AnastAZJA Sushi
“Wszystko na czas, super obsługa. Jedzonko bardzo bardzo dobre. Tylko i wyłącznie 5 gwiazdek”
Znaleziono 4 wyników
“Wszystko na czas, super obsługa. Jedzonko bardzo bardzo dobre. Tylko i wyłącznie 5 gwiazdek”
“Polecam z całego serca ❤️ Catering przepyszny, goście bardzo zadowoleni, zajadali ze smakiem. Obsługa niesamowita, pilnuje każdego szczegółu takiego jak rozłożenie jedzenia tak, aby wyglądało przepięknie.”
“Pizza - bardzo dobre ciasto, sos w pizzy idealny- czuć bazylię, dodatki ok. Makaron podobno bardzo smaczny. Sympatyczna obsługa. Dość szybko podane. Ciekawy i spokojny wystrój. Polecam.”
“Smaczna pizza zamówiłem sobie do ciężarówki dowóz szybki sosy dobre i dużo składników jak lubię”