Zdecydowanie nie polecam... Włosy po wizycie muszę przejść regenerację...
Zdjęcia
Opinie
-
Leo ★☆☆☆☆
-
Agnieszka Małkowska ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście przez cały czas wizyty: od doboru kolorów, po farbowanie, tonowanie, strzyżenie i suszenie. Serdeczna, przyjemna atmosfera. Włosy wyglądają naturalnie, zdrowo. Zdecydowanie polecam!
-
Kajtus ★☆☆☆☆
Zdecydowanie najgorszy salon fryzjerski, u którego kiedykolwiek zawitałem. Pani zajmująca się nie świadczeniem usług fryzjerskich, lecz oszpecaniem swoich klientów podczas "strzyżenia" mnie wykazała się jedynie ogromną niekompetencją oraz brakiem jakichkolwiek kwalifikacji w dziedzinie fryzjerstwa. Poprosiłem zaledwie o wygolenie boków na łyso, bez żadnego cieniowania itp. ówcześnie zaznaczając jedynie, żeby strzyżenie zostało wykonane precyzyjnie. Najwidoczniej Pani, która podjęła się tego strzyżenia kompletnie zignorowała moją prośbę, wywijając chaotycznie maszynką na prawo i lewo niemalże wyrywając mi z włosami skórę ze skalpu, oszpecając mnie poprzez wygolenie mi czoła, przesuwając moją linię włosów o ok. 3 cm oraz wyjeżdżając poza obwód mojej fryzury zupełnie krzywiąc jej kształt, tłumacząc to "dziwnością" posiadanej przeze mnie fryzury. Wizyta w tym salonie fryzjerskim poskutkowała zupełnym zgoleniem się na łyso z włosów, Oprócz oczywiście nie polecania korzystania z usług tego salonu fryzjerskiego, wręcz przed tym z pełnym poważaniem przestrzegam, jeśli komukolwiek zależny na nie zostaniu w ten sposób oszpeconym.
-
Kacper ★★★★★
Przemiła uśmiechnięta obsługa od tego muszę zacząć bo tym Pani Paulina urzeka na starcie co podczas rozmowy i obsługi jeszcze bardziej potwierdza, sprawna fachowa usługa ze znakomitymi efektami szczególnie dla osób które są niezdecydowane jak ja zawsze siadając na fotelu daje Pani Paulinie wolną rękę i zawsze wychodzę bardzo zadowolony i to wszytko w rozsądnych cenach Wszystko klient usługi w tym salonie A Pani Paulinę pozdrawiam i do zobaczenie niebawem ;-)
-
Nikkii Heatt (NikkiHeat) ★★★★★
Pełen profesjonalizm! Pani Paulina nie tylko dzięki swoim fantastycznym umiejętnościom fryzjerskim dba o włosy, ale także o atmosferę w trakcie wykonywania usługi. Włosy są jej prawdziwą muzą! Gorąco polecam ❤️
-
Halkidiki Hubi ★★★★★
Profesjonalna obsługa, klimatyzowany lokal i przemiła fryzjerka. Zawsze wychodzę z salonu zadowolony oraz z nieznacznie odchudzonym portfelem. Polecam każdemu szukającemu dobrego salonu fryzjerskiego.
-
Gracjan Kulawik ★★★★★
Wspaniała profesjonalna obsługa nic dodać nic ująć mogę polecić w 100% zawsze z uśmiechem na twarzy tam wracam już nie mogę się doczekać następnego strzyżenia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Fryzjerski PAULINA?
Salon Fryzjerski PAULINA znajduje się przy Kcyńska 4, 89-200 Szubin, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzjerski PAULINA?
Można skontaktować się z Salon Fryzjerski PAULINA pod numerem +48 531 852 058
Jak można dotrzeć do Salon Fryzjerski PAULINA?
Do Salon Fryzjerski PAULINA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku