Hotel Tyrol
“Hotel wybraliśmy ze względu na bliską lokalizację szpitala, w którym musiałam stawić się następnego dnia z samego rana. Na miejscu okazało się, że na pochwałę zasługuje nie tylko lokalizacja, ale także przepyszna kuchnia gruzińska w przytulnej hotelowej restauracji i bardzo życzliwa i pomocna obsługa. Czystość w pokoju również zasługuje na docenienie. Łóżko bardzo duże i wygodne. Rzadko wystawiam opinie, ale ten hotel, wybrany właściwie w zupełnie innym celu, bardzo umilił czas oczekiwania przed zabiegiem. Jedynym minusem są rzeczywiście trochę cienkie ściany, przez które było słychać przytlumione rozmowy (wcale nie szczególnie głośne) z sąsiedniego pokoju, co w połączeniu ze stresem przed operacją niestety utrudniało trochę zasypianie. Gdyby nie fakt, że nie jesteśmy z okolicy, bardzo chętnie wrócilibyśmy do Waszej restauracji. Dziękujemy ❤️”