Opinie

  1. Marcela Świderska ★☆☆☆☆

    Kebab w bułce dramat... Mięso kraftowe (w dodatku na pół surowe) o czym pani nie poinformowała wcześniej. Podejście do klienta olewajace. Ostatni raz tam jedliśmy nawet nie bo cały kebab poszedł do wyrzucenia nikt z obsługi nawet nie raczył zapytać co jest nie tak

  2. Dawid ★★★★★

    Smaczna pizza zamówiłem sobie do ciężarówki dowóz szybki sosy dobre i dużo składników jak lubię

  3. Paweł Szpak ★☆☆☆☆

    Zamówiłem pizzę czekałem na nią około półtorej h o czym zostałem poinformowany . Pizzą dostała dostarczona w 1,20 h bez sosów a były zamawiane , po 3 telefonach sosy zostały dostarczone w czasie około 35 minut, pizza dawno zjedzona . Nie polecam. Ostatni raz zamówiłem u nich na dowóz.

  1. Andrzej K ★☆☆☆☆

    Strasznie pizza przypalona obsługa katastrofa gonią zmokniętych przechodniów nie udostępniają toalety . Nie polecam !

  2. Aga Agnest ★★★☆☆

    Zamówienie przez aplikację tragedia - jednej zmianie się zawiesza drugiej się nie zawiesza . Zaakceptowane o 13:30 , zamówione o 12:40 , w trakcie przygotowania- po telefonie godzina 15:00 ... Kiedyś to była na prawdę świetna pizzeria i restauracja teraz jakaś masakra , kadra i w takich miejscach powinna myśleć robią jedzenie dla ludzi ... Bezmyślność pracowników potrafi spieprzyć interes - weźcie się za robotę .

  3. Manuela Barabasz ★☆☆☆☆

    Dzisiejsze Panini z chrupiącym kurczakiem porażka !! Kwaśne, sałata zepsuta ( brązowa ) bułka nie przypieczona mam tylko nadzieje ze sie nie rozchoruje przez tą sałatę . Z dnia na dzień jedzenie coraz gorsze i Pan który dostarcza jedzenie , dostarcza je zimne i trzeba po nie wychodzić przed dom i czekać aż podjedzie samochód. Już ciężko nawet dostawcy wysiąść z samochodu żeby zanieść nie dość ze place za dowóz to jeszcze musze na jedzenie czekać na ulicy.

  1. Patryk Bukato ★★★★★

    Miła obsługa, zamówiliśmy pizzę maxi na trzy osoby, zdecydowanie nie do przejedzenia, bardzo dobra, wszystkie składniki świeże. Ceny są w porządku.

  2. Sandra Zmudzinska ★★★★★

    Dzisiaj zjadłam przepyszny rosół z kluseczkami. Szybko podany, gorący i na dodatek bogaty we wszystkie składniki jakie powinien mieć rosół. Dużo marchewki pietruszki no i te kluseczki. Rewelacja

  3. adjust your truth ★★★★☆

    Zamówiłem pizzę La Mafia, przyszła bardzo szybko, chyba z 20min. Kurier miły, powiedział smacznego. Na minus jest to że za sos doliczyli sobie 2zł, bez ostrzeżenia w rozmowie przez tel. Padło tylko pytanie jaki sos. Pizza okej, kiedyś była lepsza. Środek bardzo miękki, prawie rozpadał się. Styl pizzy ogólnie to flak. W smaku była okej, jak pizza z byle pizzeri. Za samo jedzenie dałbym takie 2.5, miły kurier to +0.5 i szybkość dostawy +1. Razem niech będzie to 4/5 z minusem za jakość pizzy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pico Bello Italiano?

Pico Bello Italiano znajduje się przy Bydgoska 53, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pico Bello Italiano?

Można skontaktować się z Pico Bello Italiano pod numerem +48 523 853 376

Jak można dotrzeć do Pico Bello Italiano?

Do Pico Bello Italiano można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements