecam placówkę, przy wyborze na korektę powieki górnej.”
“Zdecydowanie polecam ptofesjonalista w swoim fachu dodatkowo nie bierze jak za zboże wizyt”
“Bardzo starannie wykonane stylizacje paznokci - z pewnością mogę powiedzieć, że najlepiej w Toruniu i okolicy. Stylistki w Raw stawiają na jakość, a nie kierują się powszechną zasadą „byle obsłużyć jak najwięcej klientów”. Gdybym mogła dałabym 6 gwiazdek, ale Google pozwala tylko na 5 ;) Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś chce mieć piękne i zadbane paznokcie :)”
“Pani lek. wet. Janina Heine to wspaniała weterynarz z ogromnym doświadczeniem i ciepłym podejściem do zwierząt. Od samego początku czuć u niej życzliwą atmosferę, co sprawia, że zarówno właściciel, jak i pupil czują się spokojnie i bezpiecznie. Nasza suczka Lola bardzo ją lubi – nie boi się wizyt, co mówi samo za siebie! Sterylizacja przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji, a Pani Janina dokładnie wszystko wyjaśniła i zadbała o Lolę najlepiej, jak można sobie wymarzyć. Z całego serca polecam!”
“Wspaniała,bardzo zaangażowana Pani Doktor Weterynarii.Nigdy,a będąc wielokrotnie,nie przekładała zysku za leczenie,nad znalezieniem przyczyny choroby i zastosowaniem leczenia u naszych piesków.Zaufana i z wielkim sercem lekarz weterynarii.”
“Od 7 lat przychodzę do tej przychodni z moim psem i przez cały ten czas ani razu się nie zawiodłam. Zespół jest niezwykle sympatyczny, zawsze podchodzą do zwierząt z troską i ogromną cierpliwością. Widać, że mają ogromne doświadczenie i wiedzę, co daje poczucie, że mój pies jest w najlepszych rękach. Obecnie mam przyjemność uczęszczać tu także jako praktykant i z bliska widzę, jak profesjonalnie i z sercem podchodzą do każdego pacjenta. Z czystym sumieniem polecam tę przychodnię każdemu opiekunowi zwierzaka!”
“Polecam jak najbardziej. Nimfa z zaparciem jaja, w mojej miejscowości nikt się nie podjął. Tutaj szybka narkoza, zdjęcie i usunięcie jaja . Papużka lata, grandzi i nie ma śladu choroby. Polecam i pozdrawiam personel”
“Polecam tę przychodnię w 100%. Cztery szczeniaki ok. 10 dniowe zostały odebrane wraz z matką i trafiły do azylu Psi Głos koło Kruszwicy. Niestety jeden z nich najprawdopodobniej nie zdołał ogrzać się przy matce (która też nie była w najlepszym stanie) i o mało nie zamarzł. Potrzebna była dla niego pilna opieka, której pani weterynarz pomimo końca pracy mu nie szczędziła i poświęciła mu bardzo dużo czasu cały czas go masując i podając odpowiednie leki. Na początku wizyty piesek był tak wychłodzony, że nawet termometr nie chciał się włączyć natomiast pod koniec wizyty rozgrzał się już do temperatury 32,4°C. Bardzo dziękuję pani weterynarz za całe serce jakie włożyła w jego uratowanie. Piesek trafił teraz do wolontariuszki, która dalej walczy o jego życie i dała mu imię Lili, dlatego w imieniu Lili jeszcze raz bardzo dziękuję.”
“Jesteśmy zadowoleni z wizyty w tym gabinecie,szybko sprawnie i na temat beż ,,naciągania,, niewiadomo na jakie choroby.Wczesniej z innymi psami korzystałam z ,,renomanego gabinetu dr B w Inowrocławiu i ciągle coś. Dr Ciocia jest ok ,pozdrawiam Masza”
“Wszystko super, bardzo fajna atmosfera i bardzo miłe panie, profesjonalizm, dwie córki zadowolone i z chęcią wracają”
“Gorąco polecam ten gabinet stomatologiczny. Leczymy się tutaj rodzinnie. Wysoko oceniam fachowe i miłe podejście do pacjenta, wyrozumiałość i chęć pomocy. Ostatnio córka została przyjęta jeszcze tego samego dni kiedy zgłosiłem rano, że potrzebna jest wizyta na cito z dużym bólem zęba.”
“Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat Centrum Medyczne Szubińska. Lekarze, których miałam okazję poznać, to naprawdę profesjonaliści o najwyższych kompetencjach. Dr Jakub Cieściński, Dr Jakub Puchała, Dr Czanita Ciecińska, Dr Hanna Wikariak, Dr Monika Piter, Dr Dorota Bednarska oraz Dr Katarzyna Białecka to lekarze, którzy wykazują się nie tylko ogromną wiedzą, ale także dokładnością i kulturą osobistą. Ich diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne, co daje mi pełne zaufanie do ich pracy. Co ważne, okazują wsparcie w trudnych sytuacjach, służąc nie tylko fachową pomocą, ale także ciepłym słowem i empatią, co bardzo pomaga pacjentom przejść przez trudne chwile. Kadra menadżerska również zasługuje na pochwałę – jest bardzo kompetentna, umożliwiając szybkie i dogodne terminy wizyt. Z czystym sumieniem polecam to miejsce i dziękuję za profesjonalną opiekę. Pozdrawiam Was, jako Was jako stały pacjent.”
“Rozpocznę od tego, że serdecznie polecam wszystkim Pana Wojciecha Falkowskiego. Korzystałam kilka miesięcy z jego profesjonalnej terapii. Sposób przekazywania jego olbrzymiej wiedzy, stworzona atmosfera jest wspaniała. Jakość mojego życia zdecydowanie uległa poprawie. Jestem mu bardzo wdzięczna.wdzięczwdzięczna wdzięczwdzięczna osobie dzięki której znalazłam się UBwdzięcznwdzięcznażze”
“Jestem z Państwem od wielu lat i niezmiennie jestem bardzo zadowolona z poziomu leczenia , wnikliwości oraz wysokiej kultury osobistej .”
“Po raz drugi odwiedziłam Centrum Medyczne przy Chopina, pierwszy raz u Dr Sands, teraz u Dr Tokarczyka. Każda wizyta przebiegła bez zarzutu, profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Jeśli będę znów potrzebować prywatnej wizyty na pewno umówię się tutaj ponownie:) Pozdrawiam”
“Bardzo dobra obsługa. Kotki super zaopatrzone. Polecam”
“jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i podejścia lekarzy . sprzęt jak i obsługa na wysokim poziomie . nic dodać nic ująć tylko poleci jak ktoś szuka dobrego okulisty . podarowali terminem gdzie szpital miał dopiero za 3 lata córka jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi w tym centrum”
“Ogromnie dziękuję Paniom Agnieszce i Agacie z zespołu rejestracji za wyjątkową empatię i życzliwość. Życzyłabym każdej placówce oraz wszystkim pacjentom tak profesjonalnego i serdecznego personelu. Podziękowania kieruję również do Pana dr Małkowskiego za poświęcony czas, spokój, uśmiech oraz szczegółowe wyjaśnienia, które bardzo uspokoiły pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam tę placówkę! Serdeczności z Wrocławia!”