Opinie

  1. Dagmara G ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt i zabiegów w klinice Ekodent. Pani doktor Elżbieta Kowal to osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym potrafi wszystko spokojnie wyjaśnić i doradzić najlepsze rozwiązania.

  2. wanda kruczynska ★★★★★

    Miałam wykonywane w Ekodent leczenie kanałowe dwóch zębów i jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu oraz precyzji pani Doktor. Wszystko przebiegło bezboleśnie, w spokojnej atmosferze, a każdy etap został mi dokładnie wyjaśniony.

  3. Jadwiga Skorko ★★★★★

    Bardzo polecam panią doktor Elżbietę Kowal – profesjonalna, dokładna i niezwykle życzliwa. Wizyta przebiegła spokojnie a efekt leczenia jest świetny.

  1. marcin bajor ★★★★★

    Byłem pacjentem pani dr Kowal i zdecydowanie mogę polecić. Pani doktor to osoba bardzo profesjonalna, konkretna i jednocześnie niezwykle życzliwa. Wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki czemu człowiek wie, co się dzieje na każdym etapie leczenia. W moim przypadku chodziło o leczenie kanałowe i odbudowę zęba – wszystko przebiegło bez bólu i w spokojnej atmosferze.

  2. Alexandra ★★★★★

    Po kolejnej wizycie w tym miejscu i gabinecie mogę polecić z czystym sumieniem i ogromnym zadowoleniem z całej wizyty. Pełen profesjonalizm oraz przyjazna obsługa pacjenta. Leczenie przebiegło bezboleśnie a z efektu jestem bardzo zadowolona.

  3. Kasia Hutek ★★★★★

    Dziękuję Pani doktor za profesjonalne i ludzkie podejście do mojego paranoicznego lęku przed dentystą. Obsługa na wysokim poziomie , Pani doktor bardzo delikatna i miła. Wreszcie znalazłam stomatologa który wyleczy moje zęby i do którego nie będę chodzić z przerażeniem. Dziękuję, polecam całym sercem !!!

  1. Agnieszka Schumann ★★★★★

    Pani doktor to świetny stomatolog osobiście jestem bardzo zadowolona i napewno będę leczyć swoje ząbki tylko u Pani doktor . W gabinecie panuje swobodna atmosfera Pani higienistka jak i pani doktor to miłe sympatyczne osoby.

  2. Marta Ziętek ★★★★★

    Na Panią Doktor zawsze można liczyć :) Już wiele razy "ratowała" mnie i mojego synka w "bolesnych" momentach :) Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, są szybkie i zazwyczaj bezbolesne :) Marta P

  3. Bartosz Karnicki ★★★★★

    Póki co dwie wizyty i obie jak najbardziej w porządku. Zarówno przegląd jak i skaling odbyły się bez żadnych problemów. Obie panie miłe i widać, że dobro pacjenta jest dla nich najważniejsze.

  1. marta w ★☆☆☆☆

    Bardzo slaby gabinet, nie polecam. Juz sam fakt, ze zostalam poproszona o zaplate gotowka poniewaz " latwiej im sie rozliczyc z panem doktorem" byl dla mnie dosc dziwny, reszta wizyty okazala sie jeszcze bardziej kuriozalna. Zaczne od tego, ze nigdy wczesniej nie spotkalam sie z praktyka pobierania oplaty za pokaz prawidlowego mycia zebow. Instruktaz mial miejsce przy okazji wykonywania zabiegu skalingu i piaskowania - dodam, ze ow zabieg sam w sobie osiagnal w tej klinice zawrotna sume 280zl ( 320 jesli z fluoryzacja). Nikt nie poinformowal mnie ze za pokaz wydajnego uzywania szczoteczki do zebow gabinet zazyczy sobie oplaty w wysokosci 50zl (!) Dodatkowo gabinet ma ponoc w praktyce naliczac 80zl za " zalozenie karty pacjenta" czyli wpisanie imienia i nazwiska w system i zakreslenia na diagramie, ktore zeby wymagalyby pracy - taka procedura zdaje sie byc zazwyczaj rutynowa i wliczona w cene zabiegu, na ktory pacjent przychodzi. Ponad to zostalam wprowadzona w blad a wlasciwie poniekad oklamana podczas rejestracji. Kiedy zadzwonilam umowic sie na wizyte wyraznie podkreslilam, ze zalezy mi na leczeniu periodontologicznym. Pani rejestrujaca mnie na wizyte powiedziala, ze pan doktor jest periodontologiem, co okazalo sie nieprawda. Pan doktor nie ma takiej specjalizacji a wyraznie o to pytalam podczas trozmowy telefonicznej. Wizyta mojego partnera przebiegala w pospiechu ( tego samego dnia zmieniono godzine naszej wizyty i popoludnie okazalo sie w gabinecie dosc tloczne). Za piaskowanie i scalling 4 przednich zebow klinika postanowila skasowac go tak samo jak za calosciowy serwis, dodam ze Daniel nie siedzial na fotelu dluzej niz 5- 10 minut i musial sam wskazac, ktore zeby nalezy jeszcze oczyscic z kamienia. Gabinet zazadal 600 zl za moje piaskowanie + scalling i 5minutowe piaskowanie Daniela ( ze scallingiem paru przednich zebow). Kiedy zapytalam skad ta suma - zostalam wowczas poinformowana o wszystkich dodatkowych kosztach, co uwazam za bardzo nieprofesjonalne. Chcac dojsc do jakiegos kompromisu musialam porozmawiac z szefowa firmy. Rozmowa telefoniczna z pania doktor byla stosunkowo nieprzyjemna ( dosc ciezko bylo mi dojsc do slowa) i ostatecznie malo efektywna. Po dlugich dyskusjach opuscilismy gabinet z niesmakiem, otrzymujac 70 zl znizki. Pan doktor raczej ok, aczkolwiek radzilabym uprzedzac pacjentow o ewentualnym kosztorysie, bo nie sadze, ze wiele osob swiadomie pisaloby sie na drogi, odplatny instruktarz szczotkowania. Ogolem nie polecam. Gabinet jest drogi i nieprofesjonalny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ekodent Clinic Elżbieta Kowal?

Ekodent Clinic Elżbieta Kowal znajduje się przy Sabały 4, Fordon, 85-794 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ekodent Clinic Elżbieta Kowal?

Można skontaktować się z Ekodent Clinic Elżbieta Kowal pod numerem +48 525 155 511

Jak można dotrzeć do Ekodent Clinic Elżbieta Kowal?

Do Ekodent Clinic Elżbieta Kowal można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements