Anna. Zakład fryzjerski. Roj A.
“Polecam serdecznie Brat wychodzi zawsze zadowolony.”
Znaleziono 5 wyników
“Polecam serdecznie Brat wychodzi zawsze zadowolony.”
“Przemiła uśmiechnięta obsługa od tego muszę zacząć bo tym Pani Paulina urzeka na starcie co podczas rozmowy i obsługi jeszcze bardziej potwierdza, sprawna fachowa usługa ze znakomitymi efektami szczególnie dla osób które są niezdecydowane jak ja zawsze siadając na fotelu daje Pani Paulinie wolną rękę i zawsze wychodzę bardzo zadowolony i to wszytko w rozsądnych cenach Wszystko klient usługi w tym salonie A Pani Paulinę pozdrawiam i do zobaczenie niebawem ;-)”
“Bardzo miłe Panie. Zawsze profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami klientów”
“Dobry fryzjer 50 zł lecz umycie głowy przed rozpoczęciem do tego praktycznie samymi nożyczkami obcina co jest na plus zachęcam aby tutaj przychodzić”
“Najlepszy taki punkt w Szubinie, polecam”