Niestety trafiłem na ostatnie dni przed remontem więc pokoje i całość jest już stara ale czysto. Za to obsługa super miła i myślę, że po remoncie będzie dobrze.
Zdjęcia
Opinie
-
Wieniek Sokołowski ★★★☆☆
-
P. S. ★★☆☆☆
Zupełnie nie rozumiem pozytywnych opinii dla tego hotelu, a najbardziej tych na 5*. Hotel zatrzymał się w czasie jakieś 20 lat temu. W pokojach są stare i rozklekotane meble, lodówki nie są dostępne w każdym pokoju, wystrój łazienek jest przedpotopowy rodem z lat '90-'00. W pokojach jest po prostu brudno, warstwa kurzu na szczycie mebli, pod łóżkami i w kątach woła o pomstę do nieba. Ręczniki dostaliśmy sprute, prześcieradła sparciałe i z dziurami w wielu miejscach, poduszki są "skulkowane" i niewygodne, drzwi od szafek odpadały, klamka w łazience wyjmowała się, a o śruby wystające w progu łazienki można było skaleczyć stopę. Lampy sufitowe były pełne martwych owadów, niektóre światła w ogóle nie działały, tak samo jak deszczownica. Prysznic też nie był czysty, chciałbym powiedzieć, że nie wspominam o brudzie i grzybie, ale wspominam bo tam był i niestety kąpie się z każdym gościem tego hotelu. Izolacja dźwiękowa drzwi do pokoi była zerowa, słychać było każdą aktywność osób na korytarzu i w innych pokojach a zwłaszcza Pań dbających o czystość, które przekrzykiwały się od samego rana na korytarzu co skutecznie uniemożliwiało jakiekolwiek odespanie podróży. Sama obsługa bardzo uprzejma i miła. To jednak moim zdaniem nie starcza, aby ten hotel był hotelem trzygwiazdkowym, ale wiele tłumaczy to, że dostał tę kategorię w 2001 roku. Teraz powinny to być dwie gwiazdki maks. Jeśli nie ma się innej opcji, można skorzystać, bo jest relatywnie tanio. W każdym innym przypadku polecam, ale omijać.
-
Leszek Cyran ★★★★★
Pokoje czyste i pachnące. W jednym pokoju z którego korzystałem łazienka wyposażona w dużą wannę. W innym łazienka była przystosowana dla osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. Śniadania to szwedzki stół i wszystko na bieżąco uzupełniane. Kawa w ekspresie wyborna! Obiady obfite i wyjątkowo smaczne.
-
W D ★★★★★
Restauracja nie ma osobnej mapki, a szkoda bo to jej dotyczy opinia. Niepozorne miejsce z zewnątrz i nie miałam pojęcia, że istnieje, a szkoda: jedzenie jest PRZEPYSZNE, uwaga porcje są bardzo zacnych wielkości. Bardzo polecam, nie mam zdjecia , bo wszyscy zajęcie byli jedzeniem.
-
Renata Bardonska ★★★★★
Wybór tego lokalu na imprezę 18-tkową to był strzał w 10! Wspaniała organizacja, wszystko było na najwyższym poziomie – elegancka sala, pyszne jedzenie, profesjonalna, zaangażowana i uprzejma obsługa oraz świetna atmosfera. Pokoje hotelowe komfortowe i duzy parking. Gorąco polecam.
-
Krzysztof Kalinowski ★★★★★
Miła obsługa zwłaszcza pani w recepcji, dobre jedzenie.
-
Bartosz Mróz ★★★☆☆
Pogorzylo się wszystko po pandemii. Nie ma już basenu ani sauny.
-
Jakub Kasztelan ★☆☆☆☆
Na jedzenie godzine czasu oczekiwania za 80 zł za osobę plus obsługę powinno schować w piwnicy za kulturę wypowiedzi
-
Dan M ★★★★★
Hotel położony w dobrej lokalizacji koło ruchliwej drogi Bydgoszcz -Gdańsk. Byłam w tym hotelu na imprezie okolicznościowej, nie korzystałam z noclegu, ale oglądałam pokoje i stwierdzam, że są bardzo przyjemne. Jest w nich wszystko czego można oczekiwać. Duże, wygodne podwójne łóżko, obok pojedyncze, stół, krzesełko, łazienka z prysznicem. Wszystko ładne i zadbane. Sala bankietowa piękna, z dużym ozdobnym żyrandolem, ładne podłogi i naprawdę pięknie udekorowane okrągłe stoły. Jedzenie bardzo smaczne, aromatyczne, dobrze przyprawione i ładnie podane. Wybór potraw bardzo bogaty. W trakcie zabawy można wyjść do ogrodu zaczerpnąć powietrza. Bardzo czyste toalety. Podsumowując, świetne miejsce z pysznym jedzeniem. Polecam.
-
hanna katna ★★☆☆☆
Jedzenie porażka. Miałam ostatnio stypę mojej mamy. Kotlet cienki, nadmuchany bułkom tartom, suchy. Miałam wrażenie, że pozostałość po wcześniejszej imprezie komunijnej. Ciasto , całe szczęście, że mogłam dokupić, inaczej bym się wstydziła. Jak jedna osoba by wzięła sernik i jabłecznik, druga nie miała by nic. Kawa lura. Całe szczęście że ładny wystrój i miła obsługa. Wybrałam ten lokal bo poleciła mi go siostra , miała tak kiedyś komunie. Niestety jedzenie się pogorszyło. Nie polecam Cena za osobę 85zl za osobę nie adekwatna do jedzenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Pan Tadeusz?
Hotel Pan Tadeusz znajduje się przy Szosa Gdańska 43, 86-031 Osielsko, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Pan Tadeusz?
Można skontaktować się z Hotel Pan Tadeusz pod numerem +48 523 605 400
Jak można dotrzeć do Hotel Pan Tadeusz?
Do Hotel Pan Tadeusz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku