Kebab w bułce dramat... Mięso kraftowe (w dodatku na pół surowe) o czym pani nie poinformowała wcześniej. Podejście do klienta olewajace. Ostatni raz tam jedliśmy nawet nie bo cały kebab poszedł do wyrzucenia nikt z obsługi nawet nie raczył zapytać co jest nie tak
Zdjęcia
Opinie
-
Marcela Świderska ★☆☆☆☆
-
Dawid ★★★★★
Smaczna pizza zamówiłem sobie do ciężarówki dowóz szybki sosy dobre i dużo składników jak lubię
-
Paweł Szpak ★☆☆☆☆
Zamówiłem pizzę czekałem na nią około półtorej h o czym zostałem poinformowany . Pizzą dostała dostarczona w 1,20 h bez sosów a były zamawiane , po 3 telefonach sosy zostały dostarczone w czasie około 35 minut, pizza dawno zjedzona . Nie polecam. Ostatni raz zamówiłem u nich na dowóz.
-
Andrzej K ★☆☆☆☆
Strasznie pizza przypalona obsługa katastrofa gonią zmokniętych przechodniów nie udostępniają toalety . Nie polecam !
-
Aga Agnest ★★★☆☆
Zamówienie przez aplikację tragedia - jednej zmianie się zawiesza drugiej się nie zawiesza . Zaakceptowane o 13:30 , zamówione o 12:40 , w trakcie przygotowania- po telefonie godzina 15:00 ... Kiedyś to była na prawdę świetna pizzeria i restauracja teraz jakaś masakra , kadra i w takich miejscach powinna myśleć robią jedzenie dla ludzi ... Bezmyślność pracowników potrafi spieprzyć interes - weźcie się za robotę .
-
Manuela Barabasz ★☆☆☆☆
Dzisiejsze Panini z chrupiącym kurczakiem porażka !! Kwaśne, sałata zepsuta ( brązowa ) bułka nie przypieczona mam tylko nadzieje ze sie nie rozchoruje przez tą sałatę . Z dnia na dzień jedzenie coraz gorsze i Pan który dostarcza jedzenie , dostarcza je zimne i trzeba po nie wychodzić przed dom i czekać aż podjedzie samochód. Już ciężko nawet dostawcy wysiąść z samochodu żeby zanieść nie dość ze place za dowóz to jeszcze musze na jedzenie czekać na ulicy.
-
Patryk Bukato ★★★★★
Miła obsługa, zamówiliśmy pizzę maxi na trzy osoby, zdecydowanie nie do przejedzenia, bardzo dobra, wszystkie składniki świeże. Ceny są w porządku.
-
Sandra Zmudzinska ★★★★★
Dzisiaj zjadłam przepyszny rosół z kluseczkami. Szybko podany, gorący i na dodatek bogaty we wszystkie składniki jakie powinien mieć rosół. Dużo marchewki pietruszki no i te kluseczki. Rewelacja
-
adjust your truth ★★★★☆
Zamówiłem pizzę La Mafia, przyszła bardzo szybko, chyba z 20min. Kurier miły, powiedział smacznego. Na minus jest to że za sos doliczyli sobie 2zł, bez ostrzeżenia w rozmowie przez tel. Padło tylko pytanie jaki sos. Pizza okej, kiedyś była lepsza. Środek bardzo miękki, prawie rozpadał się. Styl pizzy ogólnie to flak. W smaku była okej, jak pizza z byle pizzeri. Za samo jedzenie dałbym takie 2.5, miły kurier to +0.5 i szybkość dostawy +1. Razem niech będzie to 4/5 z minusem za jakość pizzy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pico Bello Italiano?
Pico Bello Italiano znajduje się przy Bydgoska 53, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pico Bello Italiano?
Można skontaktować się z Pico Bello Italiano pod numerem +48 523 853 376
Jak można dotrzeć do Pico Bello Italiano?
Do Pico Bello Italiano można dotrzeć, korzystając z poniższego linku